Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1221 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2008 spalio 27 - 12:06

pst: čia buvo šnekta kažkada, kad gelėtumėt Vilniun atlėkt kada dar prieš rimtas varžybas dar pasitreniruot ... Tai jei ryt dar gyvi būsit - gal...? :)
  • 0

#1222 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 27 - 18:53

Nezinau kam siusti nuotrauka, tai ja galima rasti cia http://lh3.ggpht.com...40/DSC00704.JPG
  • 0

#1223 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 spalio 27 - 23:18

taigi uz starta jau surinkau 1060 Lt. (liko Simakas ir Dionisas). Kas bendraujat su organizatoriais issiaiskinkit kada tu pinigu reikia. Del kases - gavom 81-61 (pazanga yra, bo imetem daugiau kaip 50 tasku :D ). Kelinukai buvo sulosti taip: 20:19; 18:9; 26:13; 17:20. Pastebejimas - 21 numeris mums imete 7 tritaskius (jei gerai suskaiciavau, tai viso ju praleidom 10). Jeigu kam idomu daugiau - atnesiu protokola i kita treniruote B)
  • 0
Roots to roots

#1224 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 28 - 00:16

As su maiklu apsikeitem aprangom. Taigi reiktu organizatoriam pranesti del pakitusios numeracijos. Dabar mano numeris 11, maiklo 10.
  • 0

#1225 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 spalio 28 - 00:21

As su maiklu apsikeitem aprangom. Taigi reiktu organizatoriam pranesti del pakitusios numeracijos. Dabar mano numeris 11, maiklo 10.

parasyk erikui(ege) i PM arba i meila ir dar plius savo fotke nusiusi tuo paciu ;]
  • 0
Roots to roots

#1226 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2008 spalio 28 - 08:29

Del kases - gavom 81-61 (pazanga yra, bo imetem daugiau kaip 50 tasku :D ). Kelinukai buvo sulosti taip: 20:19; 18:9; 26:13; 17:20. Pastebejimas - 21 numeris mums imete 7 tritaskius (jei gerai suskaiciavau, tai viso ju praleidom 10). Jeigu kam idomu daugiau - atnesiu protokola i kita treniruote B)

21 numeris turbūt Andrius Knezys ? Tai dar mažokai sumetė :)
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#1227 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 spalio 28 - 09:49

o tai kazin kaip cia gausis del siandien. i vilniu atlekt niekas nenori sulost su mumis? :o
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#1228 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 spalio 28 - 10:12

o tai kazin kaip cia gausis del siandien. i vilniu atlekt niekas nenori sulost su mumis? :o

itariu, kad ne nes as pats vakar irgi nelosiau ir maciau kaip visi issiskirste skirtingu metu po varzybu (vieni isejo is karto, kiti maziau lose liko dar pazaisti...). As ple per tuos pinigu rinkliavas net ir uzmirsau kazka pasiulyti... Beje, siaip kiek girdejau, kad nemzai ir Kaune yra su kuo sulost, tai gali buti, kad kai nuo visu gausim, tada atvaziuosim atsigriebt :D
  • 0
Roots to roots

#1229 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 28 - 13:54

Beje gal kas suskaiciavo kiek padarem klaidu per rungtynes?
  • 0

#1230 Svečias_Svečias darinskas_*

Svečias_Svečias darinskas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 28 - 14:41

Beje gal kas suskaiciavo kiek padarem klaidu per rungtynes?

sita statistika tik per oficialias rungtynes vedama :)
  • 0

#1231 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 spalio 28 - 15:57

Haris Parašyta Oct 28 2008, 01:54 PM
--------------------------------------------------------------------------------
Beje gal kas suskaiciavo kiek padarem klaidu per rungtynes? 


Welcome to hell...!!!
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1232 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 spalio 28 - 16:43

Haris Parašyta Oct 28 2008, 01:54 PM
--------------------------------------------------------------------------------
Beje gal kas suskaiciavo kiek padarem klaidu per rungtynes? 


Welcome to hell...!!!

