Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#961 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 rugsėjo 02 - 22:06

Vienareiksmiskai uz! Jei nesusirinktu pakankamas kiekis klubieciu, tai apie dalyvavima lygoje teks pamirst. Na bet reik tiketis, kad chebra, bent jau kuri pastoviai zaisdavo, tai tikrai susirinks ir nedes i krumus :huh: Naujokai tai pat laukiami. Taip kad aktyviau kolegos ;)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#962 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2008 rugsėjo 02 - 23:09

As uz;)
  • 0

#963 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 07:20

Mane irgi galit priskaiciuot :blush:
  • 0

#964 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 09:24

Jei nesurenkam 12 zaideju, sales nebus, nes dalintis visus mokescius (sale+startinis) ant 8-9 zaideju, tai nelabai norisi. Dabar yra 9.5, nes Barklis kaip ir nelos kol kas. Kaip Simakas? Taip kad, jei iki ryt nebus pakankamai - sales ieskot kitoj vietoj reikes arba visai nereikes. O Dainiusaz tai mane jau diorgint pradeda. Jei tau reikia pazado, kad tu losi, tai tu ji turi. Zaidzianciu arciau kases per daug nebuna. Barkli, ta savo bendradarbi pasikalbink del viso pikto, jei ugio lost centru uztenka. Kas pazistat aukstaugiu, pakalbinkit, o po to nuspresim ar jie tinka ar ne. Bliad, konkurencija nors bus kazkokia...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#965 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 09:39

Simakas bus, Linelis taip pat. Dar turetu buti Žaldaris, berods ir apranga yra nusipirkes. Jei dar priskaiciuojam pora legionieriu, tai 12 surenkam.

Šį pranešimą redagavo awake: 2008 rugsėjo 03 - 09:42

  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#966 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 09:59

O ką manot dėl pinigų? Ar niekam nekils problemų dėl vienkartinio įnašo už startą ir salę už keturis mėnesius? Prašau visų aktyviai atsakyti, nes visi mes čia užsiėmę žmonės ir lakstyti dienos metu į kitą miesto galą dėl salės nėra taip paprasta... B)
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#967 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 10:21

As kaip ir naujokas tai nzn kokia suma reiks inesti... Sakyk kiek reikes. Tikriausiai ta suma proto ribose :)
  • 0

#968 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 10:36

Paprastai uz sale kas menesi mokedavom po 20 lt + 50lt startinis. Grubiai paskaiciavus, siemet tektu moketi ~100lt uz sale (4men.)+ 100lt startinis. Teisingai Toli? :rolleyes:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#969 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 11:21

Paprastai uz sale kas menesi mokedavom po 20 lt + 50lt startinis. Grubiai paskaiciavus, siemet tektu moketi ~100lt uz sale (4men.)+ 100lt startinis.
Teisingai Toli? :rolleyes:

cia tas startinis tai tipo kad lygoj galetumem dalyvaut ane?
  • 0

#970 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 11:30

kaip del aprangos ? cia ne as vienas jos neturesiu jauciu :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#971 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 13:16

Jo, startinis mokestis yra uz dalyvavima lygoj. O kas del aprangu tai viena atliekama yra pas mane, tik dydzio neatsimenu. Dainiusai, jei atleksi siandine palost tai atvezciau pasimatavimui. Jei netiks, bus kazkam kitam. Kitiems teks arba patiem gamintis, arba daryt bendra uzsakyma. Placiau apie apranga kur ir kaip, galima pasiskaityti pirmajame sios temos puslapyje.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#972 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 13:43

tai jus snd jau renkates zaist? 19val?
  • 0

#973 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 14:18

Paprastai uz sale kas menesi mokedavom po 20 lt + 50lt startinis. Grubiai paskaiciavus, siemet tektu moketi ~100lt uz sale (4men.)+ 100lt startinis.
Teisingai Toli? 


Visai teisingai.

Siemet startini kiek maciau 1200 Lt. Pernai buvo lygtais 600 Lt. Jei neklystu.

Taip kad mazdaug 200 Lt teks paaukot uz ta malonuma. Jei sales kaina nekilo labai...

Plius apranga ~100 Lt.

Bet as savo atiduociau kam nors, nes biski per maza man...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#974 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 16:33

O as tai noreciau tik siaip pasimiklint salei. Nors is bedos jei truktu zaideju gal ir toj lygoj sudalyvauciau :)
  • 0

#975 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugsėjo 03 - 21:07

ka manot apie sita "legionieriu" :
MYGT
butu galimybe kazka suderint

Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 rugsėjo 03 - 21:09

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#976 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 07:59

Kaip ir nieko žaidėjas, tik kad pas mus toj pozicijoj ir taip mėsmalė. Reikėtų 1 centro ir 1 įžaidėjo.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#977 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 10:17

O kas is tikruju organizuos sita turnyra, ta prasme po kieno veliava mes eisim? Ar KKL ar kaip savarankiska lyga? Nes jei kaip savarankiska, tai zinau viena nebloga pezista, kuris gali lost izaideju.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#978 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 10:28

Tai skambinau Esmiui, pasirodo, kad kaip ir pernai eisim po KKL veliava. O del sales, tai Valduxas sake, kad mums dar nuo pernai yra rezervuotas pirmadienis 20.30 val. Taip kad, pergalvokit dar karta visi kas gali ir nori lakstyt. Iki rytojaus pietu reikia atsakyti ar jamam ar ne. Del izaidejo, tai manau, kad viskas bus gerai. Ir jus ji beveik visi zinot...:) Dabar kaip suprantu pasiraso: 1. Tolis 2. Awake 3. Barklis (kai gales) 4. Maiklas 5. Darinskas 6. Dainiusaz 7. Cr 8. Geeras 8. rgz 9. Antanukas 406 10. GoTTo (nelabai supratau ar zais turnyre, ar tik salej) 11. Zaldaris (jei reikes) 12. Pezistas Izaidejas (jei pasirasys...) 10.

Šį pranešimą redagavo Tolis: 2008 rugsėjo 04 - 10:46

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#979 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 11:02

Man tai tinka pirmadienis ;) istikro tinka belekuri savaites diena :D Tik va del tu turnyru nezinia. kada siaip jie vyksta/pernai vyko? Darbo dienom kada ar vakarais, savaitgaliais? Nes mano biske darbo grafikas komplikuotas <_<
  • 0

#980 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 11:08

Tai skambinau Esmiui, pasirodo, kad kaip ir pernai eisim po KKL veliava.

O del sales, tai Valduxas sake, kad mums dar nuo pernai yra rezervuotas pirmadienis 20.30 val.

Taip kad, pergalvokit dar karta visi kas gali ir nori lakstyt. Iki rytojaus pietu reikia atsakyti ar jamam ar ne.

Del izaidejo, tai manau, kad viskas bus gerai. Ir jus ji beveik visi zinot...:)

Dabar kaip suprantu pasiraso:
1. Tolis
2. Awake
3. Barklis (kai gales)
4. Maiklas
5. Darinskas
6. Dainiusaz
7. Cr
8. Geeras
8. rgz
9. Antanukas 406
10. GoTTo (nelabai supratau ar zais turnyre, ar tik salej)
11. Zaldaris (jei reikes)
12. Pezistas Izaidejas (jei pasirasys...)
10.

As zaisiu ir turnyre ir salej :) Pirmadienis tinka.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0