Jump to content


Photo

Parekomenduokit magnetola


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Posted 2007 December 16 - 19:16

Mastau apie nebrangia bet gan kokibiska magnetola su MP3. Na nauja gan brangogai atseitu,tai priejau isvada prie padevetos. Gal galetumet savo kolegai parekomenduoti ka nors. P.S. neprasau siulyt savo,prasau tik parekomenduot
  • 0

#2 Simas BK

Simas BK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 143
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2007 December 16 - 21:22

JVC KD-SH77R arba kazka is sitos serijos tiesa cia be mp3, bet yra ir su mp3 tokiu, pats jau pora metu naudoju patenkintas iki siol B)
  • 0

#3 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Posted 2007 December 16 - 22:05

Nu masinu turguj ju pilna.Didelis sarasas gautusi. MP3 su kokybe nieko bendro neturi.
  • 0

#4 Svečias_wdxsas_*

Svečias_wdxsas_*
  • Svečiai

Posted 2007 December 16 - 22:25

turejau dziuvesi 9b nar koks ten nepamenu kd kaskaip.neperkarautas knopkem skalej paspaudus knopkele pats acidaro ir islenda kompaktas,mp3 super skaito o cd nekaip prastus :D masinikes ten raizo spalvikes mirg :D geras magas bent jau stilium manau neprilygstamas man iki sioj jokiai kitai.jai jau perki toke mage tai bent jau uz maza kaina ir is pazystamo kad galetum pasitikrint kas kaip.o seip tai vadovaujuos tuo kad naujas yra naujas visgi ce sofa padeveta :D naujas su garantijom ten ant pora simtu daugiau bet bus fyskes dezute skalei ir panasei.up to you :rolleyes:
  • 0

#5 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Posted 2007 December 16 - 22:28

Nu masinu turguj ju pilna.Didelis sarasas gautusi.
MP3 su kokybe nieko bendro neturi.

Pats zinau jog turguj pilna,taciau visada maloniau isgirsti atsiliepimus is paciu vartotoju.

P.S. nesupratau paskutinio sakinio :huh:
  • 0

#6 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Posted 2007 December 16 - 22:31

JVC KD-SH77R
arba kazka is sitos serijos tiesa cia be mp3, bet yra ir su mp3 tokiu, pats jau pora metu naudoju patenkintas iki siol B)

o kaip pats skambesys? nes daba turiu toky lieveka tai tikras g... ;)
  • 0

#7 Svečias_Timuxs_*

Svečias_Timuxs_*
  • Svečiai

Posted 2007 December 16 - 23:59

Na as irgi kaip tik mastau apie magnetola:) siaip MP3 yra gerai, bet dar geriau kai buna su Flasiuko iejimu:) tada iswis patogu:)
Pas mane pezuke yra orginalus su kasetem, ar iseitu prie jo prijungti CD changeri, gal kas turejo ir bande?
Wisai patogu prie rankenele prie wairo pagarsinti:) nesinoretu keisti kazkaip:)
O as siulyciau Tau:
1. PIONEER DEH-P5950IB Mosfet

http://automuzika.clan.su/index/0-12
  • 0

#8 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • posts 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Posted 2007 December 17 - 01:05

siaip galvojau arba kenwood arba pioneer bet nusipirkau sony su mp3 skaito labai gerai neturiu jokiu problemu skamba irgi gerai kaip uz 300lt esu labai patenkintas...nes uz tokia kaina daugiau nieko neradau normalaus is konkurentu nes vien uz pioneer varda jau reikia moketi...
  • 0

#9 Svečias_Timuxs_*

Svečias_Timuxs_*
  • Svečiai

Posted 2007 December 17 - 01:15

Na teko ir man girdeti kad sony gan geros magnetolos:)
  • 0

#10 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • posts 1,115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Posted 2007 December 17 - 01:20

Na teko ir man girdeti kad sony gan geros magnetolos:)

pats jau geri 3m turiu sony, deveta pirkau,tai absoliuciai jokiu priekaistu
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#11 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Posted 2007 December 17 - 06:22

Na as irgi kaip tik mastau apie magnetola:) siaip MP3 yra gerai, bet dar geriau kai buna su Flasiuko iejimu:) tada iswis patogu:)
Pas mane pezuke yra orginalus su kasetem, ar iseitu prie jo prijungti CD changeri, gal kas turejo ir bande?
Wisai patogu prie rankenele prie wairo pagarsinti:) nesinoretu keisti kazkaip:)
O as siulyciau Tau:
1. PIONEER DEH-P5950IB Mosfet

http://automuzika.clan.su/index/0-12

pas mane ir yra kasetinis originalas.tai klausiau sake net neina pajungt cd keitiklio. tad ir ieskau kokio magiuko daba. na siaip sitas Pionierius gan gerai atrodo.reiks padabot placiau
  • 0

#12 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Posted 2007 December 17 - 08:52

Na as irgi kaip tik mastau apie magnetola:) siaip MP3 yra gerai, bet dar geriau kai buna su Flasiuko iejimu:) tada iswis patogu:)
Pas mane pezuke yra orginalus su kasetem, ar iseitu prie jo prijungti CD changeri, gal kas turejo ir bande?
Wisai patogu prie rankenele prie wairo pagarsinti:) nesinoretu keisti kazkaip:)
O as siulyciau Tau:
  1. PIONEER DEH-P5950IB Mosfet

http://automuzika.clan.su/index/0-12

pas mane ir yra kasetinis originalas.tai klausiau sake net neina pajungt cd keitiklio. tad ir ieskau kokio magiuko daba. na siaip sitas Pionierius gan gerai atrodo.reiks padabot placiau

Originalu CD changeri tau eina pajungti.Turejau masina su ir be changerio.Magai identiski.Tik Philips changeri reikes pirkti.As savo jau pardaviau :blush:

Edited by Marius406, 2007 December 17 - 08:52.

