Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#21 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2007 December 08 - 23:09

Tika apranga Vitalijus erštuk 1973.11.13. Ugis 185, svoriris 78:).
Pageidauju Nr.13

greenai> Jei nori aprangos tai reikia tik ugio ir krutu apimties. Bei aisku butu gerai bent puse sumos(50 pinigu) iki naujako sumoket. Mes kaip visad pirmadieniais renkames 20:30 rasos gimnazijoj.
  • 0

#22 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • posts 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Posted 2007 December 08 - 23:09

<...>
ir siulyciau kokias kontrolines suzaist kad eitu kazkokias isvadas daryt ...
<...>

Vilnius - Kaunas?
:rolleyes:
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#23 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2007 December 09 - 00:25

mano patarimas kaip ziurovo is salies - bandykit zaist komandini zaidima , po viena zaisdami nieko neispresit ir siulyciau kokias kontrolines suzaist kad eitu kazkokias isvadas daryt ... bet cia tik pastebejimai kuriuos galit priimt arba ne  ;] o siaip sekmingo sezono  :beer:

Apie kontrolines varzybas jau seniai mastau ir jau vieniems potencialiems varzovams daviau uzklausa :rolleyes: belieka tik sulaukti sutinka jie ar ne, o jau po to derinti kada ir kur :)
Aisku, Vilnius - Kaunas irgi geras variantas, kuo daugiau tokiu varzybu tuo geriau :beer:

Edited by awake, 2007 December 09 - 00:27.

  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#24 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2007 December 09 - 00:50

Tika apranga Vitalijus erštuk 1973.11.13. Ugis 185, svoriris 78:).
Pageidauju Nr.13

greenai> Jei nori aprangos tai reikia tik ugio ir krutu apimties. Bei aisku butu gerai bent puse sumos(50 pinigu) iki naujako sumoket. Mes kaip visad pirmadieniais renkames 20:30 rasos gimnazijoj.

as tureciau bent jau puse sumos atvezt pirmadieni :) jei pavyks pabandysiu ir pazaist :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#25 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2007 December 09 - 20:44

14. Prokuror ugis: ~180; svoris ~ 81; Krut.ap: ~ 101cm;(dar ne)

a sitas ka Kauno komadoj veikia??? :blink:

ryt uzleksiu ir susimokesiu. Bent jau planuoju.... B)
  • 0
Roots to roots

#26 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2007 December 09 - 21:23


14.  Prokuror   ugis: ~180; svoris ~ 81; Krut.ap: ~ 101cm;(dar ne)

a sitas ka Kauno komadoj veikia??? :blink:

ryt uzleksiu ir susimokesiu. Bent jau planuoju.... B)

A cia nekomandoj, o gi rezervas t.y. "tik del atributikos" bet kai laistysim cempo laimejima reikes gi pagelbos alaus nezmoniskam kiekiu ispliurprrrrrrt.
:rolleyes:
  • 0

#27 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2007 December 10 - 14:09

Iš Vilniokų yr pasiūlyms kauniokams - sekantį pirmadienį (12.17) atvažiuojam pažaist pas jus draugiškų ... :rolleyes: Prijimsit? :) Prokuror, žioply tu - galėjai i pas mane prisirašyt :P nu bet ale tačiau... :rolleyes:
  • 0

#28 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2007 December 10 - 14:35

Iš Vilniokų yr pasiūlyms kauniokams - sekantį pirmadienį (12.17) atvažiuojam pažaist pas jus draugiškų ... :rolleyes: Prijimsit? :)


Manau kad reiketu priimti ;) Ka kiti mano ?
  • 0

#29 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2007 December 10 - 14:37

Iš Vilniokų yr pasiūlyms kauniokams - sekantį pirmadienį (12.17) atvažiuojam pažaist pas jus draugiškų ...  :rolleyes: Prijimsit? :)

Na jei prasotes, tai manau prijamsim :beer:
Siaip as jau pradejau derinti su viena vietine komanda, tai anie sutiko. Tik dabar neaisku kada iseitu su jais suzaisti :rolleyes:
Pradzioj su kolega is varzovu komandos svarstem toki varianta: 12.17d. musu salej; atsakomosios 12.19d. priesininiku salej z.sanciuose. Bet kol dar nieko nesutarta, pirmenybe teikiu vilnieciams ;)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#30 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2007 December 10 - 14:38

Iš Vilniokų yr pasiūlyms kauniokams - sekantį pirmadienį (12.17) atvažiuojam pažaist pas jus draugiškų ... :rolleyes: Prijimsit? :)


Prokuror, žioply tu - galėjai i pas mane prisirašyt :P nu bet ale tačiau... :rolleyes:

Liuosiai. Manau butu abipuse nauda.
  • 0

#31 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2007 December 10 - 17:15

Barkli, uzhsakyme maikiu tegu Prokurors kaip buvo taip buna, bet forumo sarashe permesiu jy pas Vilniokus, ok? :) Babkes irgi perves man... :rolleyes: Pirmadieny per tarpmiestines galesiu perduot surinktus pinigus...
  • 0

#32 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2007 December 10 - 17:20

Barkli, uzhsakyme maikiu tegu Prokurors kaip buvo taip buna, bet forumo sarashe permesiu jy pas Vilniokus, ok? :)

Babkes irgi perves man... :rolleyes:

Pirmadieny per tarpmiestines galesiu perduot surinktus pinigus...

OK, tinka. B)
  • 0

#33 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2007 December 11 - 08:31

ro3 sukūdo... ^_^
  • 0

#34 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2007 December 11 - 09:59

ro3 sukūdo... ^_^

As ten su statybininko rulete bandziau issimatuoti. :blush:
Vakar zmonos paprasiau kad ismatuotu. :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#35 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2007 December 11 - 10:18

Vakar zmonos paprasiau kad ismatuotu. :)

Škias, 97... Vsio, einu žinau pats kur... :unsure:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#36 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2007 December 11 - 11:28

Škias, 97... Vsio, einu žinau pats kur... :unsure:

:lol: :lol: :lol:
Uzskaitau :beer:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#37 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2007 December 11 - 20:59

Nu sitas gi turiu geru naujienu.
Siandien nusiunciau Kauno klubo paraiska, tai vadinasi lygoje 2 komandos jau tikai yra. B)
O kita naujiena is eges tai kad startinis mokestis gali but ir mazesnis nei 600 Lt.
Liks man saibu ant OLAUS :beer: .
^_^
  • 0

#38 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2007 December 11 - 22:27

Nu sitas gi turiu geru naujienu.
Siandien nusiunciau Kauno klubo paraiska, tai vadinasi lygoje 2 komandos jau tikai yra. B)
O kita naujiena is eges tai kad startinis mokestis gali but ir mazesnis nei 600 Lt.
Liks man saibu ant OLAUS :beer: .
^_^

Bus tau olaus. Saibos liks Valdux'ui uzu arena. :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#39 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2007 December 11 - 23:18

paziurejau www.kkl.lt mes kolkas pirmoj vietoj :D :D o vilnius savo pogrupi tik trecias... gal ir jie mus pasivys...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#40 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2007 December 11 - 23:30

paziurejau www.kkl.lt mes kolkas pirmoj vietoj :D :D o vilnius savo pogrupi tik trecias... gal ir jie mus pasivys...

O dabar as uzskaitau :lol: :beer:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users