Peršokti prie turinio


saltas variklis pulsuoja kol isila


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#21 Svečias_Ramunelek_*

Svečias_Ramunelek_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 15 - 00:07

Sveiki.as irgi norejau paklausti ,turiu peza 02 metu ,307 2.0 HDI ir jis man pulsuoja ,na as nuvariau i pezo serviza ir man pasake kad cia kaltas fap filtras ,tai ir norejau paklausti ar apsimoka ji praplauti ir ar yra garantija kad viskas bus gerai .Na tipo jis uzsikimses ir todel kompas meta klaida ,o pulsuoja ir saltas ir siltas ,na traukia lyg ir gerai ir dar sake pasikeisti slegio matuokli,tai gal kas galite patarti?Nes pries tai vazinejau irgi piezu 307 tik 01 met tai tokios problemos nebuvo . :mellow:
  • 0

#22 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 vasario 16 - 22:39

del FAP filtro "nepulsuoja" motoras.(apie juos zinau viska-juos "isoperuoju" -programiskai ,mechaniskai,nekenkiant ekologijai).
  • 0
spakenas@gmail .com

#23 Svečias_Ramunelek_*

Svečias_Ramunelek_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 17 - 19:28

Tai jo as suprantu ,bet as buvau nuvaziavus i Pezo centra tai man pasake kad tai reikia plauti arba ji nauja deti ,bet tai labai brangus malonumas o tai ka jus visi siulote ,ir dar kaip teh apziura vare tai sake kad net benzinas daugiau meta duju tai kad jis uzsikimses tai tikrai ,gal zinote kur plauna katalizatorius ,nes plauti tai tikrai nenoriu ir sake negalima nes visokiu zondu ten yra ir gali paskui kompas klaida mesti :mellow:
  • 0

#24 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 vasario 24 - 02:42

Tai jo as suprantu ,bet as buvau nuvaziavus i Pezo centra tai man pasake kad tai reikia plauti arba ji nauja deti ,bet tai labai brangus malonumas o tai ka jus visi siulote ,ir dar kaip teh apziura vare tai sake kad net benzinas daugiau meta duju tai kad jis uzsikimses tai tikrai ,gal zinote kur plauna katalizatorius ,nes plauti tai tikrai nenoriu ir sake negalima nes visokiu zondu ten yra ir gali paskui kompas klaida mesti :mellow:

nei kur,nei kokia masina,motoras,nei ka patarti :rolleyes:

Šį pranešimą redagavo spakenas: 2008 vasario 24 - 02:43

  • 0
spakenas@gmail .com

#25 Svečias_Ramunelek_*

Svečias_Ramunelek_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 28 - 20:53

nei kur,nei kokia masina,motoras,nei ka patarti :rolleyes:

Na masina rasiau kad Peugeot 307HDI 2.0 dizelis 2002 metu o patarti ka daryti su Fap filtru ,gal kas yra ji isploves ar geriau ar ne ,nes peugeot servize garantiju neduoda ji isplovus o ji ispjauti niekas nerekomenduoja :mellow: Isplovimas kainuoja 900 lt Kauno peugeot servize
  • 0

#26 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 kovo 02 - 03:22

plauti galima dar pakenciama filtra.po to vaziuosi ~30kkm. ir jau pirksi nauja .ar apsimoka? bendrai, tai ne sioje temoje apie tai smulkiau rasyti.
  • 0
spakenas@gmail .com

#27

  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 02 - 10:15

sw tai taip gaunas kad sutvarke? pas mus kns tai nieks negali sutvarkyt sitos bedos, visur variau ir sudas vapse pradejo db negraziai dyrpt, irgi pulsuoja antr salto kazkas kalena nu vops... pas mane 2.0 hdi
ir nz jau kur ir kreiptis, acibodo!!!!


ka daryt ???

kreipkis i uab VARANAS ten visiems beznadiozniems padeda
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0