Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Užstrigo sankabos pėdalas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 12

#1 budnaure

budnaure
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 44
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2 HDi

Parašyta 2007 gruodžio 19 - 00:18

Užstrigo sankabos pėdalas... :( Paieškojau po forumą, visiems prieš pabaigą girgždėjo, drebėjo ir pan... Pas mane buvo viskas gerai... Anadien patekau į Vilniaus kamščius ir bestovėdamas bei beminkydamas sankabą išgirdau, kad nuspaudus pradėjo čirpti, o atleidus sankaba nebeatšoko iki galo. Pavaros jungėsi gerai ir sankaba susikabindavo gerai. Atlenkiau pėdalą, tai jis kelis paspaudimus lyg ir buvo gerai, bet pavažiavus dar kokius kelis šimtus metrų liko įspaustas... Atkėliau lopetėlę, ir daugiau paspausti sankabos pėdalą nebeturiu galimybės.... :( Atrodytų, kad kažkur atsirėmė. Dabar auto važiuoja, tik kad be sankabos ;)... Jei dar įmanoma pačiam pasižiūrėti, tai nuo kur pradėti ieškoti sliekų? Ar gali būti užsikirtusi hidraulinė pavara (nors pagal tai, kad girdėjau čirpimą, pats sprendžiu kad ne)? Ir dar: ar 2,2 HDi irgi ta pati sistema kaip 2,0 HDi? Tas pats "slankiojantis/plaukiojantis" smagratis?

Šį pranešimą redagavo budnaure: 2007 gruodžio 19 - 00:20

  • 0

#2 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2007 gruodžio 20 - 20:39

Stabdziu skyscio netruksta? Taip pat plaukiojantis smagratis.
  • 0

#3 Trintukas

Trintukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.1 D12

Parašyta 2007 gruodžio 21 - 09:33

Išminamasis guolis į diskatoriaus plunksnines spyruokles tikriausiai sulindo, pas mane XM'e tas pats buvo
  • 0
Subaru Outback 2.5

#4 budnaure

budnaure
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 44
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2 HDi

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 00:46

Trintukai, kokias dalis reikėjo keisti? Beje, gal kas rekomenduosit pas kokius tvarkingus meistrelius Kaune galima kreiptis? į PC važiuoti nebeturiu pinigų :(
  • 0

#5 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 10:55

pigiausiai butu garazas + draugas.... ir daug alaus :beer: :unsure:
  • 0

#6 Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*

Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 11:00

Užstrigo sankabos pėdalas... :(

Paieškojau po forumą, visiems prieš pabaigą girgždėjo, drebėjo ir pan... Pas mane buvo viskas gerai... Anadien patekau į Vilniaus kamščius ir bestovėdamas bei beminkydamas sankabą išgirdau, kad nuspaudus pradėjo čirpti, o atleidus sankaba nebeatšoko iki galo. Pavaros jungėsi gerai ir sankaba susikabindavo gerai. Atlenkiau pėdalą, tai jis kelis paspaudimus lyg ir buvo gerai, bet pavažiavus dar kokius kelis šimtus metrų liko įspaustas... Atkėliau lopetėlę, ir daugiau paspausti sankabos pėdalą nebeturiu galimybės.... :( Atrodytų, kad kažkur atsirėmė. Dabar auto važiuoja, tik kad be sankabos ;)...

Jei dar įmanoma pačiam pasižiūrėti, tai nuo kur pradėti ieškoti sliekų? Ar gali būti užsikirtusi hidraulinė pavara (nors pagal tai, kad girdėjau čirpimą, pats sprendžiu kad ne)?

Ir dar: ar 2,2 HDi irgi ta pati sistema kaip 2,0 HDi? Tas pats "slankiojantis/plaukiojantis" smagratis?

na man irgi buvo kazkas panasaus pedalis iki galo nusispausdavo sankabos ir likdavo prilipes atkeldavau ir vel viskas gerai,pries tai sutreskedavo prie pedalio kazkas, taip budavo 1 karta i menesi, neseniai keiciau isminama guoli, tai tuo paciu pakeite visa sankaba,nes buvo jau isluze liezuveliai kur guoli prilaiko.
Tai kai is servizo isvariau tai pedalis lipo ir lipo prie dugno gal 10 kartu ta diena, na dabar jau beveik 2 men viskas ok, gal koks trosas nuseriguliavo .
  • 0

#7 budnaure

budnaure
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 44
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2 HDi

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 12:02

pigiausiai butu garazas + draugas.... ir daug alaus :beer:  :unsure:

galvoju apie tai... :)
tik kad kol kas garažo su duobe nerandu :)
  • 0

#8 Svečias_sader_*

Svečias_sader_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 12:41

Mano 406 2L HDI, ta pati beda buvo, tai buvo "isejes" sankabos cilindras..."Zibinte" uz nauja cilindra mokejau apie 80 Lt, o "srote" paprase 150 Lt :) Kiek uz darba mokejau nepamenu, bet prasikniso visa diena. Tiesa, kainos gal ir pasikeitusios, nes praejo 3 metai..
  • 0

#9 Trintukas

Trintukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.1 D12

Parašyta 2008 sausio 02 - 12:15

Trintukai, kokias dalis reikėjo keisti?

