Peršokti prie turinio


peugeot 406 nenoriai kuriasi...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 Svečias_foxiuks_*

Svečias_foxiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 21 - 16:57

sveiki kolegos, draugai ir artimieji:) taigi turiu liutuka 406 1,9td. 98m ir jis kazkodel nenori man saltas kurtis...turiu gerokai pasukti starteri kad jis man uzsikurtu... kai siltas tai viskas lyg ir normaliai ( bet starteris vistek pora karteliu prasuks,o tada uzsikuria). tai va, po nakties kuriu kuriu , kuriu kuriu...ir t.t. sakau gal nelaiko atgalinis kuro voztuvas? ir kuras nuteka atgal i baka...ir pastabejau kad uzkurus kazkur ora gaudo, nes kur yra slangute nuo kuro filtro i siurbli padavus apsuku pasirodo oro burbuliukai...kas galetu buti? ir dar, :) (nepykit, kad taip daug visko viename...) pastebejau kad yra kazkoks lyg varztelis ar tai kazkoks voztuvas ant filtro kaires puses, toks baltas. ji lyg galima pastatyti horizontaliai ir vertikaliai. kam jis? is naksto dekoju uz atsakymus ;)
  • 0

#2 mindzius

mindzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 415
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Renault Scenic 1.9Td; Kawasaki ER 5; dviratukas

Parašyta 2008 sausio 21 - 18:08

Tas baltas tai atbulinis voztuvas jis turi stoveti vertikaliai, o kai keiti filtra pasuki ji i horizontalia padeti kad visas kuras nubegtu bakan. Nesikurimo priezastys galimos sios: blogos pakaitinimo zvakes, oras kuro sistemoj, uzsikise filtrai, blogas kuras (amen purkstukams, amen siurbliui, amen varikliui). Taigi pradedam nuo lengvesniu ir tikrinam keiciam viska is eiles.
  • 0
Viska dauzantis :).

#3 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2008 sausio 24 - 23:58

Tas baltas tai atbulinis voztuvas jis turi stoveti vertikaliai, o kai keiti filtra pasuki ji i horizontalia padeti kad visas kuras nubegtu bakan.
Nesikurimo priezastys galimos sios: blogos pakaitinimo zvakes, oras kuro sistemoj, uzsikise filtrai, blogas kuras (amen purkstukams, amen siurbliui, amen varikliui). Taigi pradedam nuo lengvesniu ir tikrinam keiciam viska is eiles.

to balto geriau nesukinek, kaip cia kolega patarineja, paskui sudils ar suplys gumine tarpine ir prades leist pro ten saliara, kazkam taip jau buvo , kai paklause sito patarimo (ir is kur jis atsirado).
tas baltas is tikro yr kuro termostatas, palaiko pastovia pasildyto kuro temperatura
  • 0

#4 pafka406

pafka406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 34
  • Vieta:Lt/Uk
  • Automobilis:peugeot 407 2.0 hdi SW

Parašyta 2008 sausio 25 - 10:27

pas mane nesikurimo priezastis buvo per silpnas akumas, nes neissukdavo salto starterio. siltas kurdavos, o is ryto saltas ne.pasikeiciau ir kol kas no problem. bet manau kad imanomi visi anksciau mineti variantai:žvakes, pakaitinimo relė, kuras, oras ir t.t.
  • 0

#5 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2008 sausio 25 - 10:31

Pajunk iskart pries filtra atbulini voztuva, tarp siurblio ir filtro. Jei nepades bent jau nepagadins :) Ir reik ieskot per kur ora gaudo. Siaip kaip atbulinis voztuvas veikia papompavimo kriause.
  • 0
406 2.1 TD

#6 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2008 sausio 25 - 11:20


pas mane nesikurimo priezastis buvo per silpnas akumas, nes neissukdavo salto starterio. siltas kurdavos, o is ryto saltas ne.pasikeiciau ir kol kas no problem. bet manau kad imanomi visi anksciau mineti variantai:žvakes, pakaitinimo relė, kuras, oras ir t.t.


Nu drysciau teigt kad koks 90AH akumas issprendzia 90% zieminiu bedu kaip kad neveikia viena zvake, purkstukai saltam ne visi dirba, starteris jau leisgyvis ir panasiai:) Tam kartui aisku gerai, bet veliau vistiek tenka susitvarkyt.

Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#7 Svečias_foxiuks_*

Svečias_foxiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 25 - 14:33

tai taip ir nesupratau.. kokioje padetyje turi buti tas kuro termostatas? ir gal del jo man sunkia kuriasi? nes pakaitinimo zvake tik viena neveike...bet visviena keiciau visas...tai nemanau kad zvakes galetu but blogos...o del to qatbulinio voztuvo, tai cia, Ozyri,turi omenyje tokia pesisvieciama slangele nuo kuro filtro virsaus iki siurblio? tai ji pas mane pajungta, vat ten i matau kad gaudo oro burbuliukus...kas galetu cia buti?
  • 0

#8 mindzius

mindzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 415
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Renault Scenic 1.9Td; Kawasaki ER 5; dviratukas

Parašyta 2008 sausio 25 - 14:50

tas baltas is tikro yr kuro termostatas, palaiko pastovia pasildyto kuro temperatura

Pirma karta apie toki girdziu, tipo kai kuras dar saltas termostatas uzsidaro ir neleisdamas kurui teketi leidzia jam susylti :unsure: :lol: :lol:
  • 0
Viska dauzantis :).

#9 Svečias_adera_*

Svečias_adera_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 25 - 16:12

yra ir pas mane toks pugutis , irgi megsta rytais nesikurti. Bet kokius penis kartus pakaitinus vedasi is karto, tai itariu kad zvakes kaltos. Ir tau patarciau starterio nezirzinti, pabandyk, kelis kartus pakaitint.
  • 0

#10 Svečias_foxiuks_*

Svečias_foxiuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 25 - 18:36

na tada reikes pameginti ryt tai...ir jei tai tiesa tada nuvaziaves i ta parduotuve iskeiksiu pardaveja... :mad:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0