Peršokti prie turinio


kuro sistemos valymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 235

#221 Svečias_MEISTERIS_*

Svečias_MEISTERIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 10 - 11:02

alek tau neatsibodo durninti zmones ?

matit dar neatsibodo :rolleyes:
nes ... citoju... - Ultragarsas isvalo tik atejima ir isejima purkstuke.Viduriukas,kur yra labai svarbu,pasilieka ne isvalytas.................
ir dar....................Nes as ne tik purkstukus valau.................

Matit dar smegenius savo klijentams valo.

Tai va, kol pas visus forume ta "viduriuka" neisvalis, tai ir ves dienorasti . :ph34r: B)

Šį pranešimą redagavo MEISTERIS: 2010 kovo 10 - 11:06

  • 0

#222 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 kovo 10 - 20:20

Matit dar smegenius savo klijentams valo.

:good: cia labai tiksliai pasakyta :clap:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#223 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 kovo 10 - 21:23

Matit dar smegenius savo klijentams valo.

Prie šito galima pridėti: "piniginės turinio valymas" :lol: :good:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#224 alek

alek
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 189
  • Automobilis:pegeot

Parašyta 2010 kovo 15 - 18:41

Perziurejau kai kuriu komentatoriu komentarus.Tik sapaliojimai.Paprasciausius dalikus ne zino,tik komentoja,pataria padaryt ta,ta,ta. Bet viskas ne i tema.Zmones -jaigu ne nusimanot kai kuriosia dalikose,tai ne rasykyt geriau. jaigu norit reitinga,tai ikiskit sipsenele,papulsit paskui i narius.
  • 0

#225 Svečias_mariusk_*

Svečias_mariusk_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 17 - 09:26

Alek kaip koks sektantas - savo isikibes ir propaguoja, nors nauda labai abejotina... :wacko: Su dyzeliu valymu patirties turiu tokios, kad dar studentas budamas Audi100 2.0 TD gainiojau (max 120 km/h) tarp Vilniaus ir Panevezio kiekviena savaitgali. 136 km (oficialiai) i viena puse. pirmyn atgal suvazinedavau su 17-18 litru dyzelino. protingas dede patare pravalyt kuro sistema. paklausiau, ir staiga - prie -10 uzvest reikedavo pasivargint kaip reikiant (dusyk kaitinimo zvakes jungt), apsukas imdavo gerokai pamynus pedala, nors iki tol reaguodavo ir maziau spaudziant ir (mano manymu, svarbiausias dalykas) - staiga savaitgalio kelionems Vilnius-Panevezys-Vilnius nebetilpdavau i 20 litru kuro.... :hmm: dabar mano P607 (pagal kompa) ima 5.4 - 5.6 nevirsijant 120 km/h - realiu (kiek is tiesu supilciau po tokios keliones) nezinau pazistamas Kemi servise sako - atvaryk, pravalysim.... bet bijau :dntknw: nevarysiu
  • 0

#226 roliukas

roliukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 24
  • Vieta:KLAIPEDA
  • Automobilis:peugeot 307 sw 2HDI 66KW

Parašyta 2010 kovo 18 - 09:31

sveiki :) nenoriu kurt naujos temos bet gal galit parasyt kaip paciam issiplaut kuro baka.parvaziavus i kiema numire kuro bako siurblys(tikrino)pirksiu siurbly bet noriu prasivalyt baka nuo visokio brudo.kokia eiga viso to .prasau patarimo nes esu dar zalias :dntknw:
  • 0

#227 Svečias_`blink_*

Svečias_`blink_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 birželio 03 - 23:43

prisijungsiu prie temos,nes daugeliui patariu(jei matau kuro sistemos,purkstuku ir t.t uzsikisusius) panaudoti kuro prieda-valikli.beveik visi-sulaukia teigiamu rezultatu.blogiau nebuvo nei vienam.kai kurie ,del idomumo ,atvaziuoja pasitikrinti kokie pokyciai-pamatai kita masina,nors pries tai reikejo keisti 1-2 purkstukus.
kaip tik pries pora savaiciu pasitaike atvejis-variklis dirba 3-3,5 cilindru(2,0l hdi).dyzelistas pasake-niekas nepades,stringa purkstukas.jokie plovimai,nebent ultragarsu dar atgaivinsi.diagnozavus pasirode kad du purkstukai "pasikise".patariau zmogui priedus.po savaites atleke-patikrinom-vaziuok ir svilpauk.jokiu ultragarsu neprireike. ;)
o bakus praplauti-butinai(bent jau kas 200kkm).
tiesa,ultragarsas geriausiai plauna parafinu uzsikisusius purskalus.o sename bake ant dugno susikaupia parafinas.ir kai zmogus uzsipyldo is kitos koloneles(tinklo),prasideda bedos-keikia kolonele.nors kuras ir svaresnis,su PRIEDAIS,kurie neleidzia susidaryti PARAFINUI-ji istirpina.o istirpes didelis kiekis-trikdo "laikrodini"mechanizma purkstuku.

