Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1001 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 05 - 15:00

Dėl salės jau viskas sutarta. Pasirašom sutartį ir nuo spalio 1 d. treniruojamės.

O dėl rugsėjo pirmadienių, tai sakė, kad reikės atiduoti kaip ir pernai į rankas ūkvedžiui.

Belieka problema dėl sutarties pasirašymo. Aš dar kartą sakau, kad nesąmonė yra pasirašinėt klubo vardu kažkam kas net nėra narys.

Gal kas kokių kitų minčių turit?

Beje, o klubas yra įregistruotas kaip juridinis vienetas?

manau jei klubas butu oficialus ir iregistruotas, turetu savo saskaita ir pan. manau butu galima susisaudyti pinigeliu is peugeot atstovybes (gal net pats suderyciau), bet jei mes tik atceit pezu klubas neoficialus, tai pinigus reiks mestis i kruva is savo kiseniu <_<
  • 0

#1002 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 05 - 15:02

Beje, o klubas yra įregistruotas kaip juridinis vienetas?

butent, kad nera ir todel manau nera skirtumo kas pasiraso. gali buti ir bezdaliu klubas jeigu reikia ;] zodziu nesuk sau galvos - juk patys uz viska atsakom o ne koks nors klubas. B)

tai sy pirmadieni jau renkames? tada manau viska ir sudeliotume ant i :beer:
  • 0
Roots to roots

#1003 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 September 05 - 15:04

Nu jei pirmadienis po 3 dienų bus rugsėjo, tai tada renkamės ir atsinešam maždaug po 70 Lt (sumokėjimui į priekį) ir po 5-6 Lt (sumokėjimui už vienkartinį apsilankymą). Gali būti daugiau, gali būti mažiau.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1004 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 05 - 15:05

manau jei klubas butu oficialus ir iregistruotas, turetu savo saskaita ir pan. manau butu galima susisaudyti pinigeliu is peugeot atstovybes (gal net pats suderyciau), bet jei mes tik atceit pezu klubas neoficialus, tai pinigus reiks mestis i kruva is savo kiseniu <_<

nu ple ar jus is menulio visi iskrite??? yra juk ir tema apie oficialuma atskira. Kas butu jeigu BUTU! Gal net tu paciu 2 proc. mums uztektu aprangai ir kamuoliui isigyti... Zodziu nesigilinam taip jau. O jeigu turi pazystamu ir gali kazkokiu butu prasukti parama is peugeot atsovybes, kad ir startiniam sezono mokesciui - wellkome!!! Jei taip butu - kiekviena karta pries varzybas prabegciau su Peugeot atstovybes veliava garbes rata aplink aikstele!!! :beer:
  • 0
Roots to roots

#1005 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 September 05 - 15:17

Jei taip butu - kiekviena karta pries varzybas prabegciau su Peugeot atstovybes veliava garbes rata aplink aikstele!!!


Nu čia tai melas !!!!!
Tikrai neapibėgtum, nes ties pusiaukele padustum arba gautum traumą, arba išvyktum į koncertą, arba išeitum į tėvų susirinkimą... :D :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1006 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 05 - 15:33

Nu čia tai melas !!!!!
Tikrai neapibėgtum, nes ties pusiaukele padustum arba gautum traumą, arba išvyktum į koncertą, arba išeitum į tėvų susirinkimą... :D  :beer:

ok - pridekim tada pastaba - PRIES VISAS KURIOSE AS BUSIU :P :beer:

O siaip tai rimtai siulyciau sy pirmadieni visiems susibegti i Rasos gimnazija 20.30 ir isspresti kartu visus organizacinius klausimus!!!! Niekas kitas nei mes to nepadarysim!!! B)

Beje, treneri jau kvieciame? Ir dar - treneris laikomas irgi legionieriumi??? :unsure:

P.S. Jei Vilnius komandos nesurenka - jamam ju stipriausius i savo komanda? Sezonas juk ilgas bus ;]

Edited by Cr, 2008 September 05 - 15:35.

  • 0
Roots to roots

#1007 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 05 - 15:59


manau jei klubas butu oficialus ir iregistruotas, turetu savo saskaita ir pan. manau butu galima susisaudyti pinigeliu is peugeot atstovybes (gal net pats suderyciau), bet jei mes tik atceit pezu klubas neoficialus, tai pinigus reiks mestis i kruva is savo kiseniu  <_<

nu ple ar jus is menulio visi iskrite??? yra juk ir tema apie oficialuma atskira. Kas butu jeigu BUTU! Gal net tu paciu 2 proc. mums uztektu aprangai ir kamuoliui isigyti... Zodziu nesigilinam taip jau. O jeigu turi pazystamu ir gali kazkokiu butu prasukti parama is peugeot atsovybes, kad ir startiniam sezono mokesciui - wellkome!!! Jei taip butu - kiekviena karta pries varzybas prabegciau su Peugeot atstovybes veliava garbes rata aplink aikstele!!! :beer:

blm tu Cr nesinervuok ir be plia galima apseiti as gi visu tu forumu neperskaites naujokas esu :D o as siaip nedurnas studentas, man kaip nedirbanciam ir ieskamnciam darbo su pinigais nlb gera padetis, bet as pasistengsiu paderyt del bent siokio tokio finansavimo ir jei dela iseis prastumt tada tai jau tu ne apie aikstele begsti su veliava, bet man ilgai dekosi. B)
  • 0

