Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1061 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 September 12 - 09:19

nu vakar snekejau su kolega is Fordu klubo (ex Scorpio), tai ten vyrai labai rimtai nusiteike, nusisamde fizinio parengimo treneri. is pernykstes komandos sake liko 6 zaidejai.o mes cia galvojom kad jiems neleis dalyvauti :) zodziu priesininkas bus rimtas
  • 0

#1062 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 12 - 09:28

fordai siemet jungiasi visi ir daro bendra komanda fordu,del to jiems leidziama dalyvaut,del zaideju kad 6 is praeitu metu tai kai atsius paraiskas paziuresim kiek ten ju fordistu ir panasiai ir bus nuspresta kas dalyvauja kas ne,
  • 0

#1063 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 12 - 11:15

nu vakar snekejau su kolega is Fordu klubo (ex Scorpio), tai ten vyrai labai rimtai nusiteike, nusisamde fizinio parengimo treneri. is pernykstes komandos sake liko 6 zaidejai.

nu tai pats suprask - 6 istempt visa sezona gali buti be galo sunku. Tai ir reikalingas tas treneris fiziniam pasirengimui. Jeigu taip norit, galim ir mes toki tureti - Barkli. Jis jau ne karta siule ir eiti i stadiona dobiliukus pjauti ir kitokiu pratimu, nei lakstyti kaip durneliams pirmyn atgal ;] :D

P.S. bet pagaliau zmonems dasuto, kad reikia tureti bendra kluba, o tai ne atskirai Sieroms, Scorpams, Escortams... :)
  • 0
Roots to roots

#1064 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 12 - 11:55

dziugu girdet :lol:

pinigus esmiui tiesiai galit paduot nes vistiek man teks jam pervedinet ;)

gal ir dziugu, bet visu pirma reika dar pinigu tureti :P ;]

ieskom sponsoriaus iki spalio 15 d. :beer:
  • 0
Roots to roots

#1065 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 12 - 15:43

taigi buvau del aprangu nuvaziaves. Kaina likusi ta pati - 65 Lt. reversine (melyna-balta) be uzrasu. Su lipinamais kaip pernai musu simbolika ir skaiciais - 100 Lt. komplektas. Sakiau, kad nervina limpantys prie nugaros skaiciai - pasiule dazomus uzrasus, bet jau kaina gaunasi 180 Lt. Bet jeigu imu tik balta dazoma puse, o melyna kaip anksciau - 110 Lt. Del dydziu - pernai mano pernai pagaminta maike turbut prilygsta S dydziui :ph34r: Man siemet uztektu L. Kokiam Dainiuzui manau XL butu sociai. Dave kataloga kuriame yra dydziu lentele - pirmadieni atsinesiu i treniruotes. Terminas padarymo butu kazkur 3-4 savaites (priklausomai nuo to kiek maikiu uzsakom). Mano apranga palikau kaip pavyzdi pagal turetu buti gaminamos kitu aprangos (kad visu butu vienodos). Pazadejau antradieni parasyti meila su aprangu skaiciumi ir dydziais. Taigi iki pirmadienio pamastot kam reikia, o dydzius ir numerius vietoje uzsirasysim. Beje, gal surasom kokius Nr. turejom pernai, kad netycia nesusidubliuotu. Tiek ziniu! B)
  • 0
Roots to roots

#1066 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 September 12 - 16:29

pl neberadau failiuko su pernai metu duomenimis :blush: Mano Nr.34 P.S. treciadieni jau pagaliau isims gelazis. Tai tikiuosi uz 2sav pradet sportuot pilna jega B) .
  • 0

#1067 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 12 - 18:26


Mano Nr.34

P.S. treciadieni jau pagaliau isims gelazis. Tai tikiuosi uz 2sav pradet sportuot pilna jega B) .

super gera naujiena!!! :beer:

Sveik greiciau ir kad sy sezona nebutu daugiau JOKIU traumu!!!! :blush: :beer:
  • 0
Roots to roots

#1068 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 September 12 - 20:22

Atrodo jau rasiau, kad pas mane yra atliekamas komplektas, 54 dydzio (greiciausiai XL) Nr.: 12. Si pirmadieni galesiu atsinesti, kam tiks gales is karto paisiimti. Barkli, o tau uz ja buvo sumoketa? kazkaip nebepamenu :unsure: :blush:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1069 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 September 13 - 11:30

Atrodo jau rasiau, kad pas mane yra atliekamas komplektas, 54 dydzio (greiciausiai XL) Nr.: 12. Si pirmadieni galesiu atsinesti, kam tiks gales is karto paisiimti.
Barkli, o tau uz ja buvo sumoketa? kazkaip nebepamenu :unsure: :blush:

rezervuojuos nr.1 i pasimatavima B)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1070 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 September 14 - 13:51

Atrodo jau rasiau, kad pas mane yra atliekamas komplektas, 54 dydzio (greiciausiai XL) Nr.: 12. Si pirmadieni galesiu atsinesti, kam tiks gales is karto paisiimti.
Barkli, o tau uz ja buvo sumoketa? kazkaip nebepamenu :unsure: :blush:

Klausimas geras. B)

Dapustim, kad buvo ^_^
  • 0

#1071 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 September 15 - 07:14

rezervuojuos nr.1 i pasimatavima B)

sitas nr kiek pamenu Albion'o buvo ^_^
  • 0

#1072 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • posts 1,152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2008 September 15 - 07:15

Atrodo jau rasiau, kad pas mane yra atliekamas komplektas, 54 dydzio (greiciausiai XL) Nr.: 12. Si pirmadieni galesiu atsinesti, kam tiks gales is karto paisiimti.
Barkli, o tau uz ja buvo sumoketa? kazkaip nebepamenu :unsure: :blush:

Jei sita bent kiek didesne nei manoji, tai visai gerai butu jei galeciau pasikeist ;)
  • 0

#1073 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 September 15 - 16:36

sitas nr kiek pamenu Albion'o buvo  ^_^

nea as del tos aprangos kur awake turi :) ta prasme pirmas eilej :)

Edited by dainiusaz, 2008 September 15 - 16:37.

