Lietuvos autoklubų lyga
#961
Posted 2008 September 02 - 22:06
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#962
Posted 2008 September 02 - 23:09
#964
Posted 2008 September 03 - 09:24
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#965
Posted 2008 September 03 - 09:39
Edited by awake, 2008 September 03 - 09:42.
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#966
Posted 2008 September 03 - 09:59
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#967
Svečias_GoTTo_*
Posted 2008 September 03 - 10:21
#968
Posted 2008 September 03 - 10:36
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#969
Svečias_antanukas406_*
Posted 2008 September 03 - 11:21
cia tas startinis tai tipo kad lygoj galetumem dalyvaut ane?Paprastai uz sale kas menesi mokedavom po 20 lt + 50lt startinis. Grubiai paskaiciavus, siemet tektu moketi ~100lt uz sale (4men.)+ 100lt startinis.
Teisingai Toli?
#970
Posted 2008 September 03 - 11:30
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#971
Posted 2008 September 03 - 13:16
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#972
Svečias_antanukas406_*
Posted 2008 September 03 - 13:43
#973
Posted 2008 September 03 - 14:18
Paprastai uz sale kas menesi mokedavom po 20 lt + 50lt startinis. Grubiai paskaiciavus, siemet tektu moketi ~100lt uz sale (4men.)+ 100lt startinis.
Teisingai Toli?
Visai teisingai.
Siemet startini kiek maciau 1200 Lt. Pernai buvo lygtais 600 Lt. Jei neklystu.
Taip kad mazdaug 200 Lt teks paaukot uz ta malonuma. Jei sales kaina nekilo labai...
Plius apranga ~100 Lt.
Bet as savo atiduociau kam nors, nes biski per maza man...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#974
Posted 2008 September 03 - 16:33
#975
Posted 2008 September 03 - 21:07
MYGT
butu galimybe kazka suderint
Edited by dainiusaz, 2008 September 03 - 21:09.
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#976
Posted 2008 September 04 - 07:59
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#977
Posted 2008 September 04 - 10:17
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#978
Posted 2008 September 04 - 10:28
Edited by Tolis, 2008 September 04 - 10:46.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#979
Posted 2008 September 04 - 11:02
#980
Svečias_GoTTo_*
Posted 2008 September 04 - 11:08
As zaisiu ir turnyre ir salejTai skambinau Esmiui, pasirodo, kad kaip ir pernai eisim po KKL veliava.
O del sales, tai Valduxas sake, kad mums dar nuo pernai yra rezervuotas pirmadienis 20.30 val.
Taip kad, pergalvokit dar karta visi kas gali ir nori lakstyt. Iki rytojaus pietu reikia atsakyti ar jamam ar ne.
Del izaidejo, tai manau, kad viskas bus gerai. Ir jus ji beveik visi zinot...
Dabar kaip suprantu pasiraso:
1. Tolis
2. Awake
3. Barklis (kai gales)
4. Maiklas
5. Darinskas
6. Dainiusaz
7. Cr
8. Geeras
8. rgz
9. Antanukas 406
10. GoTTo (nelabai supratau ar zais turnyre, ar tik salej)
11. Zaldaris (jei reikes)
12. Pezistas Izaidejas (jei pasirasys...)
10.
3 user(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users





