na kai 4 kelinuko gale paklausei ar cia dar ne 3 kelinys pamaniau, kad tau galva ne siaip sukasi... Spesi atsigaut iki Vilniaus? Ir beje, kas nors pasidomekit del Vaido prazangos ir baudos (pinigines), kad po to netycia Vilniuje zaisti negaletume...Gryzau namo, pasimatavau temperatura, 37.4....
Taigi, galit jau planuotis kas vaziuoja per sia savaite ir kaip. As manau, kad busiu ir greiciausiai Vilniuje visa savaitgali. Jeigu kas keisis - pranesiu. O sale ta pati kur Civikais losem





