Peršokti prie turinio


Nuotrauka

klausimelis del civilinio atsakomybės draudimo?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 385

#301 Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*

Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 17 - 11:50

Draudimas dave lapa ir sake vaziuoti tvarkytis auto, aisku nebutinai i situos servizus, gal zinot koki kad greit ir gerai padarytu. Aisku sake nevaryti i peugeot serviza :) bet jei as noriu i peugeot serviza :) reikia keisti duris , sparnai priekinis ir galinis nedaug ilenkti, tai reiks visa sona dazyti, dar nuo anksciau nedaug kapotas pabraizytas (idomu ar galima susitarti su servizu kad irgi sutvarkytu , daugiau uzsimestu uz duru keitima, ar kas taip daret kaip ten tartis su servizu,nes jie manau irgi turi saskaita pateikti draudimui,idomu ka jie raso toj saskaitoj,ar nurodo ka dare pvz duru keitimas +400lt ( bet galetu parasyti 600lt ) ir kapota plius sutvarkyti ar yra kokiu atsiliepimu apie situos servizus: trimekta nemta jarr autoservisas reikas autovisatos servisas mjs dazyti verta KEMI -arimu.g (cia gal pagal pavadinima girdeta) automobiliu dazymo sistemos nagis autodersva claim adjustment centre autosigra

Šį pranešimą redagavo PEUGEOT 405 GRD: 2007 spalio 17 - 12:19

  • 0

#302 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2007 spalio 17 - 12:25

bet jei as noriu i peugeot serviza :)

Jei nori, jie atsius nepriklausoma vertintoja ir sumokes servisui tiek kiek jis pasakis(vertintojas), skirtuma tarp serviso kainos ir vertintojo mokesi pats. Patikrinta -_- . Zibintas skaiciuoja kaip draudimui taip, kad uz tiek pigiau kita masina is turgaus paimt ir keicia viska kur maziausias itrukimas yra(kai vertintojas to kazkodel nepastebi)...
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#303 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 spalio 17 - 13:10

zoziu is paskutinio patyrimo yra taip: :mellow: padaro tas servisas, kuriam nori tvarkytis savo masina, samata ir siuncia i draudima. tada draudiams skambineja servisui ir derina kainas. su zibintu draudimai pykstatsi nes ju darbo valandos kaina labai didele, nes draudimas, jei tvarkai ne ju siulomuose servisiukuose, berods duoda 65lt val. na tai mano atveju samata derino ilgai ir nuobodziai, 3 kartus buvo draudime dingusi samata ir vis tekdavo ja siusti is naujo. :mad: galu gale servisas issimuse kaina tokia kokios jiems ir reikejo. o siaip tai vertintojui viska reikejo pirstu baksnot, ai cia tipo bus gerai, nieko cia nera, ir be visu kitu nesamoniu uzrase tik dalini kapoto dazyma, nors perlui dalinis dazymas nedaromas. :huh: nu zodziu su draudimu kankinausi ilgai ir nuobodziai. -_-
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#304 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 17 - 13:22

nu zodziu su draudimu kankinausi ilgai ir nuobodziai. -_-

jei ne paslaptis kokiame draudime buvai apsidraudus ??
  • 0

#305 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 spalio 17 - 13:31

baltik polis berods. paskui pakalbejus su pazystamu brokeriu paaiskejo, kad firmos atsisako su jais bendradarbiauti, nes jie "kosmonautai" ^_^
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#306 Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*

Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 17 - 16:00

zoziu is paskutinio patyrimo yra taip: :mellow:
padaro tas servisas, kuriam nori tvarkytis savo masina, samata ir siuncia i draudima. tada draudiams skambineja servisui ir derina kainas.
su zibintu draudimai pykstatsi nes ju darbo valandos kaina labai didele, nes draudimas, jei tvarkai ne ju siulomuose servisiukuose, berods duoda 65lt val.
na tai mano atveju samata derino ilgai ir nuobodziai, 3 kartus buvo draudime dingusi samata ir vis tekdavo ja siusti is naujo. :mad:
galu gale servisas issimuse kaina tokia kokios jiems ir reikejo.
o siaip tai vertintojui viska reikejo pirstu baksnot, ai cia tipo bus gerai, nieko cia nera, ir be visu kitu nesamoniu uzrase
tik dalini kapoto dazyma, nors perlui dalinis dazymas nedaromas. :huh:
nu zodziu su draudimu kankinausi ilgai ir nuobodziai. -_-

na jei draudimas dar derasi del kainos tai manau neiseis plius kapota i ta kaina itraukti, o gal geriau pinigelius pasijimti ir paciam tvarkytis,ieskot kur pigiau bet ne ka cia gal sutaupysi

na reiks perlekti per kelius servizus pasijimti samata ( nes kiek supratau su faksu ilgai reiks laukt tai geriau paciam pristatyti)
na kaina samato man nesvarbu bus reiks tik del laiko tartis kas greciau padarys,

nes kai buvo seniau tvarke duris 2sav, tai ne kas be masinos ....... galetu koki masiniuka duoti kol tvarko ( o gal taip galima)
  • 0

#307 Svečias_wdxsas_*

Svečias_wdxsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 17 - 23:13

kokei ce masinai koke jos verte ant draudimo kainorascio?pvz mano buvo 12800 00m 306 1.8 8v ir dar ten trys raides berods.atvare agentas apziurejo ir paskambino gal uz 3 savaitciu nes atostogose buvo ir dave 6280.masina praktiskai neremontuojama.mane tai tenkino.o jai but netenkine butu nzn gal kitaip.manau nuvaruk y serviza kadsudarytu samata kaip priklauso tegu ta suma padenge draudimas tau perveda y banka ir kai turesi laiko susitaisysi ar is lauzyno nupirksi gera sparna nudazysi ir pirmym.bent jau as taip daryciau man masina darbinis arklys ir susisiekimo priemone ir t.t.tad nekreipiu demesio is po zvejybos apie ybrezimus ar ylenkimus :D up to you man :rolleyes:
  • 0

#308 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 spalio 18 - 08:07

na jei draudimas dar derasi del kainos tai manau neiseis plius kapota i ta kaina itraukti,  o gal geriau pinigelius pasijimti ir paciam tvarkytis,ieskot kur pigiau bet ne ka cia gal sutaupysi
na reiks perlekti per kelius servizus pasijimti samata ( nes kiek supratau su faksu ilgai reiks laukt tai geriau paciam pristatyti)
galetu koki masiniuka duoti kol tvarko ( o gal taip galima)

tai nuvaziaves i servisa sakyk, kad gal galima butu dar prie to pacio ir kapota patvarkyt, kad samatoj to nesimatytu,
tai jei ne pirma samata daro, tai tikrai sugebes is draudimo pasiimt reikiama suma ir viska sutvarkys.
na man masinos remontas berods 1700lt samatoj dabar, i rankas siule nepilnus 700lt :ph34r:
o samata buvo pirma kart vezta ir i rankas duota, po to berods faksu ir meilu siusta. bet kai uzkniso ju ignoras, tai
i deina po kelis kartus ir taip visa savaite skambinau, tai kazkaip vat greit po to viskas ir susitvarke,
o is pradziu tai siuntinejo nuo vieno prie kito, tai vienas atostogauja tai kitas, tai samatos nera tai dar kas... :wacko: zodziu nervu kainavo.
o del masiniuko davimo tai nzn :unsure:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#309 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2007 spalio 18 - 09:45

Gali pabandyt Pilaitej, ten mano tevas tvarkesi tai tvarkinai nudaze (bamperis visas, sparnas, patvarke ilinkusias vietas)
  • 0
Nuotrauka

