Lietuvos autoklubų lyga
#961
Parašyta 2008 rugsėjo 02 - 22:06
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#962
Parašyta 2008 rugsėjo 02 - 23:09
#964
Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 09:24
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#965
Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 09:39
Šį pranešimą redagavo awake: 2008 rugsėjo 03 - 09:42
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#966
Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 09:59
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#967
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 10:21
#968
Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 10:36
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#969
Svečias_antanukas406_*
Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 11:21
cia tas startinis tai tipo kad lygoj galetumem dalyvaut ane?Paprastai uz sale kas menesi mokedavom po 20 lt + 50lt startinis. Grubiai paskaiciavus, siemet tektu moketi ~100lt uz sale (4men.)+ 100lt startinis.
Teisingai Toli?
#970
Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 11:30
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#971
Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 13:16
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#972
Svečias_antanukas406_*
Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 13:43
#973
Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 14:18
Paprastai uz sale kas menesi mokedavom po 20 lt + 50lt startinis. Grubiai paskaiciavus, siemet tektu moketi ~100lt uz sale (4men.)+ 100lt startinis.
Teisingai Toli?
Visai teisingai.
Siemet startini kiek maciau 1200 Lt. Pernai buvo lygtais 600 Lt. Jei neklystu.
Taip kad mazdaug 200 Lt teks paaukot uz ta malonuma. Jei sales kaina nekilo labai...
Plius apranga ~100 Lt.
Bet as savo atiduociau kam nors, nes biski per maza man...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#974
Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 16:33
#975
Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 21:07
MYGT
butu galimybe kazka suderint
Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 rugsėjo 03 - 21:09
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#976
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 07:59
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#977
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 10:17
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#978
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 10:28
Šį pranešimą redagavo Tolis: 2008 rugsėjo 04 - 10:46
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#979
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 11:02
#980
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 11:08
As zaisiu ir turnyre ir salejTai skambinau Esmiui, pasirodo, kad kaip ir pernai eisim po KKL veliava.
O del sales, tai Valduxas sake, kad mums dar nuo pernai yra rezervuotas pirmadienis 20.30 val.
Taip kad, pergalvokit dar karta visi kas gali ir nori lakstyt. Iki rytojaus pietu reikia atsakyti ar jamam ar ne.
Del izaidejo, tai manau, kad viskas bus gerai. Ir jus ji beveik visi zinot...
Dabar kaip suprantu pasiraso:
1. Tolis
2. Awake
3. Barklis (kai gales)
4. Maiklas
5. Darinskas
6. Dainiusaz
7. Cr
8. Geeras
8. rgz
9. Antanukas 406
10. GoTTo (nelabai supratau ar zais turnyre, ar tik salej)
11. Zaldaris (jei reikes)
12. Pezistas Izaidejas (jei pasirasys...)
10.
Vartotojų skaito šią temą: 4
narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0





