Peršokti prie turinio


saltas variklis pulsuoja kol isila


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#1 Svečias_Aivaras406_*

Svečias_Aivaras406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 23 - 17:48

Sveiki, nusipirkau peugeot 406 2.0 HDI ir saltas variklis pulsuoja kol apsyla, gal esat susidure???? Traukia variklis tvarkoj, vaziuoja gerai, priema gaza, nu bet tik saltas jo darbas erzina, uzsikuria be problemu, tik jauciasi kaip variklis pulsuoja... gal padet galit?????
  • 0

#2 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2008 sausio 23 - 20:05

O kai uzsivedi balti dumai nesipila?Jei taip, tai oras kuro sistemoje, keisk kuro slangutes i permatomas ir ieskoy pro kur.
  • 0

#3 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 sausio 23 - 20:21

jai labai nezymiai tai buna kartais.
  • 0

#4 Svečias_Aivaras406_*

Svečias_Aivaras406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 23 - 22:26

Ne nemeta jokiu dūmų. Skambinau meistrams, visi siūlė prie kompo jungti, tai rytoj žadu palikti. Tas pulsavimas nera didelis tarp vienos padalos iki kitos (pvz: 700-800).
  • 0

#5 Svečias_Aivaras406_*

Svečias_Aivaras406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 23 - 23:23

Vienas meistras sake kad gali būti temperatūrinis daviklis ka manot ?
  • 0

#6 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 sausio 24 - 08:16

nu gal.
  • 0

#7 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.362
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 sausio 24 - 17:32

nekreip demesiaus kol saltas ir pas mane papulsiuoja,Zibintas ant kompo nieko nerado viskas normalu
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#8 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 24 - 18:57

tiesa apie koki jus cia pulsavima bazaryjat. ta prasme. Kai uzvedi salta varykli ir toks lyg eina eina 3 sec ir truputi priblesta po to vel ir t.t kokia 2-3 min :X
  • 0

#9 Svečias_Aivaras406_*

Svečias_Aivaras406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 24 - 23:14

Užsikurie be problemu, toliau pradeda variklis vibruoti, tai pakrenta apsukos, tai vel normaliai, ir taip kol užsyla. Gaza prima be problemu. Bus matyti ka klp pezo salonas diagnozuos????? Siaip tai ten serviso priemejai yra gryni kosmonautai... Sakiau Pezo nepirksiu vien del serviso, bet pries nusiperkant teko paciupineti toki pezuka tai patiko, todel ir nupirkau ne sau bet tevukui... Dar isijungia i kaire posukis nei is nieko. :) nu man cia tai ne tokia svarbi problema. Svarbiausi tai is kur ta vibracija virklio salto, kai užkaista tai dirba be priekaisto.... :blink:
  • 0

#10 Svečias_Timuxs_*

Svečias_Timuxs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 24 - 23:53

Na pas mane irgi papulsuoja salta, o po kokios minutes viskas tvarkoj :)
  • 0

#11 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 sausio 25 - 00:38

pas mane tai kol salta biski kratosi bet labai labai mazai. o apsukos tai stovi kaip reikia
  • 0

#12 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.362
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 sausio 25 - 10:04

nu nzn pas mane jokiu paildomu vibraciju :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#13 Svečias_Aivaras406_*

Svečias_Aivaras406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 25 - 14:49

Peugeot servisas klaipedoje įtaria kad bake siurblys, nes daugiau nieko nerado, testavo ta siurbli tai sake uzeina jam ir vel normaliai. NZN nupirkau nauja is parduotuves už 480 lt su nuolaida bus matyt ar tai jis. :huh:
  • 0

#14 Svečias_Aivaras406_*

Svečias_Aivaras406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 28 - 09:50

Karoce <_< , pakeite bake ta siurbli, bet labai mazai tepasikeite tas pulsavimas. uzeina momentas ir krenta tos apsukos ir vel normaliai dirba, sumokejau 480 Lt uz ta zemo slegio siurbli plius darbai 360 Lt, o rezultato- 0(nulis). :angry: O tai dirba salonai :mad: :mad:
  • 0

#15 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.362
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 sausio 28 - 10:13

Karoce <_< , pakeite bake ta siurbli, bet labai mazai  tepasikeite tas pulsavimas. uzeina momentas ir krenta tos apsukos ir vel normaliai dirba, sumokejau 480 Lt uz ta zemo slegio siurbli plius darbai 360 Lt, o rezultato- 0(nulis).  :angry: O tai dirba salonai  :mad:  :mad:

tai kam mokejai,reikejo is kart pabandyti,pulsiuoja, pasiimkit detales uz ka ten moket <_<

Šį pranešimą redagavo Francis: 2008 sausio 28 - 10:14

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#16 Svečias_Aivaras406_*

Svečias_Aivaras406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 28 - 13:32

Iš pradžių lyg ir pagerėjo, man sake taip, kad krinta įtarimas į tą siurbli bet sakė kad nera 100 procentu, na as neturiu laiko laukti, pasikeiciau ir galvojau kad bus viskas ok. Bet variklis vistiek tamposi.... :wacko: :wacko:
  • 0

#17 Svečias_Dizzaz_*

Svečias_Dizzaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 12 - 01:38

na tai gal praeis... ar ilga laika taip jau yra? pas mane irgi pulsuoja, bet nevisad taip pat, buna daugiau ar maziau bet buna... pries vesdamas pasileisk muzikeles ir problemu nematysi nes negirdesi :beer:
  • 0

#18 Svečias_Aivaras406_*

Svečias_Aivaras406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 13 - 17:33

vezinėju jau antra savaitė, vienas meistras KLP (rekomendavo eolto servisas, jau ne viena vairuotoja siuntė) tik paskambines ir pasakęs kas per problema sako jau yra ne vieną turėjas ir įtarė srauto reguliatorių. Tai va jis jį išsiemė, apvalė, pakeitė pora gumelių kurios buvo suplyšusios ir liepė pasimti. Nu maniau tikrai nuo išėmimo įdėjimo nepagerės, bet pakolkas problema negrįžo. MISTIKA :ph34r: :ph34r: :blush:
  • 0

#19 Svečias_choska_*

Svečias_choska_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 14 - 00:31

sw tai taip gaunas kad sutvarke? pas mus kns tai nieks negali sutvarkyt sitos bedos, visur variau ir sudas vapse pradejo db negraziai dyrpt, irgi pulsuoja antr salto kazkas kalena nu vops... pas mane 2.0 hdi ir nz jau kur ir kreiptis, acibodo!!!! ka daryt ???
  • 0

#20 Svečias_Aivaras406_*

Svečias_Aivaras406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 14 - 18:47

Man elektrikas sakė taip: -Jeigu mano pežui dar pradės purtitis ir pulsuoti variklis, tada man reikia išsiplauti baką ir tik tada pasikeisti srauto reguliatoriu. Nes jei tik pasikeisiu srauto reguliatorių, gali po kurio laiko vėl tas pats šššš atsirasti, reikia butinai pradžiai išsiplauti baka. Meistrelis, sake kad ne pirmas aš pas jį užsukes su tokia bėda. Ir ne tik pežui tokios problemos, pas jį buvo ir mersas ir visi kiti... nu manau gal jis ir išmano juo lab kad rekomendavo EOLTO servisas ?????? :huh: Jie jau nepirma žmogu pas jį siunčia ir pakolkas lyg ir visiem sutvarkė. :huh: :huh:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0