Peršokti prie turinio


Nuotrauka

neissisuka zvake


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 25

#1 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 sausio 20 - 22:32

Tai gi, tokia beda vakar uzklupo.Keiciau zvakes,3 issukau ir isukau atgal normaliai, o ketvirtos neiseina issukt.Truputi pasisuko,vos vos atsilaisvino ir vsio- ne krust.Uzverzti(isukti) , kiek buvo atsukta, iseina. Vel bandai isukti ir vel tas pats. Kame saknys, sriegis prasukats ar kas? net rakta sulauziau( kitaiska piguva) HELP... :(
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 sausio 21 - 00:39

Tai gi, tokia beda vakar uzklupo.Keiciau zvakes,3 issukau ir isukau atgal normaliai, o ketvirtos neiseina issukt.Truputi pasisuko,vos vos atsilaisvino ir vsio- ne krust.Uzverzti(isukti) , kiek buvo atsukta, iseina. Vel bandai isukti ir vel tas pats. Kame saknys, sriegis prasukats ar kas? net rakta sulauziau( kitaiska piguva) HELP... :(

Privaryk sriegin tepaliuko. Po to suk po 1/12 apsisukimo pirmyn-atgal lauk...
Pasiruošk sriegiklį pravalymui (nepamenu matmens). Prasriegi - ir ,neįsukęs žvakės, prasuki matarą , kad išpūstų "stružkes"...
Jei rankos tokios pačios, kaip ir liežuvis - perki naują galvą...
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 sausio 21 - 08:48

Patarciau zvakes ishsukinet esant karshtam varikliui, lengviau ishsisuka, galva buna ikaitus ir shiek tiek ishsipletus, ne taip spaudzia sriegi ;]
  • 0

#4 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 sausio 21 - 18:01

Privaryk sriegin tepaliuko. Po to suk po 1/12 apsisukimo pirmyn-atgal lauk...
Pasiruošk sriegiklį pravalymui (nepamenu matmens). Prasriegi - ir ,neįsukęs žvakės, prasuki matarą , kad išpūstų "stružkes"...
Jei rankos tokios pačios, kaip ir liežuvis - perki naują galvą...

aciu uz patarima, bet gal pameni, koks to sriegiklio numberis? o tavo paskutinio sakinio nesupratau...
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#5 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 sausio 21 - 23:39

Jei ka Shiauliuose man prasukta zvake sutvarke ir sriegi padare viskas 80lt kainavo, auto servisas prieshais Bruklino PC, shalia Minderos t.y geltono zapuko
  • 0

#6 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 sausio 31 - 17:27

Jei ka Shiauliuose man prasukta zvake sutvarke ir sriegi padare viskas 80lt kainavo, auto servisas prieshais Bruklino PC, shalia Minderos t.y geltono zapuko

jei gali,parasyk,ka konkreciai jie dare, nes man cia tiek visko pribure... :blink: Kiek laiko truko,gal ju numeriuka galetum imest?
Dekui
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#7 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 sausio 31 - 21:17

jei gali,parasyk,ka konkreciai jie dare, nes man cia tiek visko pribure... :blink: Kiek laiko truko,gal ju numeriuka galetum imest?
Dekui

palikau mašiną ir iki to momento kai paskambino praėjo kiek daugiau nei valanda. Matai pas mane žvakė jau buvo išovusi, jiems tereikėjo tik atsiardyti kas reikia ir su speshl įrankiu padaryti sriegį bei susukti viską atgal. Jų valandinis įkainis 80lt. Telefono nr namie nerasiu, jei ryt parašytum man į [email protected] pažiūrėčiau darbe nes ten visa kartoteka
  • 0

#8 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 vasario 07 - 16:33

Patarciau zvakes ishsukinet esant karshtam varikliui, lengviau ishsisuka, galva buna ikaitus ir shiek tiek ishsipletus, ne taip spaudzia sriegi ;]

as girdejes kad kaiptik karstam varikliui negalima issukinet zvakiu nes tipo sriegi galima issukti visa, bet cia tik girdejes, susidurt neteko :unsure:
  • 0
Andrius

#9 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 vasario 07 - 17:07

as girdejes kad kaiptik karstam varikliui negalima issukinet zvakiu nes tipo sriegi galima issukti visa, bet cia tik girdejes, susidurt neteko  :unsure:

kazhkas pajuokavo, pabandyk ir pamatysi, aliuminis lydosi ne 90 laipsniu temperaturoj ;], teko ishsukinet, atsisuka tikrai lengviau

Šį pranešimą redagavo Alba: 2008 vasario 07 - 17:07

  • 0

#10 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 vasario 07 - 17:16

na reiks pamegint ir pabut mitu grioveju :D
  • 0
Andrius

#11 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 vasario 07 - 17:53

jei gali,parasyk,ka konkreciai jie dare, nes man cia tiek visko pribure...  :blink:  Kiek laiko truko,gal ju numeriuka galetum imest?
Dekui

palikau mašiną ir iki to momento kai paskambino praėjo kiek daugiau nei valanda. Matai pas mane žvakė jau buvo išovusi, jiems tereikėjo tik atsiardyti kas reikia ir su speshl įrankiu padaryti sriegį bei susukti viską atgal. Jų valandinis įkainis 80lt. Telefono nr namie nerasiu, jei ryt parašytum man į [email protected] pažiūrėčiau darbe nes ten visa kartoteka