Beje, gal kas rekomenduosit pas kokius tvarkingus meistrelius Kaune galima kreiptis?
į PC važiuoti nebeturiu pinigų :(

Geriausia tada jau visą sankabos komplektą pasikeist, rami galva bus.
  • 0
Subaru Outback 2.5

#10 Svečias_Toha_*

Svečias_Toha_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 13:48

pigiausiai butu garazas + draugas.... ir daug alaus :beer: :unsure:

Pas mane tas pats buvo,tai tokia pat sistema:garazas + draugas o alus po remonto B)
  • 0

#11 Svečias_Toha_*

Svečias_Toha_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 13:51

Trintukai, kokias dalis reikėjo keisti?

Beje, gal kas rekomenduosit pas kokius tvarkingus meistrelius Kaune galima kreiptis?
į PC važiuoti nebeturiu pinigų :(

As ruosiausi irgi visa komplekta keist sankabos,bet paziurejom ir nutarem palikti sankabos diska sena nes l.geroi buklei dar buvo..Siaip minimum ka reikes tau keisti tai isminamasis guolis(apie50-70lt),ir diskatorius(jau neatsimenu kainos :blush: )
  • 0

#12 budnaure

budnaure
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 44
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2 HDi

Parašyta 2008 sausio 16 - 11:02

nu užbaigsiu šitą temą, kadangi jau viską išsprendžiau. Pats nemačiau, bet meistriukai sakė, kad buvo subyrėjęs guoliukas (ištrauktas per diskatoriaus plunksneles). Taigi reikėjo tik jį pakeisti, tačiau meistrai įkalbėjo pakeisti visą sankabą (noriu ilgai važinėti). Taigi įdėtas LUK 3000 859 301 sankabos komplektas (608 LT tanagroj). Visur kitur brangiau (priklausomai nuo gamintojų 670-830 Lt). Pakeitimas kainavo 330 Lt. PS. tuo pačiu kodu yra is SACHS komplektas (kaina 599). Buvau užsisakęs šį, ir pats važiavau į Vilnių pasiimti. Gerai, kad pasižiūrėjau vietoje - sankabos diskas buvo su spyruoklėmis (gal ne tą norėjo įkišti, nors kodas ant dėžutės sutapo). Apkeitė. Taigi: liko pas mane sankabos komplektukas (2,2 HDi varikliui). Palyginus su nauju, man atrodo, kad stovis dar geras (pats nebesuprantu, kaip čia mane įtikino dar tuos 600 Lt išleisti :)). Jei kam reikės pardavimui ar pan., kreipkitės.

Šį pranešimą redagavo budnaure: 2008 sausio 16 - 11:03

  • 0

#13 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 16 - 12:45

nu užbaigsiu šitą temą, kadangi jau viską išsprendžiau.

Pats nemačiau, bet meistriukai sakė, kad buvo subyrėjęs guoliukas (ištrauktas per diskatoriaus plunksneles).

Taigi reikėjo tik jį pakeisti, tačiau meistrai įkalbėjo pakeisti visą sankabą (noriu ilgai važinėti).
Taigi įdėtas LUK 3000 859 301 sankabos komplektas (608 LT tanagroj). Visur kitur brangiau  (priklausomai nuo gamintojų 670-830 Lt).
Pakeitimas kainavo 330 Lt.


PS. tuo pačiu kodu yra is SACHS komplektas (kaina 599). Buvau užsisakęs šį, ir pats važiavau į Vilnių pasiimti. Gerai, kad pasižiūrėjau vietoje - sankabos diskas buvo su spyruoklėmis (gal ne tą norėjo įkišti, nors kodas ant dėžutės sutapo). Apkeitė.

Taigi: liko pas mane sankabos komplektukas (2,2 HDi varikliui). Palyginus su nauju, man atrodo, kad stovis dar geras (pats nebesuprantu, kaip čia mane įtikino dar tuos 600 Lt išleisti :)). Jei kam reikės pardavimui ar pan., kreipkitės.

Sveikas, jei gali sudek sita info i sicia sukonkretines vietas kur pirkai kur keitei.. Dekui
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0