Lietuvos autoklubų lyga
#1221
Parašyta 2008 spalio 27 - 12:06
#1222
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 spalio 27 - 18:53
#1223
Parašyta 2008 spalio 27 - 23:18
#1224
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 spalio 28 - 00:16
#1225
Parašyta 2008 spalio 28 - 00:21
parasyk erikui(ege) i PM arba i meila ir dar plius savo fotke nusiusi tuo paciuAs su maiklu apsikeitem aprangom. Taigi reiktu organizatoriam pranesti del pakitusios numeracijos. Dabar mano numeris 11, maiklo 10.
#1226
Parašyta 2008 spalio 28 - 08:29
21 numeris turbūt Andrius Knezys ? Tai dar mažokai sumetėDel kases - gavom 81-61 (pazanga yra, bo imetem daugiau kaip 50 tasku
). Kelinukai buvo sulosti taip: 20:19; 18:9; 26:13; 17:20. Pastebejimas - 21 numeris mums imete 7 tritaskius (jei gerai suskaiciavau, tai viso ju praleidom 10). Jeigu kam idomu daugiau - atnesiu protokola i kita treniruote
#1227
Parašyta 2008 spalio 28 - 09:49
#1228
Parašyta 2008 spalio 28 - 10:12
itariu, kad ne nes as pats vakar irgi nelosiau ir maciau kaip visi issiskirste skirtingu metu po varzybu (vieni isejo is karto, kiti maziau lose liko dar pazaisti...). As ple per tuos pinigu rinkliavas net ir uzmirsau kazka pasiulyti... Beje, siaip kiek girdejau, kad nemzai ir Kaune yra su kuo sulost, tai gali buti, kad kai nuo visu gausim, tada atvaziuosim atsigriebto tai kazin kaip cia gausis del siandien. i vilniu atlekt niekas nenori sulost su mumis?
#1229
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 spalio 28 - 13:54
#1230
Svečias_Svečias darinskas_*
Parašyta 2008 spalio 28 - 14:41
sita statistika tik per oficialias rungtynes vedamaBeje gal kas suskaiciavo kiek padarem klaidu per rungtynes?
#1231
Parašyta 2008 spalio 28 - 15:57
Haris Parašyta Oct 28 2008, 01:54 PM
--------------------------------------------------------------------------------
Beje gal kas suskaiciavo kiek padarem klaidu per rungtynes?
Welcome to hell...!!!
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1232
Parašyta 2008 spalio 28 - 16:43
Haris Parašyta Oct 28 2008, 01:54 PM
--------------------------------------------------------------------------------
Beje gal kas suskaiciavo kiek padarem klaidu per rungtynes?
Welcome to hell...!!!
#1233
Parašyta 2008 spalio 28 - 18:30
Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 spalio 28 - 18:32
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1234
Parašyta 2008 spalio 29 - 08:36
Oi oi, kad tik nereiktų poto sportbačius ant vinies kabintps :
o jei kas kaip minejo gerb. Cr visada bus galima vilniun palekti pergales skonio paragaut
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#1235
Parašyta 2008 spalio 29 - 09:02
yra ir tokiu minciu - as praktiskai jau uzkabinauOi oi, kad tik nereiktų poto sportbačius ant vinies kabint
#1236
Parašyta 2008 spalio 29 - 09:18
yra ir tokiu minciu - as praktiskai jau uzkabinau
Oi oi, kad tik nereiktų poto sportbačius ant vinies kabint
Šį pranešimą redagavo ro3: 2008 spalio 29 - 09:19
#1237
Parašyta 2008 spalio 29 - 10:46
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1238
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 spalio 29 - 11:05
1. Savo saleje savo laiku mes galim sprest problemas kurias matem per draugiskas.
2. Zaist gauna visi komandos nariai.
3. Atsikratom kitos sales baimes (tik nesakykit, kad vienodai pataikot i kase savo salej ir sveciuose)
Kadangi maciau pirmas musu varzybas tai noriu pora pastebejimu:
1. Reikia trenerio varzybu metu, kurio visi klausytu, o ne diskutuotu susirinke prie suoliuko per minute.
2. Reikia sustyguot keitimus, nes dabar keicia kas ka nori. PVZ:
Jei izaideju uzsirase zaist Kazys, Petras ir Stase tai jie tarpusi ir keiciasi rungtyniu metu. Privalumai:
a)[I] Pripranta prie savo pozicijos.
b)zino is anksto ka dengs ir kurioj vietoj.
c) gali treniruotis daugiausiai metimu is tos vietos.
d) visada zinai kas is savu yra aplink tave ir taip gali koreaguot savo veiksmus.
Cia tik mano pachmielingos mintys, galima nekreip demesio.
Ir paskutinis patarimas: neziurekit kaip zaidzia zalgiris, labai krenta paciu lygis
#1239
Parašyta 2008 spalio 29 - 12:19
situo klausimu as tureciau savo nuomone2. Puolimas kaip ir pernai buvo chaotiskas. Jei su kamuoliu buvo Skirma, tai dar individualiais veiksmais kazkas gaudavosi
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1240
Svečias_aruzal_*
Parašyta 2008 spalio 29 - 20:19
Vartotojų skaito šią temą: 8
narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0