#310 Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*

Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 19 - 10:52

Gali pabandyt Pilaitej, ten mano tevas tvarkesi tai tvarkinai nudaze (bamperis visas, sparnas, patvarke ilinkusias vietas)

siandien kaip tik ir susitinku su zmogu kur pilaitej daro paziures kiek kainuos darbas, draudimas pasiule 1300lt, net nezinau ar cia normali kaina, dureles reik keisti, dar sparnui nedaug reik spakliuko

Šį pranešimą redagavo PEUGEOT 405 GRD: 2007 spalio 19 - 10:54

  • 0

#311 Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*

Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 29 - 17:07

Na kas noretu mano peugeot padazyti + smulkus remontas? nes draudimas duoda i rankas 1300lt norejau pats pasikrapstyti bet buciau sutaupes kiek ,bet del tiek neverta prasideti,jei duotu 2000lt pasijimciau pinigus, nors servizuose klausiau tai sake nuo 1500-1800lt ( plius durys nuo 300-500lt) Tai sake servizui gali moketi ir didesne suma,o man daugiau 1300lt neduos............ tai reikia gero ir patikimo servizo kad sutvarkytu per 5 darbo dienas, gal kas cia uzsijama tuo prasom pasiulymus i privatu. nes kelius pravaziavau ju rekomenduojamus servizus nekoki ispudi paliko.
  • 0

#312 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 spalio 29 - 17:41

Pirma. Draudimas servisą gali tik parekomenduot JEI PATS NEŽINAI. Neprivalai remontuoti jų nurodytuose vietose. Pasirinkimas laisvas. Antra. Randi servisą arba individualų meistrą, kurie gali savo atliktiems darbams parašyti sąskaitą-faktūrą. Joje įvardintą sumą draudimas PRIVALO apmokėti. Kaip paprastai, pradžioj ima bambėt, bet pagrąsinus teismais, sumoka. Trečia. Joks draudimas negali priversti pirkti šrotines detales. Keičiamos detalės turi būti apskaičiuotos naujų kainom. Net nedaug sulankstytą detalę (jei ji tvirtinasi varžtais) gali išsireikalaut naują. Ketvirta. Aukščiau paminėti punktai negalioja besileidžiantiems už nosies vedžioti žmonėms. Įstatymas mūsų pusėj. Draudikai stengiasi pasipelnyt jų nežinančių sąskaita...
  • 0
... labai piktas diedas...

#313 Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*

Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 29 - 18:16

Pirma. Draudimas servisą gali tik parekomenduot JEI PATS NEŽINAI. Neprivalai remontuoti jų nurodytuose vietose. Pasirinkimas laisvas.
Antra. Randi servisą arba individualų meistrą, kurie gali savo atliktiems darbams parašyti sąskaitą-faktūrą. Joje įvardintą sumą draudimas PRIVALO apmokėti. Kaip paprastai, pradžioj ima bambėt, bet pagrąsinus teismais, sumoka.
Trečia. Joks draudimas negali priversti pirkti šrotines detales. Keičiamos detalės turi būti apskaičiuotos naujų kainom. Net nedaug sulankstytą detalę (jei ji tvirtinasi varžtais) gali išsireikalaut naują.
Ketvirta. Aukščiau paminėti punktai negalioja besileidžiantiems už nosies vedžioti žmonėms. Įstatymas mūsų pusėj. Draudikai stengiasi pasipelnyt jų nežinančių sąskaita...

na del naujos detales jie man sake kad durys gali padengti 30 procentu tos sumos, nes nusidevejimas 70procentu nes masina 2000m, na jei duris naujos 2000lt jie sumoka 600lt o kitus is savo kisenes.
  • 0

#314 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 spalio 29 - 18:31

na del naujos detales jie man sake kad durys gali padengti 30 procentu tos sumos, nes nusidevejimas 70procentu nes masina 2000m, na jei duris naujos 2000lt jie sumoka 600lt o kitus is savo kisenes.

