Lietuvos autoklubų lyga
#1021
Parašyta 2008 rugsėjo 08 - 15:13
#1022
Svečias_Svečias Tolis_*
Parašyta 2008 rugsėjo 08 - 15:28
#1023
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 rugsėjo 08 - 16:46
#1024
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 08:14
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1025
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 08:48
oho kaip pesimistiskaiNu ka as galiu pasakyti po vakar treniruotes.
Netobulejam visiskai. Tos pacios klaidos, tas pats skubotas zaidimas, jokiu pasu, metimai bele kokie, todel dazniausiai netaiklus.
Yra kur tobulet, svelniai tariant...![]()
Gal ir gerai, kad tas treneris bus. Is salies viskas atrodo baisiau nei aiksteleje.
Skaitau treneris bus pliusas, bet ir naujuju peugeistu tarpe matosi potencialas. Ypac pas viena.
#1026
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 09:03
Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 rugsėjo 09 - 09:05
#1027
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 09:33
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1029
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 11:20
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1030
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 11:51
1. Sita jau pastebejomTas zaidejas turi tik du trukumus:
1. Paskui ji dazniausiai nespeja ne tik kitos komados zaidejai, bet ir savos...
2. Nesutaria su teisejais...
2. Atspausdink jam ta vieta is nuostatu kur apie baudas ir litus eina, gal apsiramins
#1031
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 11:52
esamas klubietis, tik forume nebunatai cia legionierius tais naujas izaidejas???
#1032
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 11:54
manau iki pirmadienio gal padarom sarasiuka kam reikia + kokie mazdaug dydziai ir kokio Nr. pageidautumete ir tada jau nuspresim kas tuo uzsiims galutinai. Beje, kaip ten su Zaldariu ir jo maike? Nepamenu ka vakar nusprendet...o i ka kreptis del maikiu ?
1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2.
#1033
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 12:05
http://www.aprangare...i.lt/kontaktai/
O del teiseju manau siemet turetu but kazkiek geriau, nes:
http://www.kkl.lt/in...7cbf6c7b06ab03c
#1034
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 12:13
nebus didelio bardako del to? manau darom sarasa iki pirmadienio, o tada ir nuspresimMaikutes tai reikes atskirai uzsisakinet manau kiekvienam.
http://www.aprangare...i.lt/kontaktai/
#1035
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 12:14
#1036
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 12:22
#1037
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 12:48
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1038
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 13:16
a kurioj vietoj tu izvelgei mano pasakyma, kad nereikia auksto?? ;) as ir parasiau [/B]jei reiktuVisiskai nesutinku su darinsko nuomone. Mums reikia auksto zaidejo, galincio tiek centruot, tiek zaist sunkiuoju krastu. Kitu atveju, susidurus su aukstesniais priesininkais, galesim tik stebet kaip lipa per galvas ir renkasi kamuolius
o kas liecia auksta, tai cia problema #1
#1039
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 13:50
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1040
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 14:34
Vartotojų skaito šią temą: 2
narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0







