Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1041 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 14:46

Jei ka, tai nesutinku del dar vieno izaidejo. Galinciu pakeist pagr. izaideja turim, tai gali daryti kad ir tu ;)

kuo maziau zaideju is sono, tuo tik mum geriau, daugiau pazaist gausim. situo klausimu pritariu ;)
  • 0

#1042 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 15:28

Manau, kad gausis panasiai po 60-70 litu. Priklausomai nuo zaideju kiekio.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1043 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 16:41

manau iki pirmadienio gal padarom sarasiuka kam reikia + kokie mazdaug dydziai ir kokio Nr. pageidautumete ir tada jau nuspresim kas tuo uzsiims galutinai. Beje, kaip ten su Zaldariu ir jo maike? Nepamenu ka vakar nusprendet...

1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2.

1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2. dainiusaz - visas komplektas xxl (kiek suprantu reikia sakytis dydziu didesnius kad eitu ilist) nr. 33
3.
o tai jei kas pasidometu butu galima jau pirmadieni ir litus sunest organizatoriui nes man nelabai iseina pas juos nuvaziuot darbo dienom nebent telefonu jie priimtu usakyma :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1044 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 18:06

manau iki pirmadienio gal padarom sarasiuka kam reikia + kokie mazdaug dydziai ir kokio Nr. pageidautumete ir tada jau nuspresim kas tuo uzsiims galutinai. Beje, kaip ten su Zaldariu ir jo maike? Nepamenu ka vakar nusprendet...

1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2.

1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2. dainiusaz - visas komplektas xxl (kiek suprantu reikia sakytis dydziu didesnius kad eitu ilist) nr. 33
3.
o tai jei kas pasidometu butu galima jau pirmadieni ir litus sunest organizatoriui nes man nelabai iseina pas juos nuvaziuot darbo dienom nebent telefonu jie priimtu usakyma :)

kaina pernai buvo +/- 100lt viso komplekto.

O del musu naujo zaidejo tai:
http://www.kkl.lt/in...e7ecde8e612801e
http://www.kkl.lt/in...d76aea3b800e277

Šį pranešimą redagavo Barklis: 2008 rugsėjo 09 - 18:07

  • 0

#1045 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 18:24

tau taip iseitu kad jis negales lost ar gales?? ar as blogai supratau ? :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#1046 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 18:33

manau iki pirmadienio gal padarom sarasiuka kam reikia + kokie mazdaug dydziai ir kokio Nr. pageidautumete ir tada jau nuspresim kas tuo uzsiims galutinai. Beje, kaip ten su Zaldariu ir jo maike? Nepamenu ka vakar nusprendet...

1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2.

1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2. dainiusaz - visas komplektas xxl (kiek suprantu reikia sakytis dydziu didesnius kad eitu ilist) nr. 33
3.
o tai jei kas pasidometu butu galima jau pirmadieni ir litus sunest organizatoriui nes man nelabai iseina pas juos nuvaziuot darbo dienom nebent telefonu jie priimtu usakyma :)

kaina pernai buvo +/- 100lt viso komplekto.

O del musu naujo zaidejo tai:
http://www.kkl.lt/in...e7ecde8e612801e
http://www.kkl.lt/in...d76aea3b800e277

1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2. dainiusaz - visas komplektas xxl (kiek suprantu reikia sakytis dydziu didesnius kad eitu ilist) nr. 33
3. GoTo - visa apranga (dydis?) Nr. 13 arba 10
4.

tesiu sarasa. Jeigu spesiu penktadieni po darbo gal nusivesiu visa savo dabartine apranga kaip pavyzdi ir viska issaiskinsiu. Spalvu ir viso kito nekeisim?

