Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Pakaitinimo žvakės ir relės


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 810

#81 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2007 lapkričio 05 - 21:26

Na dabar jau viskas zinoma ka reikes atsukt o ko ne, man jos visos buvo jau parejusios nuo pat pirkimo.
  • 0

#82 Svečias_auto406_*

Svečias_auto406_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 22 - 20:21

reik pugieciu konsultacijos: mano pazystamas turi 406 2000m, issuko pakaitinimo zvake ir rado ja lyg buvusia imergta tepale. Kas per biesas? ar taip turi but? jis issigandes, gal kazkas pradejo blogai darytis. aciu :rolleyes:
  • 0

#83 Tau

Tau
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P 5008 HDI

Parašyta 2008 sausio 08 - 12:03

Turiu įtarimų, kad gal būt mano P406, HDI viena kaitinimo žvakė numirus.Gal kas gali pasakyti, kokios būna ,,gimtosios", kokias dedate ir kokios, Jūsų galva, tinkamiausios?( Nepasididžiuokite sakydami įsigijimo kainą...) Kolegiškas dėkui.
  • 0

#84 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2008 sausio 08 - 12:21

Iš fokiečio penkiametis liūtas parvažiavo su Bosch susuktom. Originalios ar ne - kas ten supaistys...
Kai po pusės metų nuo pirkimo keičiau dvi neveikiančias - irgi į Bosch. Berods ~50Lt (Žėrutyje, Kaune).

Prabėgo dar du metai. Dyzelis plerpsi, tai žvakės turbūt žiba :) Prieš sezoną tikrinau - visos OK (0.7-0.9Ohm). Prie -14 užsivedžiau.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#85

  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 08 - 15:06

champion po 50 lt.
  • 0

#86 Svečias_YZF_*

Svečias_YZF_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 08 - 15:21

Del originalias, nes kai kurias pakeisti labai sudetingas procesas, tai geriau keisti visas 4 iskarto ir normalias. Jeigu viena pareina tai poto greit ir kitos pareis.
  • 0

#87 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2008 sausio 08 - 15:51

Keisti visas gal ir nėra blogas patarimas. Bet teisybės dėlei - 2.0 pakeitimas tikrai nesudėtingas. Priėjimas lengvas (gal išskyrus 1 žvakę). Apie 1.4 ir 2.2 girdėjau keiksmų dėl priėjimo... Bet tema ne apie tai. O ką nori pasakyti - dėk 'originalias'? Kokios tos originalios? Kas gamintojas?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#88 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 08 - 17:14

Apie 1.4 ir 2.2 girdėjau keiksmų dėl priėjimo...

1.6 irgi hemorojus
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#89 Svečias_vidma31_*

Svečias_vidma31_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 08 - 17:26

rekomenduociau bosch na 406 pakeitimas tikrai nesunkus as tai savo dar netikrinau prie-18 dar nesunkei vedasi.iki -15 teoriskai turetu ir be zvakiu uzsivesti jai kuras zieminis ;)
  • 0

#90 Svečias_pats_*

Svečias_pats_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 08 - 17:38

Pas mane, kai pirgau masina, buvo bosch, bet jeigu reiketu pirkti, tai deciau DENSO, aisku jos brangesnes uz bosch...
  • 0

#91 Svečias_YZF_*

Svečias_YZF_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 08 - 17:57

2.2HDI labai sudetingas priejimas, zibintas knisosi 2.5val Kas tos originalios nzn, zibintines kaip sakant :)
  • 0

#92 Svečias_DAULS_*

Svečias_DAULS_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 08 - 19:21

AS UZ BOSCH 1vnt kaina maziausiai 25lt ir nesuki galvos.
  • 0

#93 Tau

Tau
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P 5008 HDI

Parašyta 2008 sausio 09 - 09:13

Kolegos, ir nė vienas nepamenat tech. kaitinimo žvakių kodo?Pripažinkit, nerimtai atrodo, kada prašai BOSCH Peugeot..Žinant kodus, gal būtų galima inet-e palyginti parametrus?
  • 0

#94 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 sausio 09 - 09:32

Kolegos, ir nė vienas nepamenat tech. kaitinimo žvakių kodo?Pripažinkit, nerimtai atrodo, kada prašai BOSCH Peugeot..Žinant kodus, gal būtų galima inet-e palyginti parametrus?

