Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#981 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 11:08

Man tinka ir pirmadienis ir as noriu lakstyti.
  • 0

#982 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 11:22

Tai skambinau Esmiui, pasirodo, kad kaip ir pernai eisim po KKL veliava.

O del sales, tai Valduxas sake, kad mums dar nuo pernai yra rezervuotas pirmadienis 20.30 val.

Taip kad, pergalvokit dar karta visi kas gali ir nori lakstyt. Iki rytojaus pietu reikia atsakyti ar jamam ar ne.

Del izaidejo, tai manau, kad viskas bus gerai. Ir jus ji beveik visi zinot...:)

Dabar kaip suprantu pasiraso:
1. Tolis
2. Awake
3. Barklis (kai gales)
4. Maiklas
5. Darinskas
6. Dainiusaz
7. Cr
8. Geeras
8. rgz
9. Antanukas 406
10. GoTTo (nelabai supratau ar zais turnyre, ar tik salej)
11. Zaldaris (jei reikes)
12. Pezistas Izaidejas (jei pasirasys...)
10.

O kur Linukas (Tiger)????
  • 0

#983 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 11:25

O kur Linukas (Tiger)????

o kur Simakas? :unsure:

o tas izaidejas gal Staniulis? ;]
  • 0
Roots to roots

#984 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 11:29

Jo, startinis mokestis yra uz dalyvavima lygoj.
O kas del aprangu tai viena atliekama yra pas mane, tik dydzio neatsimenu. Dainiusai, jei atleksi siandine palost tai atvezciau pasimatavimui. Jei netiks, bus kazkam kitam. Kitiems teks arba patiem gamintis, arba daryt bendra uzsakyma. Placiau apie apranga kur ir kaip, galima pasiskaityti pirmajame sios temos puslapyje.

uzmesk aki koks ten dydis i xl ilysciau dar :) ... kas organizuos aprangas jei reikes ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#985 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 12:18


O kur Linukas (Tiger)????

o kur Simakas? :unsure:

o tas izaidejas gal Staniulis? ;]

nesenai snekejau su Linu tai sake prisijungtu, va Simako tai reiktu.
o kas liecia izaideja, tai kazkaip noreciau pritarti Cr spejimui :)
  • 0

#986 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 12:21

Jei tik yra galimybe pasirinkti pirmadieni ar ketvirtadieni, tai jamam pirmadieni ;) Linukas (Tiger) ir Simakas tikrai zais.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#987 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 12:32

nu tai kaip ir nuspresta. jei tik duos sale pirmadini, tai kita ir lekiam :beer:
  • 0

#988 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 13:29

Taigis, ziurim ka turim: 1. Tolis 2. Awake 3. Barklis (kai gales) 4. Maiklas 5. Darinskas 6. Dainiusaz 7. Cr 8. Geeras 8. rgz (bus zaidziama tikrai ne darbo metu - vakarais arba savaitgaliais. Jei negalesi, tai negalesi, tik duok litus... :D ) 9. Antanukas 406 10. GoTTo 11. Zaldaris (jei reikes) 12. Cr ir Darinskas teisūs 13. Simakas (reikėtų ir jo paties nuomonės) 14. Linukas a.k.a Tiger14 Dar raskit viena rimtesnį aukštą žmogų.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#989 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 13:47

o kas liecia izaideja, tai kazkaip noreciau pritarti Cr spejimui :)

:beer: blyn reiktu kaip sakoma vieno bokstelio manau ne mazesnio 2.00 m, sales pirmadieni ir lyga bus po musu kojomis :D :beer:
  • 0
Roots to roots

#990 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 13:49

Tai vat kad mano tas darbo grafikas toks kad as galiu dirbt ir vakare ir savaitgali, o darbo diena paprasta laisva turet :) Siaip nesiverziu as ten zaist tam turnyre, nes is manes zaidejas nelabai koks :D Del skaiciaus mane galima jamt :D As labiau noreciau tik pabegiot kartu su komanda (uz sale del litu viskas ok :) ).
  • 0

#991 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 13:53

Nu va, pagaliau matosi komandos konturai :beer:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#992 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 14:05

[:beer: blyn reiktu kaip sakoma vieno bokstelio manau ne mazesnio 2.00 m, sales pirmadieni ir lyga bus po musu kojomis :D :beer:

a kieno Aniulis pazystamas ar draugas? :unsure: ramstis manau neblogas butu -_-
  • 0

