Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Del birti kompo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1 Angelas

Angelas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2007 gruodžio 06 - 22:19

Sveiki, pas mane pezo 99 sedanas. radau nete knyga lt kalba ir ten rodo kad pezas turi dvieju tipu tuos ekranus. vienas kur su dviem knopkem, kitas kur su viena. pas mane kur su dviem. ten pagal ta knyga kaip supratau turi rodyt kuro sanaudas vidutiniskai ir pan. rodo paspaudos valytuvu rankenele. tik as db nzn ar pas mane yra tas borto kompas ar turi rodyt ar ne, ar tiesiog rankenele luzus ar kokio velnio, nes lyg ir spaudzias bet lb silpnai bet nieko nerodo ....
  • 0

#2 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 06 - 23:27

Ne visi Peugeot 406 turi borto kompiuterius, jei spaudi knopke ir ji nesispaudzia tai reiskiasi jo pas tave nera.
  • 0

#3 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 00:12

jo jo pas mane tas pats, 0 emocijų, spaudyk kiek nori, jei ten kompo nera tai nieko ir nepamatysi :) susitaikyk su tuom :rolleyes:
  • 0

#4 Angelas

Angelas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 12:22

na bet jei razo pvz kad mazai benzo liko, kai akumas seda raso kad ekonomiskas rezimas jungiamas, tai manau yra kazkoks borto kompas, nes ir nustatymuose kalima nusistatyt km/h arba mylias , tai kaip suprantu turetu viskas but. gal nepajungtas kas kur ar kur kitur beda ?
  • 0

#5 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 14:04

na bet jei razo pvz kad mazai benzo liko, kai akumas seda raso kad ekonomiskas rezimas jungiamas, tai manau yra kazkoks borto kompas, nes ir nustatymuose kalima nusistatyt km/h arba mylias , tai kaip suprantu turetu viskas but. gal nepajungtas kas kur ar kur kitur beda ?

Reigtu ta manuala pasiskaidyti. Jisai visiemz yra razomas.
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#6 Angelas

Angelas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 15:33

pagal manuala ziurejau, pagal foto tai kaip pas man tas ekranas, tai turetu rodyt saunaudas ir panasiai, tai ir klausiu gal buna kad ir nerodo ? reiks ieskot bedos tada
  • 0

#7 Provocateur

Provocateur
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 348
  • Vieta:MEMEL
  • Automobilis:Seat Ibiza ST 2012

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 10:14

Nera jokiu bedu. Pas tave tesiog nera trip-kompiuterio. Pasitikrink pagal VIN. As cia jau kelis sykius klausiau - ar imanoma padaryti kad jis atsirastu. Kazkur i-nete radau, kad idejus sviesu rankenele nuo 406-ta su kompu ir paprogramavus biski - jis atsiranda. Bet cia man nieks nieko doro ir nepasake.
  • 0
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012

#8 Angelas

Angelas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 22:18

ir kas pagal vin ? o tai tas trip kompas isimtas ar jo ir neturejo but ? nes jei neturejo tai labai idomiai ..
  • 0

#9 Provocateur

Provocateur
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 348
  • Vieta:MEMEL
  • Automobilis:Seat Ibiza ST 2012

Parašyta 2007 gruodžio 11 - 10:49

Pagal VIN bus parasyta - ar yra pas tave kompas, ar nera. Aplamai - kokia komplektacija ? Gale - irklai ? Klimatronikas yra ? Lietaus daviklis ? Nueik i puslapi, kur VIN tikrina, suvesk savo ir viska pamatysi. Kad yra displejus - tai dar nereiskia kad yra kompas. Pas mane ir displejus, ir rankenas su mygtukais - o kompo nera. Ir VIN issifravus aiskiai parasyta - NERA :angry:
  • 0
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012

#10 Svečias_Kepasa_*

Svečias_Kepasa_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 11 - 13:58

Pagal VIN bus parasyta - ar yra pas tave kompas, ar nera. Aplamai - kokia komplektacija ? Gale - irklai ? Klimatronikas yra ? Lietaus daviklis ? Nueik i puslapi, kur VIN tikrina, suvesk savo ir viska pamatysi. Kad yra displejus - tai dar nereiskia kad yra kompas. Pas mane ir displejus, ir rankenas su mygtukais - o kompo nera. Ir VIN issifravus aiskiai parasyta - NERA :angry:

keistai gal nuskambes-taciau kas tas VIN tikrinimas. Pirma kart girdziu-jauciu sutrumpinimo neissifruoju tad paaiskinkit nesuprantanciam? B)
  • 0

#11 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 gruodžio 11 - 14:24

keistai gal nuskambes-taciau kas tas VIN tikrinimas. Pirma kart girdziu-jauciu sutrumpinimo neissifruoju tad paaiskinkit nesuprantanciam? B)

pasiskaityk cia:

http://www.peugeot-k...&t=19342&hl=vin

http://www.peugeot-k...&t=17188&hl=vin

... ir siaip paieska pasinaudok retsykiais ;)
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0