O del musu naujo zaidejo - perskaiciau, taciau zmogaus neteisiu, bo patys prisiminkim kiek pernai mums teisejai kiauliu pakiso... Mustis negarbinga, bet pamenu po vienu varzybu buvo norinciu kai kam i duda uzdrosti... :ph34r: Zodziu smurtui NE - tam plius yra baudos. -_-

Beje, bet kuriuo atveju manau mums reiktu isnaudoti 2 legionieriu galimybes ir per rugseji jeigu yra kokiu variantu - isbandyti aiksteleje... Netgi ir mazesniu zmoniu (o pas mus kas skaitosi sunkus krastai? Be Dainiuzo - visi atakuojantys gynejai... :unsure: )
  • 0
Roots to roots

#1047 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 18:34

tau taip iseitu kad jis negales lost ar gales?? ar as blogai supratau ? :)

Snekejau siandien su Esmiu tai sake, kad ko gero jis TIK Autoklubu lygoj gales lost. Tai cia mum i nauda B) .
Galetu dar ir Aniuli diskvalifikuot ^_^
:D :D :D
  • 0

#1048 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 18:36

Snekejau siandien su Esmiu tai sake, kad ko gero jis TIK Autoklubu lygoj gales lost. Tai cia mum i nauda B) .
Galetu dar ir Aniuli diskvalifikuot ^_^
:D :D :D

va cia tai didelis pliusas, bo as pradzioj pagalvojau, kad nebutu tas pats variantas kaip su Aniuliu, kai losia 5 komandose ir uz visus....
... Bet vakar matesi, kad bachuras tikrai kases pasiilges nerealiai! :blush: :beer:
  • 0
Roots to roots

#1049 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 19:11

1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2. dainiusaz - visas komplektas xxl (kiek suprantu reikia sakytis dydziu didesnius kad eitu ilist) nr. 33
3. GoTo - visa apranga (dydis?) Nr. 13 arba 10
4.

nzn kokio dydzio... Visus drabuzius nesioju M dydzio, tai cia gal imti L.
Prisipazink, kas yra panasaus sudejimo kaip as ir turit apranga ir kokio ji dydzio? (pirmadieni as buvau su GNT apranga)
  • 0

#1050 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 19:40

manau iki pirmadienio gal padarom sarasiuka kam reikia + kokie mazdaug dydziai ir kokio Nr. pageidautumete ir tada jau nuspresim kas tuo uzsiims galutinai. Beje, kaip ten su Zaldariu ir jo maike? Nepamenu ka vakar nusprendet...

1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2.

1. Cr - tik maike (gal XL), bo trusikai dar tinka. Nr. 24
2. dainiusaz - visas komplektas xxl (kiek suprantu reikia sakytis dydziu didesnius kad eitu ilist) nr. 33
3.
o tai jei kas pasidometu butu galima jau pirmadieni ir litus sunest organizatoriui nes man nelabai iseina pas juos nuvaziuot darbo dienom nebent telefonu jie priimtu usakyma :)

kaina pernai buvo +/- 100lt viso komplekto.

O del musu naujo zaidejo tai:
http://www.kkl.lt/in...e7ecde8e612801e
http://www.kkl.lt/in...d76aea3b800e277

idomi situacija ... bausti negalima pasigaileti (tegu skirmantas kableli pasideda pats ) bet kokiu atveju bausmes yra pelnytos nes i aikste susirenkam pazaisti o ne pasidauzyti snukius :) o tai jam ta diskvalifikacija galios 5 rungtynem musu lygoj ?

Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 rugsėjo 09 - 19:45

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1051 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 19:54

idomi situacija ... bausti negalima pasigaileti (tegu skirmantas kableli pasideda pats ) bet kokiu atveju bausmes yra pelnytos nes i aikste susirenkam pazaisti o ne pasidauzyti snukius :) o tai jam ta diskvalifikacija galios 5 rungtynem musu lygoj ?

nesukim daugiau pautu ir nediskutuokim tuom kuom patys nezinom. pirmadieni jeigu bus labai visiems idomu paprasysim kad pats papasakotu... manau musu lyga su KKL nieko bendro neturi....

zodziu geriau pagalvokim apie aprangas per sia savaite!
  • 0
Roots to roots

#1052 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 20:03


idomi situacija ... bausti negalima pasigaileti (tegu skirmantas kableli pasideda pats ) bet kokiu atveju bausmes yra pelnytos nes i aikste susirenkam pazaisti o ne pasidauzyti snukius  :) o tai jam ta diskvalifikacija galios 5 rungtynem musu lygoj ?

nesukim daugiau pautu ir nediskutuokim tuom kuom patys nezinom. pirmadieni jeigu bus labai visiems idomu paprasysim kad pats papasakotu... manau musu lyga su KKL nieko bendro neturi....