#993 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 14:25

Praktiskai niekieno, mes ji radom per vienas draugiskas su girioniskiais. Bet jo kandidatura atkrenta, nes per daug uzsiemes ir zaidzia uz kelias komandas.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#994 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 14:32

nu centro beda ir pas mane darbe, susirinkom zaist ir visi vieni kitu klausineja, gal zinai koki auksta kuris uz musu komanda galetu zaist :D
  • 0

#995 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 07:24

nu centro beda ir pas mane darbe, susirinkom zaist ir visi vieni kitu klausineja, gal zinai koki auksta kuris uz musu komanda galetu zaist :D

Mes su bendradarbiais audziam minti dalyvaut kkl imoniu lygoj. Kolkas tik turim Boso palaiminima(Biudzetas zodziu patvirtintas). Komandos nariu kiek maziau nei pas Peugeot, bet(kaip minejau anksciau) yra vienas toks centriukas. Nu gal su Aniuliu jam lygintis nereiketu(+ zaidziancio realiai nemaciau), bet manau kad tokiam lygi pacentruotu neblogai.

Taigi jeigu ka(bus vertas ;) ), tai gal i Pugu komanda bus galima ji kaip legionieriu pasiimt.

P.S. Pirmadieni 20:30 tureciau pasirodyti Rasos salej.
  • 0

#996 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 07:37


P.S. Pirmadieni 20:30 tureciau pasirodyti Rasos salej.

o tai jau patvirtinta, kad pirmadieni galim rinktis? bo vakar aiksteleje pasnekinom jeigu pameni toki i Chomiciu panasu tamsu zaideja musu treneriu pabuti. Sake jis siaip su veteranais losia, bet gla ir pabandytu mus i vietas sustatyti. Jeigu reiktu ir i aisktele gali izbegti, bo yra tvirtas, supratima nebloga turi ir pataiko kai reikia. Tik jam reikia paskambyti kada mes renkames :beer:

P.s. o ta centriuka prigriebk, bo kito varianto neturim kol kas... B)

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 rugsėjo 05 - 07:38

  • 0
Roots to roots

#997 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 13:27



P.S. Pirmadieni 20:30 tureciau pasirodyti Rasos salej.

o tai jau patvirtinta, kad pirmadieni galim rinktis? bo vakar aiksteleje pasnekinom jeigu pameni toki i Chomiciu panasu tamsu zaideja musu treneriu pabuti. Sake jis siaip su veteranais losia, bet gla ir pabandytu mus i vietas sustatyti. Jeigu reiktu ir i aisktele gali izbegti, bo yra tvirtas, supratima nebloga turi ir pataiko kai reikia. Tik jam reikia paskambyti kada mes renkames :beer:

P.s. o ta centriuka prigriebk, bo kito varianto neturim kol kas... B)

Del to dedules tai manau viskas OK.
O del sales kaip supratau tai gal ir galim rinktis, bet kaip ten bus su atsiskaitymu tai nezinau... Laikas kaip ir Valduko rezervuotas nuo pernai metu, o jis kaiptai ir plaunasi nuo kases reikalu :blush:
  • 0

#998 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 14:52

Dėl salės jau viskas sutarta. Pasirašom sutartį ir nuo spalio 1 d. treniruojamės. O dėl rugsėjo pirmadienių, tai sakė, kad reikės atiduoti kaip ir pernai į rankas ūkvedžiui. Belieka problema dėl sutarties pasirašymo. Aš dar kartą sakau, kad nesąmonė yra pasirašinėt klubo vardu kažkam kas net nėra narys. Gal kas kokių kitų minčių turit? Beje, o klubas yra įregistruotas kaip juridinis vienetas?

Šį pranešimą redagavo Tolis: 2008 rugsėjo 05 - 14:53

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#999 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 14:57

vienu zodziu pirmadieny 20.30 renkames rasoj ar nesirenkam?
  • 0

#1000 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 15:00

Kiek zinau, tai klubas nera juridinis vienetas ir klubo vardu pasirasyti neiseis... nebent bandyt per kieno nors darboviete, bet pinigus vis tiek mes moketume. O nuo spalio renkames pirmadieniais ar ketvirtadieniais? :huh:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas




Vartotojų skaito šią temą: 6

narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0