spakenai koki valikli naudojai
  • 0

#228 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2010 birželio 07 - 21:04

as nenaudoju-zmones pilasi ka suranda. mano pastebejimas-kainos ir kokybes santykis-wynn"s. 15lt kainuoja-degalinese brangiau. dar prasom nemaisyti kada reikia plauti ar kada viskas sudile-gali odometras rodyti 120kkm,o is tiesu-530kkm. tai labai svarbus faktorius-jis nustatomas darant diagnostika(yra ir kiti budai). reziume-sudylusiu purkstuku neisvalysi.
  • 0
spakenas@gmail .com

#229 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 birželio 09 - 08:14

Prie to pacio kaip regejau kituose forumuose neispresta problema dar del HDi varikliu aksceleracijos velavimo ka kolegos pasiulytumete daryt norint tai pasalinti ?
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#230 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 birželio 09 - 19:21

Prie to pacio kaip regejau kituose forumuose neispresta problema dar del HDi varikliu aksceleracijos velavimo
ka kolegos pasiulytumete daryt norint tai pasalinti ?

Jo,citrinoje yra tokia tema :P vieni siulo vos ne kap.remonta darytis motoro,neva voztuvai isdege :fool: sutinku,voztuvai isdega,bet tik ne tam kad reakcija veluotu...Ir nereikia lia..lia..,esu ne vienam HDI keles galva,voztuvai pritrinti ,pakeistos kreipiancios ir pan...surinkus velavimas vis viena lieka ^_^ Tegu is karto raso,neturim darbu motoru remonuose... :lol:
Vienintelis sprendimas,chiptuningas panaikina velavima,bet su salyga,jei zmogus tikrai numano ka reikia modifikuoti,kad reakcija pagyvetu ;] Taip kad,jei nori kad akseleruotu kaip benzinine, teks cipuoti ;] jei domina,kreipkis,galiu padaryti... :)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#231 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2010 spalio 29 - 14:07

Tai aš taip ir nesupratau, ar galima man ipilti 2,0 HDI. wynn's purkštuku valiklio, jei bakas ir neplautas? nesukels man šiukšliu? nes prieš pusė metu buvo užsikišes slėgio reguliatorius, bet Saulius man bėda sutvarkė... ??
  • 0

#232 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 spalio 31 - 13:31

Tai aš taip ir nesupratau, ar galima man ipilti 2,0 HDI. wynn's purkštuku valiklio, jei bakas ir neplautas? nesukels man šiukšliu? nes prieš pusė metu buvo užsikišes slėgio reguliatorius, bet Saulius man bėda sutvarkė... ??

I HDI aplamai jokio brudo negalima pilti isyrus DK kokybiska.. <_<
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#233 Svečias_donatas1977_*

Svečias_donatas1977_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 spalio 31 - 14:42

ipyliau syki kazkokio dyzelio priedo,bet nelabai gal ten koks ploviklis,nu tipo pravalo palengvina uzkurima,naudojamas pastoviai. kiek pavaziavus uzsidege ispejimas kad uzkimstas filtras,bet po to dingo.abar dar pora kartu pyliau nieko neatsirado.
  • 0

#234 zazoo

zazoo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 48
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 coupe hdi

Parašyta 2010 lapkričio 05 - 13:50

per pora metu kokius 4 kartus pyliau wynn's 3*1 dyzelio purkstuku valikli :) Vien tik teigiami atsiliepimai. Taciau ji pilu tik pasiketes kuro filtra, kuri po to vel keiciu po 8-10 tukst. (aka jeigu butu labiau uzsikises del galimai sukeltu nuosedu bake).
  • 0

#235 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2011 lapkričio 18 - 13:01

Viena grazia diena norejau savo peugeot 607 2,2 hdi isivalyti kuro baka kol dar nevelu, sakau isiimsiu siurbli ten kur bake stovi, bet kur tau, neina atsukti to siurblio <_< matyt nei karto nesuktas tai ir as nevalioju atsukti neina normaliai jo suimti dvijom rankom nes per maza skyle. Gal zinote kokiu budu kaip butu lengiau atsukti? :dntknw:
  • 0

#236 e.s.

e.s.
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 27
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2012 spalio 11 - 18:29

Pastebėjimas iš patirties: Wynn's Diesel System Cleaner kuro priedas tikrai veikia. Bent man tikrai padėjo. Auto nustojo trūkčioti, variklis gražiau dirba, sunaudoja mažiau kuro. Meistrai jau duodavo ranką nukirst, kad reikia investuot 100-300 lt į purkštuko remontą :fool: Tiesą sakant nežinau ar ilgam bėda dingo, bet bent nenusivyliau Wynn's produkcija. Įdomiausias dalykas tas, kad priedo sudėtyje radau nurodyta "žibalas"... Taigi, galima daryti išvadą, kad nebūtina pilti priedo už ~15 lt, o tiesiog įpilti atitinkamą kiekį žibalo, kurio kaina nelabai skiriasi nuo DK :shy:
  • 0
Peugeot 406 HDI 66 kW '00 Vilnius




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0