Peršokti prie turinio


Motoroleris 307


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#21 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 19 - 19:00

man nereik, bet labai noriu. ypac sito. kaina gera, pinigu turiu. zmona neleidzia. kad komazas nepervaziuotu ir pinigu planuotiems pirkiniams neisleistau. Nupirkit greit kas nors, kad nebesinervinciau?
  • 0

#22 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 19 - 19:39

domina mane. mano emeilas [email protected] cia del foto, manau man prie mano 307 turtetu tikt :beer: :beer:
  • 0

#23 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 gruodžio 20 - 04:06

Ammm.. Gal neuzpyks nieks (temos autorius). As irgi viena lyshna rolleri turiu. Mielai perleisciau. :) Kaip atrodo, foto mano profily. Sidabrinis tas (juodas neparduodamas). Yamaha majesty, 2004, 125cc, sviezios padangos, didelis stiklas etc.. Ne raketa, bet traukos uztenka normaliam ir 'greitesniam nei normaliam' vaziavimui mieste. Parduot neskubu, laukiu 'sezono. Dabar atiduotau uz 3700. Ramunas, tavo komentarai nebutini ;)
  • 0
Variantas B

#24 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Parašyta 2007 gruodžio 21 - 18:24

Po ilgu apmastymu svarstymu ir autoplius vartymo ir as nusprendziau prie dviracio likt.... paprasciausiai ilgiau stovetu nei butu vaziuojamas..o dabar tai pats geriausias metas mano nuomone toki birbaliuka isitaisyt: pavasaris ne uz kalnu, o pinigo susitaupytu (maziau per sventes prabaliovota) :) Truputi nuo temos: autopliuse maciau nemazai situ is UK parvestu: gal kas susiduret? Gal kokiu ipatumu su registracija? :huh:

Šį pranešimą redagavo Bildas: 2007 gruodžio 21 - 18:25

  • 0

#25 Svečias_MarciusROK_*

Svečias_MarciusROK_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 22:12

Tai ka baigesi domejimasis motoroleriu??? :rolleyes: :rolleyes: Tai ka negi teks laukti vasaros? Negi niekas nenori Liutuko uz kaledine kaina, KALEDOMS? Kaledos jau ne uz kalnu :beer: B) B)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0