:lol:
  • 0

#1233 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 spalio 28 - 18:30

tylu kaip po karo :) puse velnio vakar buvo , del to ir reikia draugisku kuo daugiau (gal net po dvi eitu paorganizuot) nes tarp saves mes skraidom ir dedam i krepsi belekaip :) o zaidziant su kitais visa tai pavirsta ..... :) bet visumoj buvo :beer: ypac ta skanduote apie zalia varle :beer: ps : o jei kas kaip minejo gerb. Cr visada bus galima vilniun palekti pergales skonio paragaut :)

Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 spalio 28 - 18:32

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1234 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 spalio 29 - 08:36

ps :
o jei kas kaip minejo gerb. Cr visada bus galima vilniun palekti pergales skonio paragaut :)

Oi oi, kad tik nereiktų poto sportbačius ant vinies kabint :P
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1235 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 spalio 29 - 09:02

Oi oi, kad tik nereiktų poto sportbačius ant vinies kabint :P

yra ir tokiu minciu - as praktiskai jau uzkabinau :P
  • 0
Roots to roots

#1236 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 spalio 29 - 09:18


Oi oi, kad tik nereiktų poto sportbačius ant vinies kabint  :P

yra ir tokiu minciu - as praktiskai jau uzkabinau :P

:lol: O as jau pakabinau :wacko:

Šį pranešimą redagavo ro3: 2008 spalio 29 - 09:19

  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1237 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 spalio 29 - 10:46

Jums leidus, turiu keleta pastabeliu: 1. Manyciau, kad gynyba buvo kaip ir visai normali, o tokiu metiku, kur mums 7 tritaskius is 8 imete, retai pasitaiko, todel per daug tam skirti demesio nereiketu. Tuo labiau kad kokius 3-4 is ju mes gavom greitam puolime. 2. Puolimas kaip ir pernai buvo chaotiskas. Jei su kamuoliu buvo Skirma, tai dar individualiais veiksmais kazkas gaudavosi, pasijungdavo Haris, Vaidas ar Zaldaris ar dar kas nors, bet kai tik sustodavom i pozicini puolima, iskart budavo neimanoma net per savus praeit, ka jau kalbet apie kitos komandos gynejus. 3. Daug kamuoliu jie eme po musu krepsiu. Jie uz mus buvo soklesni ir nusiimdavo kamuolius po kelis kartus is eiles. Reikia atsitverti rankomis ir kunu. Per trefkes pabandysim pakovot mazesni pries aukstesnius. Manyciau, reiketu viena pirmadieni skirti kiekvieno zaidejo vietos aiksteleje nustatymui.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1238 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 29 - 11:05

Sutinku. Dar mano patarimas: draugisku reikia, bet tas draugiskas lost reiketu pas kitas komandas sveciuose, 3 privalumai:
1. Savo saleje savo laiku mes galim sprest problemas kurias matem per draugiskas.
2. Zaist gauna visi komandos nariai.
3. Atsikratom kitos sales baimes (tik nesakykit, kad vienodai pataikot i kase savo salej ir sveciuose)



Kadangi maciau pirmas musu varzybas tai noriu pora pastebejimu:

1. Reikia trenerio varzybu metu, kurio visi klausytu, o ne diskutuotu susirinke prie suoliuko per minute.


2. Reikia sustyguot keitimus, nes dabar keicia kas ka nori. PVZ:
Jei izaideju uzsirase zaist Kazys, Petras ir Stase tai jie tarpusi ir keiciasi rungtyniu metu. Privalumai:
a)[I] Pripranta prie savo pozicijos.
b)zino is anksto ka dengs ir kurioj vietoj.
c) gali treniruotis daugiausiai metimu is tos vietos.
d) visada zinai kas is savu yra aplink tave ir taip gali koreaguot savo veiksmus.

Cia tik mano pachmielingos mintys, galima nekreip demesio.

Ir paskutinis patarimas: neziurekit kaip zaidzia zalgiris, labai krenta paciu lygis
  • 0

#1239 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 spalio 29 - 12:19

2. Puolimas kaip ir pernai buvo chaotiskas. Jei su kamuoliu buvo Skirma, tai dar individualiais veiksmais kazkas gaudavosi

situo klausimu as tureciau savo nuomone :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1240 Svečias_aruzal_*

Svečias_aruzal_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 29 - 20:19

Ko ko bet trenerio balso tai reiketu nes dabar tai kas ka nori tas ta ir diriguoja.Nes ir isejus is pat pradziu kas kaip nori tas taip dengiasi . ;]
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0