Peršokti prie turinio


Nuotrauka

tepalu nunulinimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 25

#21 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2008 sausio 13 - 01:04

Gal baikit fleimint, a? Klausimas buvo - kaip nunulint serviso kilometražo skaitiklį (beje, jau ne kartą aptartas). Atsakyta. Tema išsemta. Apie alyvos keitimo intervalus jau belenkiek pripilstyta kitos panašiose temose. Nuoširdus siūlymas - pasieškokit, pasiskaitykit. Turėsit noro - pasisakykit. Ačiū už supratimą.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#22 Svečias_georgita_*

Svečias_georgita_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 13 - 01:11

darai tai: paspaudi kilometrazo nunulinimo knopke ant skydelio ir ijungi degima ir ta knopke laikai paspaudes(nezinau kiek bet tikriausiai 10 sek laikmatis suksis atgal).

O man nenusinulina ant P406 :huh: ir rakto jokio nerodo uzvedant

a kad nunulinti nereikejo uzvesti,(bent jau man), tiesiog pasukti rakteli,kad degimas butu ir laikyti kelias sekundes ispaudus knopkyte. O kai uzvedi tada jau turi rodyti 20 arba 10 tukst :) :wub:
  • 0

#23 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 14 - 11:04

darai tai: paspaudi kilometrazo nunulinimo knopke ant skydelio ir ijungi degima ir ta knopke laikai paspaudes(nezinau kiek bet tikriausiai 10 sek laikmatis suksis atgal).

O man nenusinulina ant P406 :huh: ir rakto jokio nerodo uzvedant

a kad nunulinti nereikejo uzvesti,(bent jau man), tiesiog pasukti rakteli,kad degimas butu ir laikyti kelias sekundes ispaudus knopkyte. O kai uzvedi tada jau turi rodyti 20 arba 10 tukst :) :wub:

Nu kaip ir nemaciau parasyta kad reik uzvest :) reikia degima ijungt tik :)
  • 0

#24 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Parašyta 2008 vasario 03 - 15:40

jauciu kad kainuoja nieko o pasidarysi viska pats :) 
darai tai: paspaudi kilometrazo nunulinimo knopke ant skydelio ir ijungi degima ir ta knopke laikai paspaudes(nezinau kiek bet tikriausiai 10 sek laikmatis suksis atgal).
taip darau citroenams, o citroenas ir peugeot netoli nuo tos pacios obels nusirite vaisiai  ;)  :beer:  :beer:

Visiskai teisingai darosi :) tik cia ne tepalu keitimo laikas, o technines prieziuros.Tipo kas 15kkm ar kas 20kkm reikia vaziuot i technines prieziuros centra. tai kad nepamirstum :)

Nu ką aš žinau.. specializuotam tepalų keitimo centre kai keičiau tepalus savo P307 meistras užtikrintai kad jei pilsiu pilnai sintetinius paties PEUGEOT rekomenduojamus tepalus TOTAL (tinka tik pežams ir citrinoms) sekantis keitimas tik už 30 K km. :ph34r:

P.S. pas mane benzinas 2.0

Šį pranešimą redagavo Calvin: 2008 vasario 03 - 15:41

  • 0

#25 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 vasario 04 - 00:41

tikrai devil taip:)as ir taip pat savo 406 nunulinu,tik gala kad 20000 atsuka....galetu kas desimt :D nepamirsciau kada tepalus keist:)

nulinant (jei pastebejot) matosi du "bruksniukai".tai yra normalios keliu sagos.servis-kas 20kkm.taip pat ir tepalu keitimas ;) dapilti-normalu-ypac turbina.
nuvaziavus i T taska jums uzdes liduka kad tepalus keisti kas 10kkm.(jiems naudinga).
taciau prancuzas-ekologijos myletojas-karteris padidintas-ramiai keiti kas 20kkm.
nebent turi dar senu rusisku tepalu prisikaupes-tada ir kas 5kkm gali keisti. :rolleyes:
  • 0
spakenas@gmail .com

#26 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 vasario 05 - 22:42

nzn as piliau pilnai sintetinius statol lazer jet ar panashiai, tai dave 15kkm O kad 30kkm galima pravaziuoti tai as netikiu ir pirma karta girdziu. tepalas yra tepalas. shiaip sakau draugelis netoli 50kkm pravaziavo ir nieko, bet...

Šį pranešimą redagavo Stormz: 2008 vasario 05 - 22:43

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0