Peršokti prie turinio


neveikia ventiliatorius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 17

#1 Svečias_Rolas_*

Svečias_Rolas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 14:03

sveiki, nesuprantu kodel neveikia ventiliatorius... variklis ykaista iki 100-110 ir neinsijungia. man vienas elektrikas parode prie variklio ysisuka toks jutiklis nuo jo nuvovus fyske ysijungia ventiliatorius, as pabandziau taip ir vyksta kai numaunu ysijungia ventiliatorius. logiska kad tas jutiklis blogai veikia arba izvis neveikia, tai va jau du pakaeiciau is sroto, vistiek neveikia, vakar nusipirkau nauja jutikly pakeiciau vistiek neyjungia ventiliatoriaus...(numovus ysijungia) Gal kas zinot kur jieskoti problemos??? Beja dar neveikia po panele esantis kazkoks oro skirstytuvas, yjungus ant paneles esanty mygtuka, ima ora is lauko arba is salono, gal tai susija??? gal kas zinote koky tinklalapy kur galeciau rasti elektros instalecijos pezo schemu???
  • 0

#2 Svečias_lybda_*

Svečias_lybda_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 23:20

http://www.elcats.ru/
  • 0

#3 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2007 gruodžio 01 - 18:33

o antifryzo yra???
  • 0

#4 Svečias_Rolas_*

Svečias_Rolas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 01 - 20:45

o antifryzo yra???

kai paskutiny karta tikrinau issipletimo bakely, tai antifrizo buvo, dar dapyliau iki kaupino, kur kitur galima patikrinti nezinau, gal kur kokis oro kamstis yra susidares, nezinau kur nusiorina.
  • 0

#5 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2007 gruodžio 03 - 19:34

pas mane ta pati problema.o kur tas dacikas gal gali pasakyti?
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#6 Svečias_Rolas_*

Svečias_Rolas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 04 - 17:23

pas mane ta pati problema.o kur tas dacikas gal gali pasakyti?

dacikas yra ant variklio, netoli termostato, ten yra keli jie, ventiliatoriaus turetu buti rudas, yjunk degima ir numauk fyske turetu pradeti suktis ventiliatorius.
kai kuriu modeliu varijantu buna dacikas ant radijatoriaus.
as ta dacika pakeiciau, bet vistiek ykitus motorui neveikia, gali gal buti kazkur kitur beda...
  • 0

#7 Svečias_Rolas_*

Svečias_Rolas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 04 - 17:24

http://www.elcats.ru/

Aciu uz nuoroda, bet man jos neatidaro...
  • 0

#8 Svečias_Rolas_*

Svečias_Rolas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 18:48

???
  • 0

#9 Svečias_Danciux_*

Svečias_Danciux_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 12 - 07:25

tai ant variklio bus temperaturos daviklis,o ant radiatoriaus turetu but ventiliatoriaus temperaturos jutiklis kuris ir paleizdineja,bet jie ir genda,tik reik ziuret koki pirkt mes ju temperaturos skiariasi
  • 0

#10 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 gruodžio 13 - 22:33

roccas, chia tau
Posted Image

15 - jutiklis skydeliui, kad salone temperatura rodytu,
16 - jutiklis vedinimo ventiliatoriams ijungti,
O shiaip pas mane dar ir vietoj to varzhtuko (17) irgi kazhkoks jutiklis, tik neisivaizduoju kam... gal kas zhinot?
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#11 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 gruodžio 13 - 22:36

Rolas, tai kad matai, pas mane ir fishke nuemus nepradeda suktis - sto pudovai varikliukai .Draugelis vienas turi keleta "bosh" firmos varikliuku, tai pazhiuresim sheshtadieni ar veikiantys, ir ar tinka - imsim zhemen bamperi ir bandysim kazhka krapshtyt.
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#12 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2007 gruodžio 13 - 22:56

sveiki,
nesuprantu kodel neveikia ventiliatorius...
variklis ykaista iki 100-110 ir neinsijungia. man vienas elektrikas parode prie variklio ysisuka toks jutiklis nuo jo nuvovus fyske ysijungia ventiliatorius, as pabandziau taip ir vyksta kai numaunu ysijungia ventiliatorius. logiska kad tas jutiklis blogai veikia arba izvis neveikia, tai va jau du pakaeiciau is sroto, vistiek neveikia, vakar nusipirkau nauja jutikly pakeiciau vistiek neyjungia ventiliatoriaus...(numovus ysijungia)
Gal kas zinot kur jieskoti problemos???
Beja dar neveikia po panele esantis kazkoks oro skirstytuvas, yjungus ant paneles esanty mygtuka, ima ora is lauko arba is salono, gal tai susija???
gal kas zinote koky tinklalapy kur galeciau rasti elektros instalecijos pezo schemu???

