Peršokti prie turinio


Kompo klaida


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 16

#1 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 14:00

Sveiki, va pas mane pastebejau toki dalyka, ryte kai mano liutukas saltas kartais ismeta kompo klaida kad reiktu ipilti tepalu i varikli (vokiskai Motoröl na**fuelen) . Bet kai atsidarai kapota ir patikrini su rankine matuokle, tepalu lygis tinkamas. Kame galetu buti saknys ? Ar man kreipti i kompo duomenis kad truksta tepalo ar pasitiketi rankine matuokle.

Šį pranešimą redagavo Geeras: 2007 gruodžio 10 - 14:02

  • 0

#2 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 14:31

Sveiki,

va pas mane pastebejau toki dalyka, ryte kai mano liutukas saltas kartais ismeta kompo klaida kad reiktu ipilti tepalu i varikli (vokiskai Motoröl na**fuelen) . Bet kai atsidarai kapota ir patikrini su rankine matuokle, tepalu lygis tinkamas. Kame galetu buti saknys ? Ar man kreipti i kompo duomenis kad truksta tepalo ar pasitiketi rankine matuokle.

Pabandyk tikrinti po nakties kol variklis dar nebuvo uzkurtas. Aisku jei to dar nedarei.
  • 0
Subaru Legacy

#3 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 14:33

Tai kad kiek pastebejau man pagrinde klaida ismeta kai jis saltas buna. Tikrinau tepalo lyi ir saltam varikliui dar neuzkurtam irgi lygis tinkamas.
  • 0

#4 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 15:30

Tai kad kiek pastebejau man pagrinde klaida ismeta kai jis saltas buna. Tikrinau tepalo lyi ir saltam varikliui dar neuzkurtam irgi lygis tinkamas.

Hmmm idomu tada. Seip siulyciau pasikeisti tau i anglu kalba viska gal negerai ka supratai....
  • 0
Subaru Legacy

#5 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 16:37

Na kas del anglu irgi panasu uzrasamete. O kad kad vokiskai nesuprasciau tai yra labai maza tikimybe ypac kelis zodzius.
  • 0

#6 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 17:32

po kiek laiko po uzkurimo ismeta? kazkada su 309-tu buvau uzsiroves ant lievo tepalo filtro, kad uzkurus po ilgesnio stovejimo keleta sekundziu degdavo tepalo slegio dacikas, panasiai kaip po tepalu keitimo, nauja filtra uzdejus. gal ir pas tave ta pati beda?
  • 0

#7 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 17:44

po kiek laiko po uzkurimo ismeta?
kazkada su 309-tu buvau uzsiroves ant lievo tepalo filtro, kad uzkurus po ilgesnio stovejimo keleta sekundziu degdavo tepalo slegio dacikas, panasiai kaip po tepalu keitimo, nauja filtra uzdejus. gal ir pas tave ta pati beda?

Uzrasas issoka dar pries kuriant masina arba iskarto uzkurus.
Tepalo filtras ir kiti dalykai keisti pries 4 tukst km.
  • 0

#8 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 10:17

Na va siandien paklauses kolegu patarimo uzsidejau anglu kalba... tai issoko toks uzraasas: Top up engine. Ol Level.
  • 0

#9 sigstas

sigstas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 63
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 hdi Privilege

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 16:52

Na va siandien paklauses kolegu patarimo uzsidejau anglu kalba... tai issoko toks uzraasas:
Top up engine. Ol Level.

jei tepalu netruksta tai reiskia kad parejo tepalu lygio daviklis
  • 0
Posted Image

Posted Image

#10 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 17:21

Na va siandien paklauses kolegu patarimo uzsidejau anglu kalba... tai  issoko toks uzraasas:
Top up  engine. Ol Level.

jei tepalu netruksta tai reiskia kad parejo tepalu lygio daviklis

Nebutinai. Dar buna ir programines klaidos. Konkreciai tokia klaida turejo kaikurie EV2 (maniskiame irgi buvo pasireiskes), kuomet lysdavo tokis pranesimas ir tepalo indikatorius rodydavo, jog nera tepalo, nors jo budavo arti max zymos. Taisydavo BSI atnaujinimu.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#11 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 17:37

...lysdavo tokis pranesimas ir tepalo indikatorius rodydavo, jog nera tepalo, nors jo budavo arti max zymos.

...dar su kolegos auto sekmadieny iskilavome - butent tai aptarinejome: skundesi kad savaite taip meta klaida, o tepalo uztektinai. pirmadieny - "dziaugesi" naujos turbinos isigyjimu :(
  • 0

#12 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 18:52

Nebutinai. Dar buna ir programines klaidos. Konkreciai tokia klaida turejo kaikurie EV2 (maniskiame irgi buvo pasireiskes), kuomet lysdavo tokis pranesimas ir tepalo indikatorius rodydavo, jog nera tepalo, nors jo budavo arti max zymos. Taisydavo BSI atnaujinimu.

Cia dabar man kvailam truputi gal daugiau butu galima paaiskinti ?

Tiksliau kaip trumpini BSI ?
As supratau kad progamines irangos irasymas ? Ar teisingai ?
  • 0

#13 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 18:53

...dar su kolegos auto sekmadieny iskilavome - butent tai aptarinejome: skundesi kad savaite taip meta klaida, o tepalo uztektinai. pirmadieny - "dziaugesi" naujos turbinos isigyjimu :(

na reikia tiketis kad to daryti neprireiks....
  • 0

#14 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 18:58

...dar su kolegos auto sekmadieny iskilavome - butent tai aptarinejome: skundesi kad savaite taip meta klaida, o tepalo uztektinai. pirmadieny - "dziaugesi" naujos turbinos isigyjimu :(

tas auto - autobusas? aisku su programine iranga buna visokiausiu ciudu, taciau "top up" pranesimo tiesiogiai nesieciau su turbinos isigyjimu.....nebent hipotetine situoacija, kuomet vare ausinimo skysti i tepala, jo lygis pakilo iki kritinio, kada pasireiskia si pranesimo "klaida".....
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#15 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 18:59

Tiksliau kaip trumpini BSI ?

BSI - centrinis automobilio "kompiuteris", i kuri sueina visi galai
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#16 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 19:43

tas auto - autobusas? aisku su programine iranga buna visokiausiu ciudu, taciau "top up" pranesimo tiesiogiai nesieciau su turbinos isigyjimu.....nebent hipotetine situoacija, kuomet vare ausinimo skysti i tepala, jo lygis pakilo iki kritinio, kada pasireiskia si pranesimo "klaida".....

ne - hecbekas, germaniskas TDI. ivyko taip, kad turbinoje neliko tepalo..., del tikslesniu smuklmenu - kai susitiksiu. ybo ir man idomu.
  • 0

#17 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2007 gruodžio 20 - 00:11

pats labiausiai gendantis(nevykes) daviklis-tepalo lygio.jis dirba silumos "atidavimo" metodu.nors ir skaiciuotas saltam tepalui,taciau reaguoja net i tepalo rusi. siap "perekupai" neremontuoja-jiems pigiau is BSI konfiguracijos istrinti tepalo lygio matuoklio funkcija. :rolleyes: ir pirkejas patenkintas(nebebus tu pranesimu)

Šį pranešimą redagavo spakenas: 2007 gruodžio 20 - 00:13

  • 0
spakenas@gmail .com




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0