Lietuvos autoklubų lyga
#181
Parašyta 2008 sausio 15 - 15:40
#182
Parašyta 2008 sausio 15 - 15:43
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#183
Parašyta 2008 sausio 15 - 15:50
#184
Parašyta 2008 sausio 15 - 15:53
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#185
Parašyta 2008 sausio 15 - 15:56
Pasižadėjau sau, kad atvarysiu, o kaip bus nežinau, bo nuo sekmadienio ryto iki siandienos vakaro būsiu miegojęs 5 valandas.darka busi siandien vakare?
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#186
Parašyta 2008 sausio 15 - 15:58
as atsinesiau, pabandziau keleta foto padaryt, bet kai pamaciau, kad prokuroras turi fotika ir dar laiko tam reikalui, tai savo greit paslepiauO kaip su foto reportažu? Valdux ir Prokuroras vakar gi kažką tai pleškino...
Gal sakau iš nuotraukų bus matyt kas nešvariai žaidė
#187
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 sausio 15 - 18:41
#188
Parašyta 2008 sausio 15 - 19:10
ale visos dienos prireike tai suprasti/me popiet uzsipyle salto kibiro
Ir sulindo budon.
All in all. Kaunieciai zaide geriau ir tai matesi. Tad su tuom ir sveikinam jumi.
Nu nieko kita kart pajamsim teisejai ir normaliai suzaisim
Vo ir bus ramu
#189
Parašyta 2008 sausio 15 - 20:23
Papilsiu zibalo ir as.
Zaidimas buvo (svelniai tarent) nevykes. Is musiskiu galima sakyti zaide tik Barklis, Simakas ir Awake. Save vertinu 10balu zemiau 0.
Musu zona, kai pas vilniecius pradejo zaisti Darka subyrejo i sipulius. Aplamai is vilnieciu patiko Dionisas ir Darka, Bet Dionisas kaip legendinis NBA Wilkensonas - juodoji skyle. Jei gavo kamuoli tai isranku paleis tik i krepsi (zinoma ir daugiausei tasku pelniai
Del siulymo snukin tai galvojau koki pusvalandi kam is musiskiu tiek nervai nelaiko. Ir patikekit niekas netiko i kandidatus, o dar tas vaikiskas gasdinimas, kad is Kauno neisvaziuosi...
Labiausiai tiketina, kad Lashas savo nusivylima pries komanda taip demonstravo
Del prazangu tai abi puses galetu patyleti. Kaunas zaidze siurkscei? Bet dar niekad neteko i darba eiti su uztinuse akim, o siandien teko.
Tomasko (nr.23) darbas. Bet tikrai nepykstu nes tai buvo zaidybine situacija ir nera ko pykti, kaip sakant uzsiroviau. ;)
Atleiskit uz velyva pasisakyma, bet as visa diena komandiruotej buvau.
Šį pranešimą redagavo ro3: 2008 sausio 15 - 20:25
#190
Parašyta 2008 sausio 16 - 10:54
#191
Parašyta 2008 sausio 16 - 12:03
Šį pranešimą redagavo ro3: 2008 sausio 16 - 12:03
#192
Svečias_323F_*
Parašyta 2008 sausio 16 - 15:07
#193
Parašyta 2008 sausio 16 - 15:11
ar atsiras norinciu palakstyti?Sveiki, kalbejom siek tiek per rungtynes pirmadieni,
del draugisku varzybu 323F-peugeot kns, musu arenoj si sestadieni
taigi jei noro yra, galima paorganizuoti, geriausia jei paliktumet komandos atstovo mob,
#194
Parašyta 2008 sausio 16 - 15:20
as pasuojuar atsiras norinciu palakstyti?
#195
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 sausio 16 - 15:36
#196
Parašyta 2008 sausio 16 - 15:51
as pasuoju
O tai kas pas mus spurtą inicijuos tada...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#197
Parašyta 2008 sausio 16 - 15:58
is manes toks spurtuotojasO tai kas pas mus spurtą inicijuos tada...
;)
siaip gimtadieni bandysiu svest
#198
Parašyta 2008 sausio 16 - 15:59
#199
Parašyta 2008 sausio 16 - 16:28
#200
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 sausio 16 - 16:29
Vartotojų skaito šią temą: 11
narių: 0, svečių: 11, slaptų narių: 0





