kuo maziau zaideju is sono, tuo tik mum geriau, daugiau pazaist gausim. situo klausimu pritariu ;)Jei ka, tai nesutinku del dar vieno izaidejo. Galinciu pakeist pagr. izaideja turim, tai gali daryti kad ir tu ;)
Lietuvos autoklubų lyga
#1041
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 14:46
#1042
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 15:28
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1043
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 16:41
1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24manau iki pirmadienio gal padarom sarasiuka kam reikia + kokie mazdaug dydziai ir kokio Nr. pageidautumete ir tada jau nuspresim kas tuo uzsiims galutinai. Beje, kaip ten su Zaldariu ir jo maike? Nepamenu ka vakar nusprendet...
1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2.
2. dainiusaz - visas komplektas xxl (kiek suprantu reikia sakytis dydziu didesnius kad eitu ilist) nr. 33
3.
o tai jei kas pasidometu butu galima jau pirmadieni ir litus sunest organizatoriui nes man nelabai iseina pas juos nuvaziuot darbo dienom nebent telefonu jie priimtu usakyma
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1044
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 18:06
kaina pernai buvo +/- 100lt viso komplekto.1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24manau iki pirmadienio gal padarom sarasiuka kam reikia + kokie mazdaug dydziai ir kokio Nr. pageidautumete ir tada jau nuspresim kas tuo uzsiims galutinai. Beje, kaip ten su Zaldariu ir jo maike? Nepamenu ka vakar nusprendet...
1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2.
2. dainiusaz - visas komplektas xxl (kiek suprantu reikia sakytis dydziu didesnius kad eitu ilist) nr. 33
3.
o tai jei kas pasidometu butu galima jau pirmadieni ir litus sunest organizatoriui nes man nelabai iseina pas juos nuvaziuot darbo dienom nebent telefonu jie priimtu usakyma![]()
O del musu naujo zaidejo tai:
http://www.kkl.lt/in...e7ecde8e612801e
http://www.kkl.lt/in...d76aea3b800e277
Šį pranešimą redagavo Barklis: 2008 rugsėjo 09 - 18:07
#1046
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 18:33
1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24kaina pernai buvo +/- 100lt viso komplekto.
1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24manau iki pirmadienio gal padarom sarasiuka kam reikia + kokie mazdaug dydziai ir kokio Nr. pageidautumete ir tada jau nuspresim kas tuo uzsiims galutinai. Beje, kaip ten su Zaldariu ir jo maike? Nepamenu ka vakar nusprendet...
1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2.
2. dainiusaz - visas komplektas xxl (kiek suprantu reikia sakytis dydziu didesnius kad eitu ilist) nr. 33
3.
o tai jei kas pasidometu butu galima jau pirmadieni ir litus sunest organizatoriui nes man nelabai iseina pas juos nuvaziuot darbo dienom nebent telefonu jie priimtu usakyma![]()
O del musu naujo zaidejo tai:
http://www.kkl.lt/in...e7ecde8e612801e
http://www.kkl.lt/in...d76aea3b800e277
2. dainiusaz - visas komplektas xxl (kiek suprantu reikia sakytis dydziu didesnius kad eitu ilist) nr. 33
3. GoTo - visa apranga (dydis?) Nr. 13 arba 10
4.
tesiu sarasa. Jeigu spesiu penktadieni po darbo gal nusivesiu visa savo dabartine apranga kaip pavyzdi ir viska issaiskinsiu. Spalvu ir viso kito nekeisim?
O del musu naujo zaidejo - perskaiciau, taciau zmogaus neteisiu, bo patys prisiminkim kiek pernai mums teisejai kiauliu pakiso... Mustis negarbinga, bet pamenu po vienu varzybu buvo norinciu kai kam i duda uzdrosti...
Beje, bet kuriuo atveju manau mums reiktu isnaudoti 2 legionieriu galimybes ir per rugseji jeigu yra kokiu variantu - isbandyti aiksteleje... Netgi ir mazesniu zmoniu (o pas mus kas skaitosi sunkus krastai? Be Dainiuzo - visi atakuojantys gynejai...
#1047
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 18:34
Snekejau siandien su Esmiu tai sake, kad ko gero jis TIK Autoklubu lygoj gales lost. Tai cia mum i naudatau taip iseitu kad jis negales lost ar gales?? ar as blogai supratau ?
Galetu dar ir Aniuli diskvalifikuot
#1048
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 18:36
va cia tai didelis pliusas, bo as pradzioj pagalvojau, kad nebutu tas pats variantas kaip su Aniuliu, kai losia 5 komandose ir uz visus....Snekejau siandien su Esmiu tai sake, kad ko gero jis TIK Autoklubu lygoj gales lost. Tai cia mum i nauda
.
Galetu dar ir Aniuli diskvalifikuot![]()
![]()
![]()
... Bet vakar matesi, kad bachuras tikrai kases pasiilges nerealiai!
#1049
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 19:11
nzn kokio dydzio... Visus drabuzius nesioju M dydzio, tai cia gal imti L.1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2. dainiusaz - visas komplektas xxl (kiek suprantu reikia sakytis dydziu didesnius kad eitu ilist) nr. 33
3. GoTo - visa apranga (dydis?) Nr. 13 arba 10
4.
