Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1021 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 September 08 - 15:13

tai jau siandie lakstom kaip suprantu, ar tik litus renkam? :rolleyes:
  • 0

#1022 Svečias_Svečias Tolis_*

Svečias_Svečias Tolis_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 08 - 15:28

Surenkam pinigus ir lakstom Galit nest ir i prieki... Bus man lengviau
  • 0

#1023 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 08 - 16:46

As siandien nebusiu, nes dabar valgau vokiskas desreles ;) kaip sakant komandiruote Vokietijoje. Prisivalges ant kito pirmadienio tureciau grizti ;)
  • 0

#1024 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 September 09 - 08:14

Nu ka as galiu pasakyti po vakar treniruotes. Netobulejam visiskai. Tos pacios klaidos, tas pats skubotas zaidimas, jokiu pasu, metimai bele kokie, todel dazniausiai netaiklus. Yra kur tobulet, svelniai tariant... :ph34r: Gal ir gerai, kad tas treneris bus. Is salies viskas atrodo baisiau nei aiksteleje.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1025 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 September 09 - 08:48

Nu ka as galiu pasakyti po vakar treniruotes.

Netobulejam visiskai. Tos pacios klaidos, tas pats skubotas zaidimas, jokiu pasu, metimai bele kokie, todel dazniausiai netaiklus.

Yra kur tobulet, svelniai tariant... :ph34r:

Gal ir gerai, kad tas treneris bus. Is salies viskas atrodo baisiau nei aiksteleje.

oho kaip pesimistiskai :blink: .

Skaitau treneris bus pliusas, bet ir naujuju peugeistu tarpe matosi potencialas. Ypac pas viena. B)
  • 0

#1026 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 09 - 09:03

as manau tegul dar pora kartu visi issilaksto kaip pasiute po vasaros, o i rugsejo pabaiga bus matyt, kaip musu naujasis treneris reaguos ir galbut tada bandyt jau kazka deliot daugiau be lakstymu (netgi jeigu susirinks tiek daug zmoniu, gal geriau losti, kad 4*4 i viena kase kaip pernai balandi?) dar del maikiu kam reikia reiktu netempt gumos, bo Barklis minejo, kad procesas gali uztrukti. o naujasis izaidejas sakyciau varo geriau nei centras :lol: kur dar toki viena gauti? galeciau ramiai sau alu ant suoliuko gerti :P :beer: (turbut tiek dejimu per praeitus visus metus nemaciau kaip per viena vakara :)~ ) P.S. Jeigu kas dar turi koki varianta su aukstaugiais galbut irgi per rugseji reiktu pasiziureti kas ir kaip :rolleyes:

Edited by Cr, 2008 September 09 - 09:05.

  • 0
Roots to roots

#1027 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 September 09 - 09:33

Tas zaidejas turi tik du trukumus: 1. Paskui ji dazniausiai nespeja ne tik kitos komados zaidejai, bet ir savos... 2. Nesutaria su teisejais... :D
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1028 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 September 09 - 09:45

tai cia legionierius tais naujas izaidejas??? :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#1029 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 September 09 - 11:20

o i ka kreptis del maikiu ? :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1030 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 09 - 11:51

Tas zaidejas turi tik du trukumus:
1. Paskui ji dazniausiai nespeja ne tik kitos komados zaidejai, bet ir savos...
2. Nesutaria su teisejais... :D

1. Sita jau pastebejom ;]
2. Atspausdink jam ta vieta is nuostatu kur apie baudas ir litus eina, gal apsiramins :lol:
  • 0
Roots to roots

#1031 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 09 - 11:52

tai cia legionierius tais naujas izaidejas??? :)

esamas klubietis, tik forume nebuna ;]
  • 0
Roots to roots

#1032 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 09 - 11:54

o i ka kreptis del maikiu ? :)

manau iki pirmadienio gal padarom sarasiuka kam reikia + kokie mazdaug dydziai ir kokio Nr. pageidautumete ir tada jau nuspresim kas tuo uzsiims galutinai. Beje, kaip ten su Zaldariu ir jo maike? Nepamenu ka vakar nusprendet...

1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2.
  • 0
Roots to roots

#1033 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 September 09 - 12:05

Maikutes tai reikes atskirai uzsisakinet manau kiekvienam.
http://www.aprangare...i.lt/kontaktai/

O del teiseju manau siemet turetu but kazkiek geriau, nes:
http://www.kkl.lt/in...7cbf6c7b06ab03c
  • 0

#1034 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 09 - 12:13

Maikutes tai reikes atskirai uzsisakinet manau kiekvienam.
http://www.aprangare...i.lt/kontaktai/

nebus didelio bardako del to? manau darom sarasa iki pirmadienio, o tada ir nuspresim :beer: Tiesa pasakius esu pora kartu ten buves del darbo reikalu (tik ta panele Ramune, kur pas ja tu maikes uzsakei, jau perejo dirbti i kita darba, tai gal reikalai greiciau pajudes ;] ). Beje, imant didesni kieki jie nuolaidu nedaro? Nepameni?
  • 0
Roots to roots

#1035 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 09 - 12:14

Man reiktu pilno aprangos komplekto. Butu gerai nr.13, jeigu dar neuzimtas. Jeigu tas uzimtas, tai gal 10 laisvas :) Beja kokia aprangos kaina?
  • 0

#1036 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 September 09 - 12:22

siaip jei reiktu mum dar vieno tikro izaidejo, tai yra mano kolega norintis. zaidzia tikrai gerai, pernai ir siemet imoniu lygoj, tai sutiktu su mielu noru ir mums padeti. beje nebutu kaip legionierius nes uzina peza :)
  • 0

#1037 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 September 09 - 12:48

Visiskai nesutinku su darinsko nuomone. Mums reikia auksto zaidejo, galincio tiek centruot, tiek zaist sunkiuoju krastu. Kitu atveju, susidurus su aukstesniais priesininkais, galesim tik stebet kaip lipa per galvas ir renkasi kamuolius :ph34r:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1038 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 September 09 - 13:16

Visiskai nesutinku su darinsko nuomone. Mums reikia auksto zaidejo, galincio tiek centruot, tiek zaist sunkiuoju krastu. Kitu atveju, susidurus su aukstesniais priesininkais, galesim tik stebet kaip lipa per galvas ir renkasi kamuolius :ph34r:

a kurioj vietoj tu izvelgei mano pasakyma, kad nereikia auksto?? ;) as ir parasiau [/B]jei reiktu ^_^
o kas liecia auksta, tai cia problema #1
  • 0

#1039 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 September 09 - 13:50

Jei ka, tai nesutinku del dar vieno izaidejo. Galinciu pakeist pagr. izaideja turim, tai gali daryti kad ir tu ;)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1040 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • posts 1,152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2008 September 09 - 14:34

As tai noriu pasiguost, bet tuo paciu ir pasidziaugt :) Vakar kai gavau y kupra nuo dainiuzo, tai snd ir kavos puodelis atrodo sveria kaip pilnas kibiras :) Laukiu kada musu taranas gales issiliet ant varzovu priekines linijos ;) P.S. Toli, gal gali parasyt po kiek dar litu reikia atnest. Kiek girdejau, susimokesim uz sale iki nauju metu? Tai trys menesiai po 20 = 60?
  • 0




6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users