Peršokti prie turinio


Priešrūkinio žibinto stiklas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 Svečias_EDGARAS.VAL_*

Svečias_EDGARAS.VAL_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 29 - 10:30

Gal kas gali patarti kur rasti porestailinginiam Peugeot 605 keleivio pusės priešrūkinio žibinto stikliuką. Krautuvėj tik cielais duoda ir per brungiai. Ačiū.
  • 0

#2 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 29 - 10:32

Gal kas gali patarti kur rasti porestailinginiam Peugeot 605 keleivio pusės priešrūkinio žibinto stikliuką. Krautuvėj tik cielais duoda ir per brungiai. Ačiū.

man regis nelabai tas stikliukas ir keiciasi :huh:
  • 0

#3 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 29 - 10:57

Gal kas gali patarti kur rasti porestailinginiam Peugeot 605 keleivio pusės priešrūkinio žibinto stikliuką. Krautuvėj tik cielais duoda ir per brungiai. Ačiū.

Siaip galvoju kad galetum rast kazka kauno Aleksote. Tada galesi iklijuot ir tiek. o autodetaliu parduotuvese namenau kad atskirai pardavineje korpusa ir stikla...
  • 0

#4 GeRieTiS

GeRieTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 360
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Break Premium 2,0 16V 100kW, automac.

Parašyta 2008 sausio 29 - 11:15

man regis nelabai tas stikliukas ir keiciasi  :huh:

Mano 406-tam buvo skiles priesrukinio stikliukas. Savanoriu Viciunuose (prie Muravos) pareiske man kad ten kazkiek virs 300 litu kainuos ir nieko daugiau padaryti negalima. Jau buvau pasiryzes is viso isimti priesrukinius, nes TA piktas dede nepraleido. Nuvaziavau i Silainiu Viciunus (Baltijos pr?). Ten nagingi vyriukai sako "no problem, turim stikliuka, iklijuosim". 80 litu ir isvaziavau svilpaudamas, rudenine saulute besidziaugdamas ;]
Bandyk ieskoti ;]

P.S. poto TA praejau be jokiu klausimu - auksciai, viskas OK buvo. Dabar tik lempute kotais numiro - neprisiruosiu pasikeist ;]

Šį pranešimą redagavo GeRieTiS: 2008 sausio 29 - 11:17

  • 0

#5 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2008 sausio 29 - 11:23

Daugeliui buvo kad vaziuojant 70 kalpokas kazkieno parejo tiesiai i priesrukine :D Tai nuvare i senukus nusipikro organinio stiklio gabaliuka uz 14ct, issipjove kokio reikia, isidejo ir visai px atrodo. Kad samadielka tik isiziurejes pastebesi :) O jei sunku rasti, tai manau geriau nei su 1 isdaustu vazinet :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0