Peršokti prie turinio


problemos pakeitus prietaisu skydely P406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 12

#1 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 03 - 21:46

sveiki, turiu maza problemele. pasikeiciau pezukui prietaisu skydely nes senasis vietoj apsuku rodykles turejo niekam nereikalinga laikrody. taiva, idejau anglisko pezo skydely su apsukom, tepalo lygio matuokle, viskas veikia tik va keistas dalykas pasirode. naujasis skydelis rodo kad auto rida yra 192000 vietoj 250000 (pagal sena spida). kiek suprantu, tai jis daba rodo rida myliom (vazinejant tais paciais marsrutais kaip seniau, rodo maziau km).tai man pasirode labai keista.taip iseina kad info apie auto rida yra saugoma kazkur skydely. logiskai mastant tokie duomenys turetu buti kompe, spidas tik kaip isvesties irenginys (kaip monitorius kompiuteriui). dar turiu sena spida, tai turiu minty pakeisti ta maza ridos ekranely, bet reiktu vel viska lupinet lauk o man jau rankos nekyla. Gal zinot kaip kitaip sia problemele istaisyti? gal ant kompo pajungus padetu? kalba eina apie iki restailinginy 406
  • 0

#2 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 03 - 21:53

O tai visos jungtys tiko? Kiek mokejai uz angliska skydeli?
  • 0

#3 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 03 - 22:00

jungtys vienodos, ju yra 2. kainavo 50lt
  • 0

#4 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 03 - 22:04

jungtys vienodos, ju yra 2. kainavo 50lt

Zinau, kad dvi buvau nusiemes, geltona ir violetine, bet kazkaip nesitiki, kad nuo laikrodzio jungtis tinka tahometrui, o po kapotu irgi nieko nereikejo jungti?
  • 0

#5 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 03 - 22:11

laikrodziui nereikalingas joks elektroninis valdymas - iskyrus maitinima. fiskes su laikrodziu neturi nieko bendro.
  • 0

#6 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 03 - 22:15

laikrodziui nereikalingas joks elektroninis valdymas - iskyrus maitinima. fiskes su laikrodziu neturi nieko bendro.

Aisku, aciu uz info, beje dar klausimas, o pagal ka rinkai spida, nuo bet kokio ikirestailingo tinka? Ar buna skydelis nuo 1,8l su apsukomis ar tik nuo 2l?

Šį pranešimą redagavo ArtasL: 2008 sausio 03 - 22:18

  • 0

#7 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 03 - 22:31

svarbiausia ziurejau kad butu ikirestailinginio,benzino. daugiau y nieka nekreipiau demesio.
  • 0

#8 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2008 sausio 03 - 23:44

sveiki,

taip iseina kad info apie auto rida yra saugoma kazkur skydely. logiskai mastant tokie duomenys turetu buti kompe, spidas tik kaip isvesties irenginys (kaip monitorius kompiuteriui). dar turiu sena spida, tai turiu minty pakeisti ta maza ridos ekranely, bet reiktu vel viska lupinet lauk o man jau rankos nekyla. Gal zinot kaip kitaip sia problemele istaisyti? gal ant kompo pajungus padetu?

