Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kaip patikrinti, ar veikia AC?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 13:18

Sveiki, susidūriau su tokia problema,kad niekaip nesugebu paleisti į darbą kondicionieriaus. Pas mane Peugeot 406, 2.2 benzinas, klima, 2001 metų. Pirmiausia bandžiau tai padaryti lauke (prie +5 laipsnių), bet niekaip nepavyko. Pamaniau, kad gal dėl to, kad šalta, kompresorius neįsijungia. Tada nuvariau į apšildomą garažą, kur mašina stovėjo 4 valandas. Garažo temperatūra + 18. Prieš išvažiuodamas iš garažo pamėginau vėl įjungi A/C. Kompresoriaus mova neprisitraukė, o pats kompresorius vėl neįsijungė. Bandžiau jungti ir priekinio lango apipūtimą, ir rankiniu būdu reguliuoti temperatūrą, ir AUTO režimą. Niekas neužkūrė kompresoriaus :( Tai vat, mano klausimas būtų toks: kaip dar galėčiau jį mėginti užkurti ir ką galėčiau pats pradžiai pasitikrinti, prieš važiuojant su automobiliu pas meistrus? Gal yra koks nors saugiklis ar dar koks velnias???
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gruodžio 23 - 21:15

Nežinau, ar teisingai supratau, bet nori patikrinti, ar veikia klima žiemą?... Šiaip, tai užkuri rytą, nustatai kokius +23 C, varikliui pakaitus klima "datraukia" laipsnius pagal vidaus šilumos daviklį ir užduotą programą. T.y. pradžioj turi pūsti karštą orą. Salonui įšilus, ortakiais pučiamas oras turi vėsti. Jei taip ir vyksta - viskas ok. Jei dar kils abejonių, varyk į Jonavos g. prie Helijo ratų kondiškių centran...
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2007 gruodžio 24 - 16:17

Nežinau, ar teisingai supratau, bet nori patikrinti, ar veikia klima žiemą?...
Šiaip, tai užkuri rytą, nustatai kokius +23 C, varikliui pakaitus klima "datraukia" laipsnius pagal vidaus šilumos daviklį ir užduotą programą. T.y. pradžioj turi pūsti karštą orą. Salonui įšilus, ortakiais pučiamas oras turi vėsti. Jei taip ir vyksta - viskas ok.
Jei dar kils abejonių, varyk į Jonavos g. prie Helijo ratų kondiškių centran...

Pagal tavo aprašytą scenarijų viskas veikia OK :) Matai, aš nupirkau mašiną šaltuoju metų laiku ir noriu patikrinti, ar A/C vekia. Man niekaip nepavyksta užkurti kompresoriaus, kad įsijungtų oro kondicionavimas naudojant freoną. Daug naršiau po klubo forumą ir daug kur sako, kad prie tam tikros žemos temperatūros kompresorius jau nebeįsijungia. Tai dabar ir nežinau, ar veikia pas mane tas A/C ar ne. Jaučiu, kad reiks laukt pavasario ir tada išmėginti, arba nuvažiuot pasidaryt diagnostiką, kad patikrintų :)
  • 0

#4 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gruodžio 24 - 18:38

...Matai, aš nupirkau mašiną šaltuoju metų laiku ir noriu patikrinti, ar...

Gerai, kad lastų nenusipirkai... ;]
  • 0
... labai piktas diedas...

#5 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2007 gruodžio 27 - 16:40

Gerai, kad lastų nenusipirkai... ;]

Jei neturi ką pratingo rašyti, tai visai nerašyk <_<
  • 0

#6 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gruodžio 27 - 21:08

...pratingo...


Nesiparink, kolega. Prasta nuotaika? :huh:
  • 0
... labai piktas diedas...

#7 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2007 gruodžio 29 - 09:49

nuvaryk kur AC remontuoja - uzpildineja jie tau ir pasakys nes saltu oru tu jos nekaip neyjungsi
  • 0

#8 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2007 gruodžio 31 - 16:33

Nesiparink, kolega. Prasta nuotaika? :huh:

Kartais buna prastesne, kartais geresne :)
  • 0

#9 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2007 gruodžio 31 - 16:34

nuvaryk kur AC remontuoja - uzpildineja jie tau ir pasakys nes saltu oru tu jos nekaip neyjungsi

Taip ir reiks padaryti, tik dar palauksiu pavasario, gal visgi A/C veikia :) Dabar svarbiausia, kad sildymas veikia :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0