Peršokti prie turinio


Puliuoja davikliai 406 1,8


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 Svečias_elvispreslis_*

Svečias_elvispreslis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 30 - 19:36

neperseniausiai nusipirkau peugeot 406 ir atsirado tokios problemos, pradejo sokineti (nesveikai sokineti) temperaturos daviklis tai ant 90 tai virs raudonos bet labai greit sokineja po to kartais nerodo benzo daviklio nors benzo bakas pilnas bet vistiek nerodo kita karta uzkurus atsigauna apsukos buna kad pastringa paskutiniu metu apsiramino kazkaip nepastrigineja bet vistiek, o paskutiniu metu antifriza pradejo leist bet apie sitai jau prisiskaiciau daug daug ^_^ del ko ca gali puliuoti tie davikliai gal kas susiduret? dekui uz pagalba
  • 0

#2 Svečias_mjs_*

Svečias_mjs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 30 - 20:18

Pas mane pastoviai apsukos nesamones rodo. Degalu daviklis irgi pagrybauja, biski trinktelėju, tada normaliai.
  • 0

#3 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 30 - 23:00

apie puliuojancias rodykles yra daug rasyta. issiimk prietaisu skydely, isardyk ir patikrink visu davikliu (kuro rodykles, temperaturos ir pan...) kontaktus. ten buna tokios adatos ir del blogo kontakto dazniausiai jos durniuoja. aiskiau bus kai issiardysi skydely. man ir taip pat buvo.sunkiausia bus daeiti iki to skydelio. labai jau sunkiai apdailos plastmases nusiima.
  • 0

#4 Svečias_elvispreslis_*

Svečias_elvispreslis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 04 - 01:13

tai vatis, jei kam bus idomu ar tures panasiu problemu tai pakeiciau i kita skydeli, kaip nekeista ju kaune deficitas :wacko: per visus srotus pravazinejau ant pacio galo is anglisko varianto isidejau rodo myliom bet ka padarysi, viskas veikia puikiai :beer:
  • 0

#5 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 sausio 04 - 01:21

Sunaus cupui tas pats atsitike :wacko: , tik pastebejau viena dalyka kai didini ventiliatoriaus apsukas, rodykle shoka :mad: iki galo, ventiliatoriu ishjungi, ar sumazini greiti,atsistoja rodykle ant 90
  • 0

#6 Svečias_zmurfas_*

Svečias_zmurfas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 04 - 11:47

Peugeot ligos yra prietaisu skydelis, pas mane apsukos sokineja, bet cia viskas tik del kontaktu, nebutina pirkt iskart naujo jei taip yra, reik tik issiardyt ir kontaktus perlituot ir viskas, tiks uztruks pora valandziukiu nes sunkokai ardosi bent 406 tai tikrai:)
  • 0

#7 Svečias_Baccardi_*

Svečias_Baccardi_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 17 - 18:40

pas mane ir nesveikai apsukos sokineja, bet ir girdziu , kad variklio garsas pagal apsukas ir sokineja, ar gali buti slegio daviklis parejes???
  • 0

#8 Svečias_Baccardi_*

Svečias_Baccardi_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 17 - 18:41

pas mane ir nesveikai apsukos sokineja, bet ir girdziu , kad variklio garsas pagal apsukas ir sokineja, ar gali buti slegio daviklis parejes???
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0