  • 0

#13 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • posts 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Posted 2007 December 17 - 09:26

JVC taigeras magelis bet salciuj neatsparus kaip daugiau saltuko duoda dai jo mastymas biski suleteja ir kompaktai sokinejanuo kiekvienos duobikes. Seip manau SONY zb. bet visvien pastoviai perku tik JVC :D
  • 0

#14 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Posted 2007 December 17 - 11:54

Na as irgi kaip tik mastau apie magnetola:) siaip MP3 yra gerai, bet dar geriau kai buna su Flasiuko iejimu:) tada iswis patogu:)
Pas mane pezuke yra orginalus su kasetem, ar iseitu prie jo prijungti CD changeri, gal kas turejo ir bande?
Wisai patogu prie rankenele prie wairo pagarsinti:) nesinoretu keisti kazkaip:)
O as siulyciau Tau:
   1. PIONEER DEH-P5950IB Mosfet

http://automuzika.clan.su/index/0-12

pas mane ir yra kasetinis originalas.tai klausiau sake net neina pajungt cd keitiklio. tad ir ieskau kokio magiuko daba. na siaip sitas Pionierius gan gerai atrodo.reiks padabot placiau

Originalu CD changeri tau eina pajungti.Turejau masina su ir be changerio.Magai identiski.Tik Philips changeri reikes pirkti.As savo jau pardaviau :blush:

tai kad man kazkoks magistas apziurejo ir pasake kad nein pajungt cd keitiklio. tipo i tokius metus neidavo. nu net nesigincijau. turbut jo zinojimas ir mastymas sioj sryty yra didesnis negu mano. o cia daba sako kad ein pajungt. tai nesuprantu ar ein ar nein?!
  • 0

#15 Simas BK

Simas BK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 143
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2007 December 17 - 13:20

jo JVC salcio labiau bijo na tada gal clarion nes irgi turiu kitoj masinoj tai patenkintas labai tik aisku uz clarion reikia ir moketi <_<
  • 0

#16 tomux

tomux
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 101
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Posted 2007 December 17 - 17:35

[quote name='BadBoy' date='Dec 17 2007, 11:54 AM'] [quote name='Marius406' date='Dec 17 2007, 08:52 AM'] tai kad man kazkoks magistas apziurejo ir pasake kad nein pajungt cd keitiklio. tipo i tokius metus neidavo. nu net nesigincijau. turbut jo zinojimas ir mastymas sioj sryty yra didesnis negu mano. o cia daba sako kad ein pajungt. tai nesuprantu ar ein ar nein?! [/quote]
ne visuose maguose yra isejimas cd ceindzeriui. pas mane irgi nejo pajungti
  • 0

#17 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2007 December 17 - 17:50

Nezinau kaip kam, bet man atrodo, kad Clarion groja geriausiai! Ne siaip sau peugeot standartiskai uzsakineja butent sios markes grojakus. Pats universaliausias grojikas, yra modeliu nuo iki, viskas pagal kaina, bet garso kokybe betkokio modelio auksta! Recomended! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#18 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Posted 2007 December 19 - 22:45

Nezinau kaip kam, bet man atrodo, kad Clarion groja geriausiai! Ne siaip sau peugeot standartiskai uzsakineja butent sios markes grojakus. Pats universaliausias grojikas, yra modeliu nuo iki, viskas pagal kaina, bet garso kokybe betkokio modelio auksta! Recomended! ;)

jei jau peugeot deda clarion tai jau labai geras daiktas pagal tave ? :lol: :lol: jei jau garso kokybe tokia gera bet kokio modelio,kodel kiti gamintojai deda kitas sitemas,pvz audi ,mb porche deda bose,

Edited by kazinak, 2007 December 19 - 22:47.

  • 0

#19 Svečias_Timuxs_*

Svečias_Timuxs_*
  • Svečiai

Posted 2007 December 19 - 22:55

Na as irgi kaip tik mastau apie magnetola:) siaip MP3 yra gerai, bet dar geriau kai buna su Flasiuko iejimu:) tada iswis patogu:)
Pas mane pezuke yra orginalus su kasetem, ar iseitu prie jo prijungti CD changeri, gal kas turejo ir bande?
Wisai patogu prie rankenele prie wairo pagarsinti:) nesinoretu keisti kazkaip:)
O as siulyciau Tau:
  1. PIONEER DEH-P5950IB Mosfet

http://automuzika.clan.su/index/0-12

pas mane ir yra kasetinis originalas.tai klausiau sake net neina pajungt cd keitiklio. tad ir ieskau kokio magiuko daba. na siaip sitas Pionierius gan gerai atrodo.reiks padabot placiau

Originalu CD changeri tau eina pajungti.Turejau masina su ir be changerio.Magai identiski.Tik Philips changeri reikes pirkti.As savo jau pardaviau :blush:

tai kad man kazkoks magistas apziurejo ir pasake kad nein pajungt cd keitiklio. tipo i tokius metus neidavo. nu net nesigincijau. turbut jo zinojimas ir mastymas sioj sryty yra didesnis negu mano. o cia daba sako kad ein pajungt. tai nesuprantu ar ein ar nein?!

Na as dar nesidomejau ar iseis pajungti:) Gal buna keli variantai, todel negalima nezinant teigti kad butinai yra arba butinai nera.
Kai issiaiskinsiu parasysiu:)
  • 0

#20 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Posted 2007 December 19 - 23:28

sony nauja pirkau ir nesigailiu :beer:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users