manau jei klubas butu oficialus ir iregistruotas, turetu savo saskaita ir pan. manau butu galima susisaudyti pinigeliu is peugeot atstovybes (gal net pats suderyciau), bet jei mes tik atceit pezu klubas neoficialus, tai pinigus reiks mestis i kruva is savo kiseniuDėl salės jau viskas sutarta. Pasirašom sutartį ir nuo spalio 1 d. treniruojamės.
O dėl rugsėjo pirmadienių, tai sakė, kad reikės atiduoti kaip ir pernai į rankas ūkvedžiui.
Belieka problema dėl sutarties pasirašymo. Aš dar kartą sakau, kad nesąmonė yra pasirašinėt klubo vardu kažkam kas net nėra narys.
Gal kas kokių kitų minčių turit?
Beje, o klubas yra įregistruotas kaip juridinis vienetas?
Lietuvos autoklubų lyga
#1001
Svečias_antanukas406_*
Posted 2008 September 05 - 15:00
#1002
Posted 2008 September 05 - 15:02
butent, kad nera ir todel manau nera skirtumo kas pasiraso. gali buti ir bezdaliu klubas jeigu reikiaBeje, o klubas yra įregistruotas kaip juridinis vienetas?
tai sy pirmadieni jau renkames? tada manau viska ir sudeliotume ant i
#1003
Posted 2008 September 05 - 15:04
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1004
Posted 2008 September 05 - 15:05
nu ple ar jus is menulio visi iskrite??? yra juk ir tema apie oficialuma atskira. Kas butu jeigu BUTU! Gal net tu paciu 2 proc. mums uztektu aprangai ir kamuoliui isigyti... Zodziu nesigilinam taip jau. O jeigu turi pazystamu ir gali kazkokiu butu prasukti parama is peugeot atsovybes, kad ir startiniam sezono mokesciui - wellkome!!! Jei taip butu - kiekviena karta pries varzybas prabegciau su Peugeot atstovybes veliava garbes rata aplink aikstele!!!manau jei klubas butu oficialus ir iregistruotas, turetu savo saskaita ir pan. manau butu galima susisaudyti pinigeliu is peugeot atstovybes (gal net pats suderyciau), bet jei mes tik atceit pezu klubas neoficialus, tai pinigus reiks mestis i kruva is savo kiseniu
#1005
Posted 2008 September 05 - 15:17
Jei taip butu - kiekviena karta pries varzybas prabegciau su Peugeot atstovybes veliava garbes rata aplink aikstele!!!
Nu čia tai melas !!!!!
Tikrai neapibėgtum, nes ties pusiaukele padustum arba gautum traumą, arba išvyktum į koncertą, arba išeitum į tėvų susirinkimą...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1006
Posted 2008 September 05 - 15:33
ok - pridekim tada pastaba - PRIES VISAS KURIOSE AS BUSIUNu čia tai melas !!!!!
Tikrai neapibėgtum, nes ties pusiaukele padustum arba gautum traumą, arba išvyktum į koncertą, arba išeitum į tėvų susirinkimą...![]()
O siaip tai rimtai siulyciau sy pirmadieni visiems susibegti i Rasos gimnazija 20.30 ir isspresti kartu visus organizacinius klausimus!!!! Niekas kitas nei mes to nepadarysim!!!
Beje, treneri jau kvieciame? Ir dar - treneris laikomas irgi legionieriumi???
P.S. Jei Vilnius komandos nesurenka - jamam ju stipriausius i savo komanda? Sezonas juk ilgas bus
Edited by Cr, 2008 September 05 - 15:35.