zodziu geriau pagalvokim apie aprangas per sia savaite!

apie tai kad musu lygos skirtingos ir kad cia negalioja kkl sprendimai ir as pagalvojau ... turiu plana chuligana :) imam tuos visus nusidejelius i savo komanda :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1053 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 20:20


idomi situacija ... bausti negalima pasigaileti (tegu skirmantas kableli pasideda pats ) bet kokiu atveju bausmes yra pelnytos nes i aikste susirenkam pazaisti o ne pasidauzyti snukius  :) o tai jam ta diskvalifikacija galios 5 rungtynem musu lygoj ?

nesukim daugiau pautu ir nediskutuokim tuom kuom patys nezinom. pirmadieni jeigu bus labai visiems idomu paprasysim kad pats papasakotu... manau musu lyga su KKL nieko bendro neturi....

zodziu geriau pagalvokim apie aprangas per sia savaite!

apie tai kad musu lygos skirtingos ir kad cia negalioja kkl sprendimai ir as pagalvojau ... turiu plana chuligana :) imam tuos visus nusidejelius i savo komanda :)

:lol: :lol: :lol:
Geras pasiulymas dainiuzai. :ph34r:

O siaip as visus tuos kurie rovesi pries teisejus palaikau 200 proc. Nes pac teisejam snukin neivaziavau tik del to, kad tuodu buvo 5 ar tai 6 klases moksleiviai, + vieno ir tetukas salej sedejo... :blush:

O kalbant apie ta pydera kuris mum su BMdabalJU isvykoj teisejavo, tai manau Esmis laikysis jam iskelto ultimatomo ir varzybom kur mes losim neskirs.

Kita vertus labai tikiuosi kad ta ikurta teiseju mokykla duos naudos, ir tikrai nuosirdziai bus galima atleist kai kurias teiseju/studentu klaidas.
  • 0

#1054 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 20:26

Leiskite viską nušviesti: 1. Mūsų lyga bus administruojama KKL'o, bet organizatoriai kiti arba kitas (čia jau Ege turėtų patixlinti) 2. Skirmai ta nuobauda (diskvalifikacija sezonui) bus taikoma visose KKL lygose, bet Esmis man dar šiandien sakė, kad turėtų lyg ir leisti Valdyba jam lošti AK lygoje. Skirma šiandien turėjo su Esmiu šnekėti. Viskas paaiškės artimiausiu metu. 3. KKL'o sprendimai AK lygoje galioja beveik visais atvejais, nes bus tie patys teisėjai, sekretoriatas ir pan. 4. Į aikštelę, kaip ir sakė Dainiusaz, einame lošti kašę, o ne muštis, bet bet bet... Tikuosi, kad pavyks išvengti incidentų šiais metais... O Dainiusaz po sezono galės išsakyti iš naujo savo nuomonę šiuo klausimu. Jei kas turit dar kokių klausimų, tai galim pabandyti į juos atsakyti forume.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1055 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 09 - 20:31

Aš turiu aprangą, kuri man pernai buvo gera. Šiemet kažkodėl tai man ji jau per maža... Musėt susitraukė... :rolleyes: Nr.26, o dydis GoTTo bus kaip tik.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1056 Svečias_Albion_*

Svečias_Albion_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 10 - 16:18

Aš turiu aprangą, kuri man pernai buvo gera.
Šiemet kažkodėl tai man ji jau per maža... Musėt susitraukė... :rolleyes:

Nr.26, o dydis GoTTo bus kaip tik.

Ash ir turiu apranga, y kuria jau nebeylendu, nors uzsakinejau ir XL. Nr 1. Spalio menesy galeciau parskraidint Lietuvon
  • 0

#1057 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 11 - 16:26

Kaunas kaip matai dalyvauja ?
  • 0

#1058 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugsėjo 11 - 17:53

Kaunas kaip matai dalyvauja ?

aga
  • 0

#1059 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 11 - 19:04

dziugu girdet :lol: pinigus esmiui tiesiai galit paduot nes vistiek man teks jam pervedinet ;)
  • 0

#1060 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 rugsėjo 12 - 08:17

dziugu girdet  :lol:

pinigus esmiui tiesiai galit paduot nes vistiek man teks jam pervedinet ;)

O koks siemet numatomas komandu skaicius?
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0