kalba eina apie iki restailinginy 406

sveikas, na as pasisakysiu bet tai gali buti ne visiska teisybe apie peugoet todel nepriimk uz gryna ;) kiek teko susidurti su tokiais reikalais (o tai buvo ne peugeot markes automobiliai) tai kilometrazas buvo saugomas ne tik masinos pagrindiniame ECU bet ir skydelyje ir netgi abs bloke. ir pakeitus viena is siu detaliu kilometru rodymas nusimusdavo,rodydavo tik bruksniukus ar tai dar kazka, ir tada teko toj naujoj detalei suprogramuoti toki kilometraza kokis buvo pries tai buvusioje detaleje.
2: Jei tu pakeisi tik ta ekraniuka tai tau kilometru tikrai neprades tiksliai rodyti nes kaip ir pats minejai ekraniukas tik kaip monitorius ka jam lipia ta jis rodo ;)
3: tai buvo jau senokai bet gal pries kokius~ 4-5 metus norejom "pasviezinti"citroen xsara picasso kilometraza skydelyje tai meistrai pabande pasake kad labai didele apsauga uzdeta kurios niekaip nepavyko jiems nulauzti :( pas peugeot gal viskas kitaip :)
O tau neitu is tu dvieju skydeliu sulipinti vieno , angliskam skydeli vietoj anglisko spidometro isideti savo europini? neardes tokiu skydeliu todel nezinau, bet kiek teke ardyti tai pasitaikydave tokiu kad kiekvienas prietaisas buna atskiras ir tik per jungtis susijungia i viena pokste tai butu galimybe sukryzminti o ar tai pades tai nezinau :(
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#9 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 sausio 03 - 23:56

senose masinose(peugeot iki 1998 (nera BSI))kilometrazas tik skydelyje. :rolleyes:
  • 0
spakenas@gmail .com

#10 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 04 - 19:08

nu tada reiks bandyti sulipdyti is dvieju viena, bet vistiek man smalsu kur ir kuri mikruske ten kilometrazo duomenis saugoja, arba kas jam "liepia" rida rodyti myliom vietoje kilometru.esu megejas pasikrapstyti elektronikoj tai gal kas ir iseis
  • 0

#11 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2008 sausio 04 - 19:54

250 000 kilometers = 155 342.798 miles Neseniai buvau toki spidometra pardaves.Zmogus norejo laikrodi ir blogai rodanti spidometra susitvarkyti.Jam kazkoks "rimtas elektrikas" pasake,kad netinka visai tas skydelis(spidometras elektroninis) :wacko: Turejau pinigus grazinti :( Noreciau suzinoti tavo istorijos pabaiga :beer: ,kad zmonems patarti galeciau.Skambuciu del skydelio sulaukiu daug.
  • 0

#12 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 04 - 22:34

250 000 kilometers = 155 342.798 miles
Neseniai buvau toki spidometra pardaves.Zmogus norejo laikrodi ir blogai rodanti spidometra susitvarkyti.Jam kazkoks "rimtas elektrikas" pasake,kad netinka visai tas skydelis(spidometras elektroninis) :wacko: Turejau pinigus grazinti :(
Noreciau suzinoti tavo istorijos pabaiga :beer: ,kad zmonems patarti galeciau.Skambuciu del skydelio sulaukiu daug.

taip, skydeliai elektroniniai ir viskas ten tinka.nezinau kaip su porestailinginiu skydeliais bet su sitais jokiu problemu keiciant. dyzeliui dedi dyzelio, benzui - benzo skydely. srote is dideles kruvos susiradau tinkama skydely benzino, dave reikalingus raktus, vietoj issiardziau, pajungiau ir susimokejau :) . mano senajam skydely rode kuro lygy, buvo didelis laikrodis :) , greicio rodykle ir variklio temp. rodykle, o dabar naujasis turi tepalo lygio matuokle, rodo apsukas, greitis sugraduotas myliom ir km, variklio temp. rodykle ir kuro lygio matuokle.viskas veikia puikiai iskyrus ta nepatoguma del ridos. reiks kuria diena su dviem masinom pralekt tuo paciu marsrutu ir tada jau tikrai zinosiu ar pas mane myliom rodo rida ar km.
  • 0

#13 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 sausio 05 - 18:33

kiek teko diagnuozuoti dyzeliu tai kas antras atvaziudavo su skydeliais bendzininio pugo,ir amzinai klaidos,pakeitus nustatymus i dyzelinio skydelio klaidu kaip nebuta.Didele dauguma perekupu keicia skydelius paslepti tikra kilometraza ,nes matyt kainuoja kapeikas srotinis.Mat brangiau atsukti kainuoja

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2008 sausio 05 - 18:35

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0