Peršokti prie turinio


Nuotrauka

zalias dyzelis ir hdi


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 141

#21 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 15:58

Paieskoti atitinkamu tarnybu kontaktu ar pats prisiduosi (kai pradesi naudoti ukininkams skirta kura)?

Sis forumas nera skirtas dalytis patirtimi "kaip as apvogiau" ar "ar nekenkia mano automobilio varikliui vogtas kuras".

Idemiau paskaite pirma posta rasite "bet vel mintis mano dabartiniai traktoriai kurie per 500000lt kainuoja su tdi ir panashiai motorais tai ne belarusai kad bet ka pilti ir beto ta dyzeli galima ukininkams i nuosavas pilti."

Ish to, manau, galima daryti prielaida, kad Stormz yra ukininkas.
Visas tas moralizavimas tchia kazhkaip neitema.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#22 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 16:09

pirma as tikrai neukininkas antra cia tik as taip mastau. ir nzn ar tai yra tiesa.
  • 0

#23 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 16:19

pirma as tikrai neukininkas antra cia tik as taip mastau. ir nzn ar tai yra tiesa.

O ka tada darai su "savo dabartiniais traktoriais" ? :lol:
Shiaip idomu.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#24 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 17:27

Idemiau paskaite pirma posta rasite "bet vel mintis mano dabartiniai traktoriai kurie per 500000lt

"bausti negalima pasigaileti" ?

Ish to, manau, galima daryti prielaida

prielaida galima daryti ir ne visai tokia. mano prielaida - maloningasis donas mokosi 1'oje klaseje (skyrybos pagrindai pradedami destyti berods jau antroje pardines mokyklos klaseje)
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#25 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 17:28

:D daba tik pats pastebija kas gaunas kai kabliuku nededi:D ten turejo buti "bet vel mintis mano, dabartiniai traktoriai..." :D "bausti negalima, pasigaileti" xexe

Šį pranešimą redagavo Stormz: 2007 gruodžio 07 - 17:30

  • 0

#26 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 03:00

DEMESIO zalio kuro megejams!pasirodo tas zalumas-kazkokia chemija,nekiankianti motorams,bet "uzuodziama" spec. prietaisiukais,kuriuos uztenka prikisti prie ismetimo .jei valdzia skirs finansu-policija tures "zaltesterius" kaip dabar alkotesterius.nereikia net lysti bakan. zaliuju paguoda-kolkas keli visai lietuvai.
  • 0
spakenas@gmail .com

#27 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 14:06

Ir baudos kiek zinau geros :angry:
  • 0

#28 Svečias_romkazas_*

Svečias_romkazas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 16 - 12:00

Jei jau sugebi susitaupyti ant HDI tai ir dizelina reikia pilti normalu, o ne skirta ūkininkams, tas pat jei nusipirktum devėta sportini lėktuva o bandydamas pataupyt piltum is koloneles 92 o ne aviacini kura.
  • 0

#29 Svečias_Timuxs_*

Svečias_Timuxs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 16 - 13:39

Na del legalumo nelabai zinau, bet mano pazystamo mersui 99m, 2l CDI tai purkstukas vienas kaip tik ir uzsilenke. Tai po to karto nebepila zalio:) uz padeveta mokejo 500 lt. :)
  • 0

#30

  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 16 - 14:07

Na del legalumo nelabai zinau, bet mano pazystamo mersui 99m, 2l CDI tai purkstukas vienas kaip tik ir uzsilenke.
Tai po to karto nebepila zalio:) uz padeveta mokejo 500 lt. :)

:lol: :lol: :lol: :lol: anekdotas :D :D :D :D o purkstukas pazaliaves buvo kad nustate iskart gedimo kaltininka
  • 0

#31 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2007 gruodžio 16 - 14:56

cia tai jo! jai zalia pila ir kas sugenda iskarto kura kaltino. nors yrodyti niekas negali
  • 0

#32 Svečias_Timuxs_*

Svečias_Timuxs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 16 - 18:52

Na meistrai sake kad galimas daiktas kad nuo tokio kuro, aisku nedave 100% :) Ir nereikia cia anekdotu daryti:)
  • 0

#33 Svečias_linukis2_*

Svečias_linukis2_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 16 - 19:16

kiek vazinejau nieko as ten blogo nematau, vaziuoja i su zaliou i su paprastu o jei kam sugedo kas, tai sutapimas greiciausiai, ten toks pat tik kaskokio priemaiso ideta ka skirtus i viskas
  • 0

#34 Svečias_romkazas_*

Svečias_romkazas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 17 - 20:21

Na aš manau kad žalia saliarka yra tokia pati kaip ir balta, žinau kas i avensi pila su D4D ir i BMW 530 D ( tik bemvas užsilenkė prancuzijoj, nes tas diedukas kuris pardavinėjo žalia saliarka bendzino buvo ipiles kad ziema geriau kurtusi :D ) Ir ji gal net geresne nei dabartinis biodizelinas su indiškais priedais kurie prie 0 laipsniu žele pavirsta.
  • 0

