Peršokti prie turinio


negraziai uzsigesina


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 19

#1 Svečias_pug'as_*

Svečias_pug'as_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 11 - 11:06

laba diena, neseniai isigijau peugeot 406 2,1td ir turiu tokia beda: mano masiniukas negraziai gesinasi.. ta prasme, kad pasukus rakteli jis pradeda gesti, bet ne iskarto uzgesta ir tas uzgesimas toks labai jau triuksmingas buna... jei kas vazinejot su benzinu, tai panasiai kaip benzinas detonuotu... taciau jei gesinant sukeliu apsukas iki 2tukst ir laikau, tai pasukus rakteli uzsigesina normaliai :( pamirsau pamineti, kad kai variklis neuzsiles gesinasi normaliai. gal kam taip buve? gal bent isivaizduojat kas galetu buti?...

Šį pranešimą redagavo pug'as: 2008 sausio 11 - 11:30

  • 0

#2 Svečias_sader_*

Svečias_sader_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 11 - 12:24

Maniskiam 406 2L HDI, ta pati problema buvo- pakeiciau kuro slegio davikli ir visos problemos dingo. Naujas kainavo apie 700-800 Lt (be darbo).
  • 0

#3 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2008 sausio 11 - 12:31

pas mane irgi kai rakta pasuki tai brrr dar ir uzdesta uz 1 sek, seip ne problema, idomu kiek tas daviklis 2.1 td kastuoja...?

Šį pranešimą redagavo Shamas: 2008 sausio 11 - 12:33

  • 0

#4 Svečias_sader_*

Svečias_sader_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 11 - 12:33

pas mane irgi kai rakta pasuki tai brrr dar ir uzdesta uz 1 sek, seip ne problema, idomu kiek tas daviklis 2.1 td kastuoja...?

Gal neseniai kete kuro filtra?
  • 0

#5 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2008 sausio 11 - 12:44

as keciua nesenei visus filtrus, bet tai pries tai tas pats buvo...
  • 0

#6 Svečias_pug'as_*

Svečias_pug'as_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 11 - 12:49

nu jo neseniai keite, pries pora savaiciu gal... o tai cia turi itakos filtru keitimas?
  • 0

#7 Svečias_pug'as_*

Svečias_pug'as_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 11 - 12:54

ir man dar idomu ar toks uzgesinimas nekenkia varikliui...
  • 0

#8 Svečias_sader_*

Svečias_sader_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 11 - 13:01

nu jo neseniai keite, pries pora savaiciu gal... o tai cia turi itakos filtru keitimas?

Man butent po filtro pakeitimo visos problemos prasidejo, tiesa uzsidege ir "engine antipoliution sistem defekted". Kai nuvariau masinai i kita servisa paaiskino, kad dedami filtra uzterse sistema ir filtras prastas, nuo to ir isejo daviklis. Nors visi zinom kaip meistrai vieni ant kitu megsta "pavaryti", bet siuo atveju patikejau...idejom paprasta benzinini filtriuka uz pora litu uz dyz filtro ir uz poros dienu pamateme jame nuosedu.
  • 0

#9 Svečias_pug'as_*

Svečias_pug'as_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 11 - 13:13

zodziu, reikes vaziuoti i servisa ir nieko kitaip cia nebus...
  • 0

#10 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 11 - 13:53

Viskas yra gerai. Neieškokit po šikną sliekų.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#11 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2008 sausio 11 - 14:15

Viskas yra gerai. Neieškokit po šikną sliekų.

teisingai pasakyta, as i tai nekreikiu demesio. Zinau kad fitrai visi geri, varykliu tvarkingas.
  • 0

#12 Svečias_sader_*

Svečias_sader_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 11 - 15:00

teisingai pasakyta, as i tai nekreikiu demesio. Zinau kad fitrai visi geri, varykliu tvarkingas.