#1008 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 05 - 16:05

ir jei dela iseis prastumt tada tai jau tu ne apie aikstele begsti su veliava, bet man ilgai dekosi. B)

ok - sorry - penktadienis, be alaus jau dvi savaites, tai nervai biski itempti ;]

o jei finansavima pramusi - busiu ne as vienas tau dekingas :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: (jeigu tiek pakelsi ;] )
  • 0
Roots to roots

#1009 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 September 05 - 16:09

na jei mane priimsit tai kartais ir noresiu gal palakstyt pirmadieniais kai bus imanoma :) o kitas klausimelis... aprangas jei darysit tai tik kam truksta tokias pat darysit ar tokias biski fainesnes kai tarkim pernai mitsai turejo?
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#1010 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 05 - 16:11


ir jei dela iseis prastumt tada tai jau tu ne apie aikstele begsti su veliava, bet man ilgai dekosi.  B)

ok - sorry - penktadienis, be alaus jau dvi savaites, tai nervai biski itempti ;]

o jei finansavima pramusi - busiu ne as vienas tau dekingas :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: (jeigu tiek pakelsi ;] )

nu tai kad as nlb laiku pradejau deryt, snd penktadienis tai nlb jau kas suderysiu, bet jau rysy uzmezgiau, pabandysi kita savaite labiau paderyt, negarantuotas, kad cia viskas gausis bet stengsiuos :D :beer:
  • 0

#1011 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 September 05 - 16:19


P.S. Jei Vilnius komandos nesurenka - jamam ju stipriausius i savo komanda? Sezonas juk ilgas bus ;]

veto ...
o siaip gal iseitu per ta laika (savaitgali) suorganizuot kokias draugiskas , butu idomu paziuret kaip atrodysim su legionieriais :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1012 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 06 - 17:12

ok - pirmadieni 20.30 Kaune Rasos gimnazijoje skelbiama visuotine mobilizacija su sukiu - IRODYKIME, KAD KAUNAS KREPSINIO SOSTINE!!!! Susirenkam visi kas nori zaisti krepsini nepriklausomai nuo to ar visi zais lygoje ar ne! Ispresim visus organizacinius klausimus (lyga, apranga, treniruotes, sale, legionieriai, pinigai, treneris-vadovas) ir nuspresim ka toliau darom! Laiko yra nedaug, bet manau viskas bus ok! Jeigu bijot ir neturit, kas jums berzines koses ikrestu kad visi geriau mastyt pradetu ir i kojas nedetu - galiu atsinesti savo platuji dirza! ;] :P Patikekit manim - padeda!!! :lol:
  • 0
Roots to roots

#1013 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 September 06 - 22:21

visi klausom tecio... dirzas tikrai padeda :ph34r: :) :) :) :) :) :) :) :) :) as irgi nusiemes kepure atpedinsiu.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1014 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 06 - 22:28


as irgi nusiemes kepure atpedinsiu.

gali atvaziuoti aukstai galva iskeles, bo mums centru tikrai truksta ;] :beer:

kita vertus manau pirmadieni bus visi taskai sudeti ant i! :beer: As tikiu musu komanda!!!

KAUNAS!!!!!!!!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
  • 0
Roots to roots

#1015 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 September 07 - 09:17



as irgi nusiemes kepure atpedinsiu.

gali atvaziuoti aukstai galva iskeles, bo mums centru tikrai truksta ;] :beer:

kita vertus manau pirmadieni bus visi taskai sudeti ant i! :beer: As tikiu musu komanda!!!

KAUNAS!!!!!!!!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Cr.

Taigi tu kazkur rasiai kad NE IS KAUNO TU. ^_^
???

P.S. Jonava, Jonava :huh:
  • 0

#1016 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 07 - 14:54


Taigi tu kazkur rasiai kad NE IS KAUNO TU.  ^_^
???

P.S. Jonava, Jonava  :huh:

Pradazhana skura ;]

P.S. Kaip Jonavoje juokauja chebra - Kaunas yra anu priemiestis :lol: :beer:

Edited by Cr, 2008 September 07 - 14:57.

  • 0
Roots to roots

#1017 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2008 September 07 - 19:20

Smagu stebet is sono Cr'o optimizmu. Sekmes Tau kolega. jei losit lygoje, butinai palaikysiu Jus!!!! :beer:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#1018 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Posted 2008 September 08 - 09:07

Siandien nebusiu, darbas iki 22h <_<
  • 0

#1019 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 September 08 - 14:49

Atsineskit siandien litu, nes vos isiprasiau, kad rugseji leistu sportuoti. Tipo avansu jiem pernai Vakduxas mokedavo...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1020 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 08 - 15:12

Atsineskit siandien litu, nes vos isiprasiau, kad rugseji leistu sportuoti. Tipo avansu jiem pernai Vakduxas mokedavo...

cia tik uz rugseji?
  • 0
Roots to roots




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users