Lietuvos autoklubų lyga
#1061
Posted 2008 September 12 - 09:19
#1062
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2008 September 12 - 09:28
#1063
Posted 2008 September 12 - 11:15
nu tai pats suprask - 6 istempt visa sezona gali buti be galo sunku. Tai ir reikalingas tas treneris fiziniam pasirengimui. Jeigu taip norit, galim ir mes toki tureti - Barkli. Jis jau ne karta siule ir eiti i stadiona dobiliukus pjauti ir kitokiu pratimu, nei lakstyti kaip durneliams pirmyn atgalnu vakar snekejau su kolega is Fordu klubo (ex Scorpio), tai ten vyrai labai rimtai nusiteike, nusisamde fizinio parengimo treneri. is pernykstes komandos sake liko 6 zaidejai.
P.S. bet pagaliau zmonems dasuto, kad reikia tureti bendra kluba, o tai ne atskirai Sieroms, Scorpams, Escortams...
#1064
Posted 2008 September 12 - 11:55
gal ir dziugu, bet visu pirma reika dar pinigu turetidziugu girdet
![]()
pinigus esmiui tiesiai galit paduot nes vistiek man teks jam pervedinet ;)
ieskom sponsoriaus iki spalio 15 d.
#1065
Posted 2008 September 12 - 15:43
#1066
Posted 2008 September 12 - 16:29
#1067
Posted 2008 September 12 - 18:26
super gera naujiena!!!
Mano Nr.34
P.S. treciadieni jau pagaliau isims gelazis. Tai tikiuosi uz 2sav pradet sportuot pilna jega.
Sveik greiciau ir kad sy sezona nebutu daugiau JOKIU traumu!!!!
#1068
Posted 2008 September 12 - 20:22
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1069
Posted 2008 September 13 - 11:30
rezervuojuos nr.1 i pasimatavimaAtrodo jau rasiau, kad pas mane yra atliekamas komplektas, 54 dydzio (greiciausiai XL) Nr.: 12. Si pirmadieni galesiu atsinesti, kam tiks gales is karto paisiimti.
Barkli, o tau uz ja buvo sumoketa? kazkaip nebepamenu![]()
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1070
Posted 2008 September 14 - 13:51
Klausimas geras.Atrodo jau rasiau, kad pas mane yra atliekamas komplektas, 54 dydzio (greiciausiai XL) Nr.: 12. Si pirmadieni galesiu atsinesti, kam tiks gales is karto paisiimti.
Barkli, o tau uz ja buvo sumoketa? kazkaip nebepamenu![]()
Dapustim, kad buvo
#1071
Posted 2008 September 15 - 07:14
sitas nr kiek pamenu Albion'o buvorezervuojuos nr.1 i pasimatavima
#1072
Posted 2008 September 15 - 07:15
Jei sita bent kiek didesne nei manoji, tai visai gerai butu jei galeciau pasikeist ;)Atrodo jau rasiau, kad pas mane yra atliekamas komplektas, 54 dydzio (greiciausiai XL) Nr.: 12. Si pirmadieni galesiu atsinesti, kam tiks gales is karto paisiimti.
Barkli, o tau uz ja buvo sumoketa? kazkaip nebepamenu![]()
#1073
Posted 2008 September 15 - 16:36
nea as del tos aprangos kur awake turisitas nr kiek pamenu Albion'o buvo
Edited by dainiusaz, 2008 September 15 - 16:37.
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1074
Posted 2008 September 15 - 22:06
suradau Barklio pernai daryta komandos sarasa. Siek tiek pakoreguosiu. Beje dar karta kuriems daromos naujos maikes susiziurekit ugius ir Nr. ir rytoj darau uzsakyma:
ATNAUJINTAS SARAŠIUKAS:
PEUGEOT KAUNAS:
1. Barklis Nr. 34
2. dARINSKAS Nr. 3
3. maiklass Nr. 11
4. awake Nr. 7
5. Geeras Nr. 25
6. Simakas Nr. 41
7. Tiger14 Nr. 14
8. Dainiusaz Nr. 12
9. Skirma Nr. 26
10. Zaldaris Nr. 13
Daromos naujos:
11. Tolis Nr.28 (dydis XL/54)
12. Vaidas S. Nr.31 (dydis XL/54)
13. Kostas Nr.4 (dydis XL/54)
14. GoTo (Tadas) Nr.10 (dydis L/52)
15. Antanukas406 (Martynas) Nr.9 (dydis L/52)
16. Cr Nr.24 (dydis L/52)
Kol kas tiek info
Edited by Cr, 2008 September 17 - 12:38.
#1075
Posted 2008 September 16 - 11:36
kiek reikes atnesti ? mokesim is karto ar dalim ? kada rinksim startini lygos mokesti ir po kiek ? ...Taigi, Tolis sendie liepe perduoti visiems, kurie negirdejo, kad sales nuoma zenkliai pabrango lyginant su ankstesniais metais ir siuo metu dyrikas praso pasirasyti sutarti 7 men. (nuo spalio 1 d.) uz 2800 Lt. Galima moketi dalimis (per du kartus). Taip, kad po 20 Lt. men. jau neuzteks tikrai...
gal dar kokias draugiskas eitu paorganizuot (kad vilniovski bachuriukai noretu kaunan atvaziuoti su busimais cempionais pazaist
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1076
Svečias_GoTTo_*
Posted 2008 September 16 - 13:57
Man imk L dydzio.14. GoTo (Tadas) Nr.10 (dydis M/50?)
Gal pagaliau priaugsiu svorio tai bus kaip tik
#1077
Posted 2008 September 16 - 14:08
tu f**k - jau nusiunciau uzklausima, bet ir pataisyma ka tik parasiau tuo paciu. tikiuosi viskas bus okMan imk L dydzio.
Gal pagaliau priaugsiu svorio tai bus kaip tik
o del babkiu rinkimo nzn - gal sekanti karta aptarsim manau. Plius primeciau, kad jeigu sportuojanciu bus kaip vakar (plius traumuoti), tai ir po 30 Lt. menesiui uzteks. Manau Toliui iki nauju metu po 100 Lt. sumetus turetu uztekt. Bet cia jis pats pasakys situo klausimu.
#1078
Svečias_GoTTo_*
Posted 2008 September 16 - 14:11
Nieko baisaus neatsitiks jeigu ir M uniforma pasius. Tik tada reiks mazintitu f**k - jau nusiunciau uzklausima, bet ir pataisyma ka tik parasiau tuo paciu. tikiuosi viskas bus ok
![]()
#1079
Posted 2008 September 17 - 12:33
Edited by Cr, 2008 September 17 - 12:39.
#1080
Posted 2008 September 18 - 09:47
6 user(s) are reading this topic
0 members, 6 guests, 0 anonymous users