nu blyn nerwai nelaiko-skambyjau i ta servisa,tai jie atsisako toki darba daryt. Kadangi zvakes stovi vos pakrypusios i salono puse,tai jie neprieis ir to nepadarys...Gal dar kas Siauliuose toki dalyka daro?
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#12 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 vasario 07 - 18:42

dar turiu vieną nr bet Kuršėnuose, man rods tiktų tau vis arčiau :D 868795171 Viktoras vadas servizo, o tokius darbus daro jo tėvukas ar uošvis tikrai nepamenu. Susisiek su juo jis ką nors tau papasakos.Tas diedukas gerai daro, bendradarbiui AUDY sutvarkė liuks, bet vargšė tik dvi dienas važiavo :ph34r: , po to jai šikną nutraukė iki galinių sėdynių ;] :mad:
  • 0

#13 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 vasario 07 - 22:10

dar turiu vieną nr bet Kuršėnuose, man rods tiktų tau vis arčiau :D
868795171 Viktoras vadas servizo, o tokius darbus daro jo tėvukas ar uošvis tikrai nepamenu. Susisiek su juo jis ką nors tau papasakos.Tas diedukas gerai daro, bendradarbiui AUDY sutvarkė liuks, bet vargšė tik dvi dienas važiavo :ph34r: , po to jai šikną nutraukė iki galinių sėdynių ;] :mad:

Aciu uz info bei numberi.Bandysiu ryt skambint, gal bent paguos ^_^
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#14 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 vasario 08 - 16:38

dar turiu vieną nr bet Kuršėnuose, man rods tiktų tau vis arčiau :D
868795171 Viktoras vadas servizo, o tokius darbus daro jo tėvukas ar uošvis tikrai nepamenu. Susisiek su juo jis ką nors tau papasakos.Tas diedukas gerai daro, bendradarbiui AUDY sutvarkė liuks, bet vargšė tik dvi dienas važiavo :ph34r: , po to jai šikną nutraukė iki galinių sėdynių ;] :mad:

Tai va, skambyjau siandien tuo numeriu.pasake,kad neapsiims dabar,nes labai daug darbo.Paklausiau,o mazdaug kada but galima,tai mane grazioj formoj pasiunte nx...:geriau tu kitur ieskok kas tai padarytu. :wacko: Nu,gal dar kas turi kokiu ideju ar pasiulymu?
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#15 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 vasario 08 - 19:57

nu ple reiks Viktora i shuns dienas ishdet uz tokius bajerius. Tiesa motoras kaip stovi pas tavaji, taip kaip 406 ar dar labiau pasvires, gal del to labai baidosi... Na bandyk dar karta 865013760 Kazys Užkuraitis Garažų gatvė 88 bendrija,34 garažas, Šiauliai
  • 0

#16 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 vasario 08 - 20:11

...dar, jei nusipirktum gera galva specialiai žvakėms išsukti, su geru raktu sudarius gerą alkūnę turėtum atsukti. Mano buvusiam citrui taip pat negalėjau išsukti, tris raktus ""žvakinius" į šipulius sulaužiau.Nupirkau už 8lt 15Nr raktą-galva užsidėjau apie 80cm ilgio strypą, pripurškiau WD ir iki pirmo trakšt po to po truputi ir išprašiau
  • 0

#17 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 vasario 09 - 00:23

pas mani raktas nr.16, reikes kazka tada patiem daryt,tik kur gaut toki sriegikli?Pats tokiu dalyku nesu dares(apie sriegi kalbu) tad nelabai zinau.Reiks gal koki savaitgali tada su uosviu pasikrapstyt.O siaip del motoro,kaip stovi pas 406 nesu net mates,tik zinau,kad pas mani zvakes paswirusios i salono puse,o ta,kuri neissisuka pcioj durniausios vietoj is visu 4 :wacko:
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#18 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 vasario 09 - 00:43

na jei uosvis metuose turetu suprasti kaip reikia ja iskrushti lauk, reik tik gero rakto ir alkunes jegos momentui, turi eit niekur ji nedings.Apie sregikli kol kas nesuk galvos, cia jo prireiks jei suvarysi sriegi.Sekmes
  • 0

#19 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 vasario 09 - 00:56

na jei uosvis metuose turetu suprasti kaip reikia ja iskrushti lauk, reik tik gero rakto ir alkunes jegos momentui, turi eit niekur ji nedings.Apie sregikli kol kas nesuk galvos, cia  jo prireiks jei suvarysi sriegi.Sekmes

reiks kokia laisvesne diena pasiimt zvake ir prasinest pro krautuves ieskan norm. rakto, nes ankstesnysis luzo bandant ta zvake issukt.Suvirinau,bet reikia vis tiek norm. ieskot. O kaip tas meistras Garazu gatveje,jis daro tokius dalykus?

Šį pranešimą redagavo shakilas: 2008 vasario 09 - 00:57

  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#20 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 vasario 09 - 01:31

sakesi,kad daro, jis mano sunaus kupui, ruoshesi daryti,bet padare kiti (pirmas variantas)tada tarpshventis buvo ,jo tekorius irgi atostogavo, tad sutvarke voztuvus, dirza pakeite,tarpine, paeme uz remonta 500 lt
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0