Jei ventiliatoriai veikia,o fiske numovus reaguoja,tai problema daviklyje.Gal koki kinietiska pirkai?Paneleje rodykle irgi gali rodyti pievas.Tad labai ja nepasitikek.Su nauju jutikliu pakaitink gerai kieme ir lauk,kol pasileis ventiliatorius.
Oro skirstytuvas ne prie ko.Ji rasi srote.Stovi elektrinis varikliukas is kaires puses paciam virsuj peciuko ventiliatoriaus.O gal tik saugiklis sugedes.

Šį pranešimą redagavo Marius406: 2007 gruodžio 13 - 22:57

  • 0

#13 Svečias_Rolas_*

Svečias_Rolas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 12:15

jutiklis jau cia mano trecias, du pirkau is sroto, neveike, tai dabar is pardes, jauciu kad ne jutiklyja beda. beja, nesenai gavau laiska is vieno forumiecio, jis parase, jaigu numauni fyske ir ventiliatorius sukasi letai poto greteja reiskia kad su davikliu ir ventiliatoriu viskas gerai, yra netoli akumo kaskoks blokelis gali buti tenai beda, reiks paziureti kai turesiu laiko... dekoju uz pagalba... :beer:
  • 0

#14 Svečias_Rolas_*

Svečias_Rolas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 12:30

Rolas, tai kad matai, pas mane ir fishke nuemus nepradeda suktis - sto pudovai varikliukai .Draugelis vienas turi keleta "bosh" firmos varikliuku, tai pazhiuresim sheshtadieni ar veikiantys, ir ar tinka - imsim zhemen bamperi ir bandysim kazhka krapshtyt.

Aciu uz schema....
jai dacikas ne prie ko tai tada reik kazkur kitur bedos jieskot, matai daciko signalas neis tiesiai y ventiliatoriu, turi aiti pro kazkokia rele, pro saugilius. pabandyk gal gali tiesiogiai pajunk ventiliatoriaus motora prie akumo, motoras neturetu nusprokti vistiek gi 12v, tada tiksliai zinosi ar varikliukas...

17 nr. daviklis gali buti kad saltas variklis gerai dirbtu. kai saltas motoras tai dacikas siuncia signala kompui kad pariebintu misiny. man taip buvo atsitike su sena masina, neveike tas dacikas ir motoras saltas nedirbo, bet tai buvo toyota ir 9metais senesne, bet motoras panasus buvo, tai net tiksliai nezinau.
  • 0

#15 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 13:11

seip Diag200 rodo davikliu bukle monitoriuje..
  • 0

#16 Svečias_Rolas_*

Svečias_Rolas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 21 - 16:50

seip Diag200 rodo davikliu bukle monitoriuje..

???
siaip nelabai zinau kas per biesas tas ,,Diag200", bet jauciu turima galvoja kaskoks prietaisas, as jo deja neturiu ir nezinau kas turi, y servisa varyti neapsimoka...
  • 0

#17 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 16:50

aciu Radradratorius pas mane ir dvilitriame 17 yra kazkoks daviklis.del veentiliatoriu mistika.reikia su jais kazka kurti.marius406 parasyk kiek nori uz dacika, uzleksiu po nauju pas tave :beer: reikia man tos gumos kur slenkstyje ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#18 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 17:53

aciu Radradratorius pas mane ir dvilitriame 17 yra kazkoks daviklis.del veentiliatoriu mistika.reikia su jais kazka kurti.marius406 parasyk kiek nori uz dacika, uzleksiu po nauju pas tave :beer: reikia man tos gumos kur slenkstyje ;)

Uzlek.Del kainos susitarsim.Guma ir rasim ;]
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0