Prisipazink, kas yra panasaus sudejimo kaip as ir turit apranga ir kokio ji dydzio? (pirmadieni as buvau su GNT apranga)
#1050
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 19:40
idomi situacija ... bausti negalima pasigaileti (tegu skirmantas kableli pasideda pats ) bet kokiu atveju bausmes yra pelnytos nes i aikste susirenkam pazaisti o ne pasidauzyti snukiuskaina pernai buvo +/- 100lt viso komplekto.
1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24manau iki pirmadienio gal padarom sarasiuka kam reikia + kokie mazdaug dydziai ir kokio Nr. pageidautumete ir tada jau nuspresim kas tuo uzsiims galutinai. Beje, kaip ten su Zaldariu ir jo maike? Nepamenu ka vakar nusprendet...
1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2.
2. dainiusaz - visas komplektas xxl (kiek suprantu reikia sakytis dydziu didesnius kad eitu ilist) nr. 33
3.
o tai jei kas pasidometu butu galima jau pirmadieni ir litus sunest organizatoriui nes man nelabai iseina pas juos nuvaziuot darbo dienom nebent telefonu jie priimtu usakyma![]()
O del musu naujo zaidejo tai:
http://www.kkl.lt/in...e7ecde8e612801e
http://www.kkl.lt/in...d76aea3b800e277
Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 rugsėjo 09 - 19:45
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1051
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 19:54
nesukim daugiau pautu ir nediskutuokim tuom kuom patys nezinom. pirmadieni jeigu bus labai visiems idomu paprasysim kad pats papasakotu... manau musu lyga su KKL nieko bendro neturi....idomi situacija ... bausti negalima pasigaileti (tegu skirmantas kableli pasideda pats ) bet kokiu atveju bausmes yra pelnytos nes i aikste susirenkam pazaisti o ne pasidauzyti snukius
o tai jam ta diskvalifikacija galios 5 rungtynem musu lygoj ?
zodziu geriau pagalvokim apie aprangas per sia savaite!
#1052
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 20:03
apie tai kad musu lygos skirtingos ir kad cia negalioja kkl sprendimai ir as pagalvojau ... turiu plana chuligananesukim daugiau pautu ir nediskutuokim tuom kuom patys nezinom. pirmadieni jeigu bus labai visiems idomu paprasysim kad pats papasakotu... manau musu lyga su KKL nieko bendro neturi....
idomi situacija ... bausti negalima pasigaileti (tegu skirmantas kableli pasideda pats ) bet kokiu atveju bausmes yra pelnytos nes i aikste susirenkam pazaisti o ne pasidauzyti snukiuso tai jam ta diskvalifikacija galios 5 rungtynem musu lygoj ?
zodziu geriau pagalvokim apie aprangas per sia savaite!
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1053
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 20:20
apie tai kad musu lygos skirtingos ir kad cia negalioja kkl sprendimai ir as pagalvojau ... turiu plana chuligana
nesukim daugiau pautu ir nediskutuokim tuom kuom patys nezinom. pirmadieni jeigu bus labai visiems idomu paprasysim kad pats papasakotu... manau musu lyga su KKL nieko bendro neturi....
idomi situacija ... bausti negalima pasigaileti (tegu skirmantas kableli pasideda pats ) bet kokiu atveju bausmes yra pelnytos nes i aikste susirenkam pazaisti o ne pasidauzyti snukiuso tai jam ta diskvalifikacija galios 5 rungtynem musu lygoj ?
zodziu geriau pagalvokim apie aprangas per sia savaite!imam tuos visus nusidejelius i savo komanda
![]()
Geras pasiulymas dainiuzai.
O siaip as visus tuos kurie rovesi pries teisejus palaikau 200 proc. Nes pac teisejam snukin neivaziavau tik del to, kad tuodu buvo 5 ar tai 6 klases moksleiviai, + vieno ir tetukas salej sedejo...
O kalbant apie ta pydera kuris mum su BMdabalJU isvykoj teisejavo, tai manau Esmis laikysis jam iskelto ultimatomo ir varzybom kur mes losim neskirs.
Kita vertus labai tikiuosi kad ta ikurta teiseju mokykla duos naudos, ir tikrai nuosirdziai bus galima atleist kai kurias teiseju/studentu klaidas.
#1054
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 20:26
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1055
Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 20:31
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1056
Svečias_Albion_*
Parašyta 2008 rugsėjo 10 - 16:18
Ash ir turiu apranga, y kuria jau nebeylendu, nors uzsakinejau ir XL. Nr 1. Spalio menesy galeciau parskraidint LietuvonAš turiu aprangą, kuri man pernai buvo gera.
Šiemet kažkodėl tai man ji jau per maža... Musėt susitraukė...![]()
Nr.26, o dydis GoTTo bus kaip tik.
#1057
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2008 rugsėjo 11 - 16:26
#1058
Parašyta 2008 rugsėjo 11 - 17:53
agaKaunas kaip matai dalyvauja ?
#1059
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2008 rugsėjo 11 - 19:04
#1060
Parašyta 2008 rugsėjo 12 - 08:17
O koks siemet numatomas komandu skaicius?dziugu girdet
![]()
pinigus esmiui tiesiai galit paduot nes vistiek man teks jam pervedinet ;)
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
Vartotojų skaito šią temą: 6
narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0