Kuri čia company taip moka lochint? Norėčiau su tuo agentu pasikalbėt.
Kartoju: patiki savo bolidą servisui. Gali paprašyt, kad dureles pakeistų NAUJOMIS. Ir tegu tik pabando neapmokėti sąskaitos. Draudikai teismų vengia ...
Kiek teko susidurt su tais reikalais, visada už draudiminio įvykio detales (stopai, faros, grotelės, stiklai, buferiai ir pan.) sumokėdavo 100%...
  • 0
... labai piktas diedas...

#315 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 spalio 29 - 18:31

tai pagal sita jei 2000 metu masina jau nusidevejus 70 proc tai ka jau sneket apie kokiu 90 metu :) na taip iseitu kad jei i mano 95 metu peza kas ivaziuotu tai raliai kaip ir nieko tureciau negaut :) cia tikrai nesamone... tam draudimas ir yra kad apmoket nieko nekaltam zmogui patirta zala... bent jau as taip manau ... gal jaunas durnas protas kvailai masto... bet jei tokia filosofija butu tai kokiam zmogeliui kas sukuls masina ir jis netures uz ka susumoket uz dalis...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#316 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 spalio 31 - 12:30

nu cia patirtis is mano pernykstes avarijos.na man turejo apmoket draudimas zala. kadangi mano baltukas buvo 87 metu, jis buvo ivertintas 700lt berods. ti va po avarijos suma remonto buvo didesne nei auto kaina, todel gavau 217lt jei gerai pamenu ir savo sudauzyta masina. o nukentejo priekinis kairys sparnas, veidrodelis kairys, buferis, fara, posukis, keleivio dureles ir desnys galinis sparnas (situos du, spakliuot ir dazyt tik reikejo). tai va. zodziu butu juokinga jei tada nebutu buve graudu.
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#317 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 31 - 14:26

Pirma. Draudimas servisą gali tik parekomenduot JEI PATS NEŽINAI. Neprivalai remontuoti jų nurodytuose vietose. Pasirinkimas laisvas.
Antra. Randi servisą arba individualų meistrą, kurie gali savo atliktiems darbams parašyti sąskaitą-faktūrą. Joje įvardintą sumą draudimas PRIVALO apmokėti. Kaip paprastai, pradžioj ima bambėt, bet pagrąsinus teismais, sumoka.
Trečia. Joks draudimas negali priversti pirkti šrotines detales. Keičiamos detalės turi būti apskaičiuotos naujų kainom. Net nedaug sulankstytą detalę (jei ji tvirtinasi varžtais) gali išsireikalaut naują.
Ketvirta. Aukščiau paminėti punktai negalioja besileidžiantiems už nosies vedžioti žmonėms. Įstatymas mūsų pusėj. Draudikai stengiasi pasipelnyt jų nežinančių sąskaita...

nusisnekejai.
Dileriniai servisasi nekeicia devetomis ir deda tik originales detales. Bei nededa 3saliu.
Tad tek poto dar pcam nemaza gabala prisimoketi.
O deda srotines nes tai manau geriau nei 3 saliu.
O ringina jei desi tada tau teks dasimoket detaliu nusidevejima.
Kitaip tariant bukle tau turi atsatatyti tokia kokia ji buvo - BET NEPAGERINTI.
ir neklaidinkit zmoniu
  • 0

#318 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 31 - 14:28

2000 metu jei variklis iki 2l nusidevejimas 30 procentu. Kitaip tariant pasidengt turesi 30 procentu pats.
  • 0

#319 Svečias_wdxsas_*

Svečias_wdxsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 29 - 20:11

na as tai savo 2.0 hdi apdraudziau 320 sumokejau nera 25kiu.m trg .pries pusantro men.padarytas nusizengimas uz greiti.biski daug atrodo,bet is tikro ten man padaro pigiausei per visas kompanijas praeina ir ziuri geriause pasiulyma. seip biski lyg ir bringtelejo draudimai. <_<
  • 0

#320 Svečias_twinas_*

Svečias_twinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 29 - 20:39

nu as savo auto apdrausiu jau uz beveik 280lt, man dar nera 25m. :P ergo ziuri nuo 24m. :) o kasko jau kainuos apie 950Lt
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0