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1074 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 15 - 22:06

Taigi, Tolis sendie liepe perduoti visiems, kurie negirdejo, kad sales nuoma zenkliai pabrango lyginant su ankstesniais metais ir siuo metu dyrikas praso pasirasyti sutarti 7 men. (nuo spalio 1 d.) uz 2800 Lt. Galima moketi dalimis (per du kartus). Taip, kad po 20 Lt. men. jau neuzteks tikrai...

suradau Barklio pernai daryta komandos sarasa. Siek tiek pakoreguosiu. Beje dar karta kuriems daromos naujos maikes susiziurekit ugius ir Nr. ir rytoj darau uzsakyma:

ATNAUJINTAS SARAŠIUKAS:

PEUGEOT KAUNAS:
1. Barklis Nr. 34
2. dARINSKAS Nr. 3
3. maiklass Nr. 11
4. awake Nr. 7
5. Geeras Nr. 25
6. Simakas Nr. 41
7. Tiger14 Nr. 14
8. Dainiusaz Nr. 12
9. Skirma Nr. 26
10. Zaldaris Nr. 13

Daromos naujos:

11. Tolis Nr.28 (dydis XL/54)
12. Vaidas S. Nr.31 (dydis XL/54)
13. Kostas Nr.4 (dydis XL/54)
14. GoTo (Tadas) Nr.10 (dydis L/52)
15. Antanukas406 (Martynas) Nr.9 (dydis L/52)
16. Cr Nr.24 (dydis L/52)

Kol kas tiek info :beer:

Edited by Cr, 2008 September 17 - 12:38.

  • 0
Roots to roots

#1075 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 September 16 - 11:36

Taigi, Tolis sendie liepe perduoti visiems, kurie negirdejo, kad sales nuoma zenkliai pabrango lyginant su ankstesniais metais ir siuo metu dyrikas praso pasirasyti sutarti 7 men. (nuo spalio 1 d.) uz 2800 Lt. Galima moketi dalimis (per du kartus). Taip, kad po 20 Lt. men. jau neuzteks tikrai...

kiek reikes atnesti ? mokesim is karto ar dalim ? kada rinksim startini lygos mokesti ir po kiek ? ... :)
gal dar kokias draugiskas eitu paorganizuot (kad vilniovski bachuriukai noretu kaunan atvaziuoti su busimais cempionais pazaist B) )
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1076 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 16 - 13:57

14. GoTo (Tadas) Nr.10 (dydis M/50?)

Man imk L dydzio.
Gal pagaliau priaugsiu svorio tai bus kaip tik :)
  • 0

#1077 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 16 - 14:08

Man imk L dydzio.
Gal pagaliau priaugsiu svorio tai bus kaip tik :)

tu f**k - jau nusiunciau uzklausima, bet ir pataisyma ka tik parasiau tuo paciu. tikiuosi viskas bus ok ;]

o del babkiu rinkimo nzn - gal sekanti karta aptarsim manau. Plius primeciau, kad jeigu sportuojanciu bus kaip vakar (plius traumuoti), tai ir po 30 Lt. menesiui uzteks. Manau Toliui iki nauju metu po 100 Lt. sumetus turetu uztekt. Bet cia jis pats pasakys situo klausimu. :beer:
  • 0
Roots to roots

#1078 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 16 - 14:11

tu f**k - jau nusiunciau uzklausima, bet ir pataisyma ka tik parasiau tuo paciu. tikiuosi viskas bus ok ;]

Nieko baisaus neatsitiks jeigu ir M uniforma pasius. Tik tada reiks mazinti :beer:
  • 0

#1079 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 17 - 12:33

sendie gavau atsakyma - aprangos tikrai bus spalio viduriui. tik siemet kaip ir visur ir viskas brangsta - taip ir aprangos. Gausis kazkur po 115-120 Lt. uz vnt. -_- Bet yra gera zinia - gal turesim siokius tokius remejus (ne marios tu pinigu, bet vis litas kitas). Pirmadieni manau viskas bus aisku :beer: P.S. Beje, pirmadieni reikia ispresti piniginius klausimus (sale, starto mokestis, aprangos) po kiek metames ir iki kurio termino... Nusimato nemenkos islaidos kaip matau -_-

Edited by Cr, 2008 September 17 - 12:39.

  • 0
Roots to roots

#1080 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • posts 2,403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Posted 2008 September 18 - 09:47

Turiu nuo pernais metu apranga Nr.19 Ant sortu radau kazkoki dydi 48, turetu buti kazkur XL Uz 100lt perleisciau kam reikia.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas




6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users