#35 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 19:19

sveiki, gal ne i tema, bet pasisakyt ir as noriu :ph34r: pries kelias dienas grizau is Norway, buvau isvykes su savo liutu. tai va, pyliau as ten ta zalia saliarka ir vargo nemaciau...gal pora tukstanciu km nuvaciavau su juo ir dar namo parvaziavau.... Nzn, ar cia pakenkiau savo liutukui ar ne, bet jokiu sutrikimu su sveikata liutuke nepastebejau ir nepajauciau....ateityje tureciau gaut ir cia zalio, tai pylsiu ir cia jo :beer:
  • 0

#36 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 20:42

byra tik todel kad ja pili ne ish pistoleto o ish kanystru kuriems jau 20metu .... arba su vandeniu .... o gi kur lietuvis kanistro ispyles dar nepapurtys i leika kad visos rudys ir vanduo sbegtu... nekaltinkit tros saliarkos nieko nezinodami... vazinejo tevas nuo pat atsiradimo, vazineju ir ash jau virs 3metu ir zyzelis kuo puikiausiai dirba ...
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#37 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 20:46

ateityje tureciau gaut ir cia zalio, tai pylsiu ir cia jo  :beer:

Savo bei pardavejo kontaktu cia nenoretum palikti? :blink:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#38 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 22:03

sveiki, gal ne i tema, bet pasisakyt ir as noriu :ph34r:

pries kelias dienas grizau is Norway, buvau isvykes su savo liutu. tai va, pyliau as ten ta zalia saliarka ir vargo nemaciau...gal pora tukstanciu km nuvaciavau su juo ir dar namo parvaziavau.... Nzn, ar cia pakenkiau savo liutukui ar ne, bet jokiu sutrikimu su sveikata liutuke nepastebejau ir nepajauciau....ateityje tureciau gaut ir cia zalio, tai pylsiu ir cia jo :beer:

ziurek kad nereiktu pasimatuot aparatelio ismetimo vamzdi, ir kaledoms dovanu kvietima i teisma,
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#39 Svečias_Timuxs_*

Svečias_Timuxs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 22:06

sveiki, gal ne i tema, bet pasisakyt ir as noriu  :ph34r:

pries kelias dienas grizau is Norway, buvau isvykes su savo liutu. tai va, pyliau as ten ta zalia saliarka ir vargo nemaciau...gal pora tukstanciu km nuvaciavau su juo ir dar namo parvaziavau.... Nzn, ar cia pakenkiau savo liutukui ar ne, bet jokiu sutrikimu su sveikata liutuke nepastebejau ir nepajauciau....ateityje tureciau gaut ir cia zalio, tai pylsiu ir cia jo  :beer:

ziurek kad nereiktu pasimatuot aparatelio ismetimo vamzdi, ir kaledoms dovanu kvietima i teisma,

Tigi ne apie teisma snekam:) na o jo be pazymejimo vaziuoti tokiu negalima;)
Man rodos pirma karta pagave duoda apoie 300 lt premijos;)
  • 0

#40 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 22:12

sveiki, gal ne i tema, bet pasisakyt ir as noriu  :ph34r:

pries kelias dienas grizau is Norway, buvau isvykes su savo liutu. tai va, pyliau as ten ta zalia saliarka ir vargo nemaciau...gal pora tukstanciu km nuvaciavau su juo ir dar namo parvaziavau.... Nzn, ar cia pakenkiau savo liutukui ar ne, bet jokiu sutrikimu su sveikata liutuke nepastebejau ir nepajauciau....ateityje tureciau gaut ir cia zalio, tai pylsiu ir cia jo  :beer:

ziurek kad nereiktu pasimatuot aparatelio ismetimo vamzdi, ir kaledoms dovanu kvietima i teisma,

Tigi ne apie teisma snekam:) na o jo be pazymejimo vaziuoti tokiu negalima;)
Man rodos pirma karta pagave duoda apoie 300 lt premijos;)

siaip visa tema nelegali (isimtis ukininkams), o jei pili tai tyliai pilk ir drebek, o bauda gal tris kartus didesne uz pirma karta, nebent labai stipriai raudotum ir surasytum visus nesantuokinius vaikus ir sukia gyvenimo dalia

P.s. nepykit bet reik ziuret tiesai i akis, kazkada ir as uzpildavau tarchuno i liuto skrandi, bet permasciau ir jau nebe, nors namuos jo tonom stovi.

Šį pranešimą redagavo antanukas: 2007 gruodžio 22 - 22:13

  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0