uzsiregistruojat pvz www.elcats.ru, Peugeot kataloge susirandat zvakes savo varikliui ir gaunat tam varikliui naudojamu zvakiu kodus beigi kainas ... pradedant "Peugeot/Citroen" gamintoju bei baigiant "Kun'Kun'chaj"
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#95 Svečias_YZF_*

Svečias_YZF_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 09 - 11:39

Kolegos, ir nė vienas nepamenat tech. kaitinimo žvakių kodo?Pripažinkit, nerimtai atrodo, kada prašai BOSCH Peugeot..Žinant kodus, gal būtų galima inet-e palyginti parametrus?

Paskambini kaip normalus zmogus i zibinta, padiktuoji savo vaziuokles numeri ir tau pasako kokia zvake koks gamintojas modelis ir kokia kaina.
  • 0

#96 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2008 sausio 09 - 13:25

... Pripažinkit, nerimtai atrodo, kada prašai BOSCH Peugeot..

Bl, nesusilaikiau :angry:
Pirma - pripažink, nerimtai atrodo - kai paieška nepasinaudoji.
Antra - o pačiam pagūglint, detali.ru ar detalių gamintojų online katalogus pavartyt - slabo? Jofana - čia man ar tau reikia tų žvakių? Man eiti po katalogus ieškoti arba purvintis rankas ir kišti galvą po kapotu (gal dar žvakes išsukinėti) kad kodus pažiūrėti?
Nu ir nafig. Aš jau geriau tamsos akimis pabūsiu 'nerimtas'.
Ačiū uždėmesį.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#97 Tau

Tau
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P 5008 HDI

Parašyta 2008 sausio 09 - 17:10

Bl, nesusilaikiau :angry:
Pirma - pripažink, nerimtai atrodo - kai paieška nepasinaudoji.
Antra - o pačiam pagūglint, detali.ru ar detalių gamintojų online katalogus pavartyt - slabo? Jofana - čia man ar tau reikia tų žvakių? Man eiti po katalogus ieškoti arba purvintis rankas ir kišti galvą po kapotu (gal dar žvakes išsukinėti) kad kodus pažiūrėti?
Nu ir nafig. Aš jau geriau tamsos akimis pabūsiu 'nerimtas'.
Ačiū uždėmesį.

Nesipurslok Maskoli.Niekas i Tave netaiko, nesvarsto ,,rimtumo" ar ,,nerimtumo'' , nevercia versti katalogus, kisti galva po dangciu, juolab sukti zvakes ir etc.
Jei gali, padek - toks forume geranoriskumo mostas laukiamas, jei ne - galima nepadeti. Emocijos visiskai nereikalingos.
Zinoma, tikrai aciu uz nuoroda ( kad ir su priedais....).
Zinoma, kad bandziau paieska, tik matyt, ne tuos raktinius zodzius naudojau, todel ir rezultato negavau.
Uzjauciu, jei siandien pacio nuotaika prasta.
  • 0

#98 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 09 - 17:56

Zinoma, kad bandziau paieska, tik matyt, ne tuos raktinius zodzius naudojau, todel ir rezultato negavau.

Turiu įtarimų, kad gal būt mano P406, HDI viena kaitinimo žvakė numirus.Gal kas gali pasakyti, kokios būna ,,gimtosios"...?


cia musiau i paieska ivedei zodi - ,,gimtosios"?
nu tai nesistebek kad paieska "skersa padejo" ... :lol:

ps. uztai man gera nuotaika ;]

Šį pranešimą redagavo rally69: 2008 sausio 09 - 18:00

  • 0

#99 Svečias_egida_*

Svečias_egida_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 29 - 16:18

prasau patarkit kur galeciau kreiptis... nuluzo issukinejama pakaitinimo zvake. kas apsiima daryti tokius darbus ir kiek tai galetu kainuoti? aciu
  • 0

#100 Provocateur

Provocateur
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 348
  • Vieta:MEMEL
  • Automobilis:Seat Ibiza ST 2012

Parašyta 2008 sausio 29 - 17:12

Man kele galva. Vien tarpine 170 Lt. kainuoja. Nu ir darbai... tiesa man nekainavo, bet paprastai galvos pakelimas 400-600 Lt.
  • 0
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0