#1007
Svečias_antanukas406_*
Posted 2008 September 05 - 15:59
blm tu Cr nesinervuok ir be plia galima apseiti as gi visu tu forumu neperskaites naujokas esunu ple ar jus is menulio visi iskrite??? yra juk ir tema apie oficialuma atskira. Kas butu jeigu BUTU! Gal net tu paciu 2 proc. mums uztektu aprangai ir kamuoliui isigyti... Zodziu nesigilinam taip jau. O jeigu turi pazystamu ir gali kazkokiu butu prasukti parama is peugeot atsovybes, kad ir startiniam sezono mokesciui - wellkome!!! Jei taip butu - kiekviena karta pries varzybas prabegciau su Peugeot atstovybes veliava garbes rata aplink aikstele!!!
manau jei klubas butu oficialus ir iregistruotas, turetu savo saskaita ir pan. manau butu galima susisaudyti pinigeliu is peugeot atstovybes (gal net pats suderyciau), bet jei mes tik atceit pezu klubas neoficialus, tai pinigus reiks mestis i kruva is savo kiseniu![]()
#1008
Posted 2008 September 05 - 16:05
ok - sorry - penktadienis, be alaus jau dvi savaites, tai nervai biski itemptiir jei dela iseis prastumt tada tai jau tu ne apie aikstele begsti su veliava, bet man ilgai dekosi.
o jei finansavima pramusi - busiu ne as vienas tau dekingas
#1010
Svečias_antanukas406_*
Posted 2008 September 05 - 16:11
nu tai kad as nlb laiku pradejau deryt, snd penktadienis tai nlb jau kas suderysiu, bet jau rysy uzmezgiau, pabandysi kita savaite labiau paderyt, negarantuotas, kad cia viskas gausis bet stengsiuosok - sorry - penktadienis, be alaus jau dvi savaites, tai nervai biski itempti
ir jei dela iseis prastumt tada tai jau tu ne apie aikstele begsti su veliava, bet man ilgai dekosi.![]()
o jei finansavima pramusi - busiu ne as vienas tau dekingas![]()
![]()
![]()
![]()
(jeigu tiek pakelsi
)
#1011
Posted 2008 September 05 - 16:19
veto ...
P.S. Jei Vilnius komandos nesurenka - jamam ju stipriausius i savo komanda? Sezonas juk ilgas bus
o siaip gal iseitu per ta laika (savaitgali) suorganizuot kokias draugiskas , butu idomu paziuret kaip atrodysim su legionieriais
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1012
Posted 2008 September 06 - 17:12
#1013
Posted 2008 September 06 - 22:21
#1014
Posted 2008 September 06 - 22:28
gali atvaziuoti aukstai galva iskeles, bo mums centru tikrai truksta
as irgi nusiemes kepure atpedinsiu.
kita vertus manau pirmadieni bus visi taskai sudeti ant i!
KAUNAS!!!!!!!!!
#1015
Posted 2008 September 07 - 09:17
Cr.gali atvaziuoti aukstai galva iskeles, bo mums centru tikrai truksta
as irgi nusiemes kepure atpedinsiu.![]()
![]()
kita vertus manau pirmadieni bus visi taskai sudeti ant i!As tikiu musu komanda!!!
KAUNAS!!!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Taigi tu kazkur rasiai kad NE IS KAUNO TU.
???
P.S. Jonava, Jonava
#1016
Posted 2008 September 07 - 14:54
Pradazhana skura
Taigi tu kazkur rasiai kad NE IS KAUNO TU.![]()
???
P.S. Jonava, Jonava![]()
P.S. Kaip Jonavoje juokauja chebra - Kaunas yra anu priemiestis
Edited by Cr, 2008 September 07 - 14:57.
#1017
Posted 2008 September 07 - 19:20
#1018
Posted 2008 September 08 - 09:07
#1019
Posted 2008 September 08 - 14:49
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1020
Posted 2008 September 08 - 15:12
cia tik uz rugseji?Atsineskit siandien litu, nes vos isiprasiau, kad rugseji leistu sportuoti. Tipo avansu jiem pernai Vakduxas mokedavo...
4 user(s) are reading this topic
0 members, 4 guests, 0 anonymous users







