Lietuvos autoklubų lyga
#981
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 11:08
#982
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 11:22
O kur Linukas (Tiger)????Tai skambinau Esmiui, pasirodo, kad kaip ir pernai eisim po KKL veliava.
O del sales, tai Valduxas sake, kad mums dar nuo pernai yra rezervuotas pirmadienis 20.30 val.
Taip kad, pergalvokit dar karta visi kas gali ir nori lakstyt. Iki rytojaus pietu reikia atsakyti ar jamam ar ne.
Del izaidejo, tai manau, kad viskas bus gerai. Ir jus ji beveik visi zinot...
Dabar kaip suprantu pasiraso:
1. Tolis
2. Awake
3. Barklis (kai gales)
4. Maiklas
5. Darinskas
6. Dainiusaz
7. Cr
8. Geeras
8. rgz
9. Antanukas 406
10. GoTTo (nelabai supratau ar zais turnyre, ar tik salej)
11. Zaldaris (jei reikes)
12. Pezistas Izaidejas (jei pasirasys...)
10.
#983
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 11:25
o kur Simakas?O kur Linukas (Tiger)????
o tas izaidejas gal Staniulis?
#984
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 11:29
uzmesk aki koks ten dydis i xl ilysciau darJo, startinis mokestis yra uz dalyvavima lygoj.
O kas del aprangu tai viena atliekama yra pas mane, tik dydzio neatsimenu. Dainiusai, jei atleksi siandine palost tai atvezciau pasimatavimui. Jei netiks, bus kazkam kitam. Kitiems teks arba patiem gamintis, arba daryt bendra uzsakyma. Placiau apie apranga kur ir kaip, galima pasiskaityti pirmajame sios temos puslapyje.
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#985
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 12:18
nesenai snekejau su Linu tai sake prisijungtu, va Simako tai reiktu.o kur Simakas?
O kur Linukas (Tiger)????![]()
o tas izaidejas gal Staniulis?![]()
o kas liecia izaideja, tai kazkaip noreciau pritarti Cr spejimui
#986
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 12:21
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#987
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 12:32
#988
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 13:29
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#989
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 13:47
o kas liecia izaideja, tai kazkaip noreciau pritarti Cr spejimui
#990
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 13:49
#991
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 13:53
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#992
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 14:05
a kieno Aniulis pazystamas ar draugas?[
blyn reiktu kaip sakoma vieno bokstelio manau ne mazesnio 2.00 m, sales pirmadieni ir lyga bus po musu kojomis
![]()
#993
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 14:25
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#994
Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 14:32
#995
Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 07:24
Mes su bendradarbiais audziam minti dalyvaut kkl imoniu lygoj. Kolkas tik turim Boso palaiminima(Biudzetas zodziu patvirtintas). Komandos nariu kiek maziau nei pas Peugeot, bet(kaip minejau anksciau) yra vienas toks centriukas. Nu gal su Aniuliu jam lygintis nereiketu(+ zaidziancio realiai nemaciau), bet manau kad tokiam lygi pacentruotu neblogai.nu centro beda ir pas mane darbe, susirinkom zaist ir visi vieni kitu klausineja, gal zinai koki auksta kuris uz musu komanda galetu zaist
Taigi jeigu ka(bus vertas ;) ), tai gal i Pugu komanda bus galima ji kaip legionieriu pasiimt.
P.S. Pirmadieni 20:30 tureciau pasirodyti Rasos salej.
#996
Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 07:37
o tai jau patvirtinta, kad pirmadieni galim rinktis? bo vakar aiksteleje pasnekinom jeigu pameni toki i Chomiciu panasu tamsu zaideja musu treneriu pabuti. Sake jis siaip su veteranais losia, bet gla ir pabandytu mus i vietas sustatyti. Jeigu reiktu ir i aisktele gali izbegti, bo yra tvirtas, supratima nebloga turi ir pataiko kai reikia. Tik jam reikia paskambyti kada mes renkames
P.S. Pirmadieni 20:30 tureciau pasirodyti Rasos salej.
P.s. o ta centriuka prigriebk, bo kito varianto neturim kol kas...
Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 rugsėjo 05 - 07:38
#997
Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 13:27
Del to dedules tai manau viskas OK.o tai jau patvirtinta, kad pirmadieni galim rinktis? bo vakar aiksteleje pasnekinom jeigu pameni toki i Chomiciu panasu tamsu zaideja musu treneriu pabuti. Sake jis siaip su veteranais losia, bet gla ir pabandytu mus i vietas sustatyti. Jeigu reiktu ir i aisktele gali izbegti, bo yra tvirtas, supratima nebloga turi ir pataiko kai reikia. Tik jam reikia paskambyti kada mes renkames
P.S. Pirmadieni 20:30 tureciau pasirodyti Rasos salej.
P.s. o ta centriuka prigriebk, bo kito varianto neturim kol kas...![]()
O del sales kaip supratau tai gal ir galim rinktis, bet kaip ten bus su atsiskaitymu tai nezinau... Laikas kaip ir Valduko rezervuotas nuo pernai metu, o jis kaiptai ir plaunasi nuo kases reikalu
#998
Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 14:52
Šį pranešimą redagavo Tolis: 2008 rugsėjo 05 - 14:53
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#999
Svečias_antanukas406_*
Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 14:57
#1000
Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 15:00
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
Vartotojų skaito šią temą: 4
narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0





