Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1941 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 16 - 23:21

Gryzau namo, pasimatavau temperatura, 37.4....

na kai 4 kelinuko gale paklausei ar cia dar ne 3 kelinys pamaniau, kad tau galva ne siaip sukasi... Spesi atsigaut iki Vilniaus? Ir beje, kas nors pasidomekit del Vaido prazangos ir baudos (pinigines), kad po to netycia Vilniuje zaisti negaletume... :unsure:

Taigi, galit jau planuotis kas vaziuoja per sia savaite ir kaip. As manau, kad busiu ir greiciausiai Vilniuje visa savaitgali. Jeigu kas keisis - pranesiu. O sale ta pati kur Civikais losem :beer:
  • 0
Roots to roots

#1942 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 16 - 23:44

o kodel protokole Zaldario nera? :unsure: juk jis zaide. :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1943 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 kovo 16 - 23:46

Ir beje, kas nors pasidomekit del Vaido prazangos ir baudos (pinigines), kad po to netycia Vilniuje zaisti negaletume...  :unsure:

VIII. DRAUSMINĖS NUOBAUDOS

3. Žaidėjui gavus diskvalifikacinę pražangą, skiriama 40-ties litų bauda, taip pat žaidėjas praleidžia sekančias rungtynes. Nesusimokėjus baudos iki antrų pagal tvarkaraštį iš eilės rungtynių, komanda žaisti negali;

Tik neradau kur čia sumokėt už tas pražangas...
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1944 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 16 - 23:47

prie sekretoriato :) taip sake, bet jie kalbejo apie 100lt :blink: supratau :) 100lt Imoniu lygoje :)

Šį pranešimą redagavo ro3: 2009 kovo 16 - 23:53

  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1945 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 17 - 06:24

perduosiu barkliui pinigus, tai sekmadieni kazkas tures paduoti sekretoriatui, :) sorry uztokias prazangas :blush:
  • 0

#1946 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 17 - 08:45

visos nuobaudos mokamos oragnizatoriui,o ne sekretoriatui ar kkl ar dar kam,kadangi organizatorius esu as tad pinigelius pervest man i saskaita man reik ;) p.s. su pergale
  • 0

#1947 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 17 - 08:46

perduosiu barkliui pinigus, tai sekmadieni kazkas tures paduoti sekretoriatui, :) sorry uztokias prazangas :blush:

per tavo prazanga 4k galo nenufilmavau. :blink:
is to streso nepastebejau, kad su pauze varau, o filmavau iki pat galo :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1948 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 17 - 08:55

visos nuobaudos mokamos oragnizatoriui,o ne sekretoriatui ar kkl ar dar kam,kadangi organizatorius esu as tad pinigelius pervest man i saskaita man reik ;)

p.s. su pergale

o tu busi sekamdieni musu varzybose su Subarais? Tada tau ir perduos kas nors. Ir beje kokia tiksliai suma reikia sumoketi? :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#1949 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 17 - 09:02

visos nuobaudos mokamos oragnizatoriui,o ne sekretoriatui ar kkl ar dar kam,kadangi organizatorius esu as tad pinigelius pervest man i saskaita man reik ;)

p.s. su pergale

o tu busi sekamdieni musu varzybose su Subarais? Tada tau ir perduos kas nors. Ir beje kokia tiksliai suma reikia sumoketi? :rolleyes:

kuo daugiau tuo geriau :D korupcija :D :lol: visdelto lyga remsit ne mane ;)
  • 0

#1950 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 17 - 09:07

O sveikinimai su pergale :beer: O kas ten tokio atsitiko kad Vaidui tokia prazanga dave ^_^ ?
  • 0

#1951 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 17 - 09:18

O sveikinimai su pergale :beer:

O kas ten tokio atsitiko kad Vaidui tokia prazanga dave ^_^ ?

yra nufilmuota, bet nezinau kur galeciau padeti apie 1.5GB
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1952 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 kovo 17 - 09:32

O sveikinimai su pergale :beer:

O kas ten tokio atsitiko kad Vaidui tokia prazanga dave ^_^ ?

Matyt už tai, kad pirmas davė :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1953 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 17 - 09:33

kuo daugiau tuo geriau :D korupcija :D :lol: visdelto lyga remsit ne mane ;)

aciu uz issamu atsakyma. kadangi krize nebuvo numatyta pries sy sezona, tai dabar jai jau isibegejus 20 Lt. uzteks? ;]

P.S. As savo filmuota medziaga jau imeciau i DC++ (jeigu kas Meganetu naudojates). Rasot i PM ir pasakysiu kaip susirasti (bet tik vakare). Beje, gailiuosi, kad filmavau ne HQ kaip pries tai, o LP, tad kokybe daug prastesne sy karta gavosi (uztat tik 1.29 Gb visos, varzybos, kai pries tai 2 keliniai 1.79 Gb isejo). Jeigu spesiu pora DVD iskepsiu iki sekamdienio arba blogiausiu atveju pirmadieni atnesiu i trefke.
  • 0
Roots to roots

#1954 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 17 - 09:34

Matyt už tai, kad pirmas davė :D

jeigu ans butu daves grazos, tai Vaido ilgai nematytyme (arba Vaidas ilgai musu) :D Tokio Vinetu lengvai neiskirsi :P O siaip nieko ten baisaus - tiesiog nervai negeleziniai ir kiekvienas nuo to neapdraustas... -_-
  • 0
Roots to roots

#1955 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 17 - 10:04


Matyt už tai, kad pirmas davė  :D

jeigu ans butu daves grazos, tai Vaido ilgai nematytyme (arba Vaidas ilgai musu) :D Tokio Vinetu lengvai neiskirsi :P O siaip nieko ten baisaus - tiesiog nervai negeleziniai ir kiekvienas nuo to neapdraustas... -_-

faktas :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1956 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 kovo 17 - 10:56

B)
  • 0

#1957 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 17 - 11:58

Sveiki, aš 12d. iškrentu iš komandos.
  • 0

#1958 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 17 - 12:00

Va man kas pradeda patikti :D Tai kad jau kuris laikas, kad nebera komandoje nei vieno minusinio EFF. ;-) O tai jau labai gerai. Vadinasi, visi daro nauda :D

O kas juokingiausia :D Tai tikrai netikiu kad sitas berniukas svere tik 105kg :D
http://www.kkl.lt/in...d98caf4fec1832d

Bo brac as pries ji jauciausi net kudas :D
  • 0

#1959 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 17 - 12:01

Sveiki,
aš 12d. iškrentu iš komandos.

Placiau galima?
  • 0

#1960 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 17 - 12:17

Sveiki,
aš 12d. iškrentu iš komandos.

Placiau galima?

kaires kojos kazkoks "dvigalvis" raumuo (šlaunyje) isejo is rikiuotes, sportuoti NEgalima ir siaip stipriai skauda - (reabilitacija 10d)
desines kojos achilas pazeistas jau mazdaug 2 metai, daugiau tyčiotis iš jo negalima, kad nepasidalintų į dvi dalis, sportuoti Negalima, laiptais laipiot NEpatartina. - (tempimai, elektra 12d.)
Reikia viska užsilopyt, nes negaliu žaist pilna jėga ir tai mane siutina , nes naudingumas bl 2balai
ir dar vasara ateina
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0