Cia, jau kaip kam patinka...niekas tiksliai nepaskaiciavo, kas pigiau, ar kreipti demesi i kiekviena "smulkmena" ir lakstyti daznai servisus, ar vaziuoti kol vaziuoja... :rolleyes: Tiesa, ir man idejo gera filtra tiks jis kazkodel nefiltravo...po to pirkau tik Zibinte ir jokiu pakaitalu, net is Siauliu Peugeot centro neemiau. Dyz. varikliui filtras yra gana rimta reikalas, ipatingai jeigu keiciamas tik elementas be korpuso- ji pakeisti ir kruopstumo ir laiko reikia.
  • 0

#13 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2008 sausio 11 - 15:48

ka ten keisti jei pats filtras, atsuki 4 varztus isimi filtra, apsipili dieseliu :) ideji nauja, uzsuki, pripompuoji kriause ir viskas, koks kropstumas? Beje nevazineju iki kol sustos viskas ka reikia per profilaktika pakeiciu/pataisau. O cia kai gesta trup veliau tai 800 lt uz tai moket nesinori... :) mano nuomone ir as galiu klysti :ph34r:

Šį pranešimą redagavo Shamas: 2008 sausio 11 - 15:49

  • 0

#14 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 11 - 16:06

Dar kartą aiškinu, gęst truputį vėliau taip ir turi būti, tiesiog taip yra suprojektuota. O jeigu gesinant kalatojasi vaiklis, tai čia ne siurblio bėda, greičiausiai kokia nors pagalvė nuplyšus.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#15 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2008 sausio 11 - 16:09

... Darka nesinervint, viskas gerai, viska supratom, is pirma galejei taip parasyt kad taip ir turi buti... :rolleyes:

Šį pranešimą redagavo Shamas: 2008 sausio 11 - 16:10

  • 0

#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 11 - 17:08

O tai jumi žodžiai "viskas yra gerai" kažką reiškia kitaip?

Šį pranešimą redagavo Darka: 2008 sausio 11 - 17:08

  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2008 sausio 11 - 17:15

whatever -_-
  • 0

#18 Svečias_sader_*

Svečias_sader_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 11 - 17:31

ka ten keisti jei pats filtras, atsuki 4 varztus isimi filtra, apsipili dieseliu :) ideji nauja, uzsuki, pripompuoji kriause ir viskas, koks kropstumas? Beje nevazineju iki kol sustos viskas ka reikia per profilaktika pakeiciu/pataisau. O cia kai gesta trup veliau tai 800 lt uz tai moket nesinori... :) mano nuomone ir as galiu klysti :ph34r:

As irgi taip galvojau, kad filtra pakeisti, kaip tris pirstus ap..ti :D Per tris metus, kol turejau 406, ne viena karta keite filtra, bet viena karta nesekmingai :( Pradzioje nekreipiau demesio, bet kai sukisau apie 1000 lt, o po keliu dienu vel tas pats, tada pradejau mastyti :wacko:
Beja, antra karta uzteko slegio davikli pravalyti... . Tada pradejo kilti visokios versijos- keiciant filtra, saliarka buvusi pries filtra su susikaupusiais tersalais patenka i vamzdelius esancius uz filtro,nes neisvale kriauses ir neprapute vamzdeliu...netinkamas filtras ir t.t.
Mano patirtis tokia: 1 atveju -nesukau galvos ir sukisau 1000 Lt + antras remontas. 2 atveju- antras remontas t.y. daviklio praplovimas ir filtro pakeitimas.
  • 0

#19 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 sausio 12 - 11:43

Nemaisykit paprasto traktoriaus su HDi. HDi jautrus visokiems uzterstumam, todel pilnai sutinku del filtro. Bet tai cia tik paprastas traktorius tas 2.1 td ir kazkodel pirma mintis atejusi paskaicius pug'as problema buvo ta, kad kazkas negerai su voztuveliu esanciu siurblyje, butent atliekanti variklio gesinimo darba.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#20 Svečias_vidma31_*

Svečias_vidma31_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 12 - 15:17

keicent filtra butina isvalyti kriause nes ten buna nemazai visokiu nuosedu.man irgi po filtro keitimo teko jau visa sistema praplaudineti ir keisti slegio davikli.dabar kad to isvengti pastaciau dar papildoma filtra benzinini.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0