Peršokti prie turinio


Stringa salono ventiliatorius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 30 - 16:20

406 coupe, pradejo striginet salono vejalis. pastovei neveiki,a padarai kad pustu maximliai, tada tik vos ne vos pradeda pust, bet ir tai ne ish karto :s speju pac ventiliatoriukas parejo, gal kas turi supratima ar sunku ten iki jo nusigauti, kaip nusiardo priekine prietaisu panele ?
  • 0

#2 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2008 sausio 30 - 17:45

kaimynui su audi b4 taip buvo kad vos nevos pute vejelis bet pasirodo elektronika sudurniavo. bet teko akuma isimt nes man reikejo ir atgal idejus veikia normalej. net nusigando vargselis kai uzvedus masina ant max pradejo pust. nezinau gal ir tau pades
  • 0

#3 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 30 - 17:55

kaimynui su audi b4 taip buvo kad vos nevos pute vejelis bet pasirodo elektronika sudurniavo. bet teko akuma isimt nes man reikejo ir atgal idejus veikia normalej. net nusigando vargselis kai uzvedus masina ant max pradejo pust. nezinau gal ir tau pades

Ne, mas mane ant mazhesniu apsuku yra pashalinis mechaninis garsas, toks jausmas jog ventiliatoriuko 'inkarui' amen pareika visai, taigi kyla klausimasar sudetinga namudinem salygom ishlupti ji lauk ir imest gera.
  • 0

#4 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2008 sausio 30 - 18:30

Ne, mas mane ant mazhesniu apsuku yra pashalinis mechaninis garsas, toks jausmas jog ventiliatoriuko 'inkarui' amen pareika visai, taigi kyla klausimasar sudetinga namudinem salygom ishlupti ji lauk ir imest gera.

Sedanui pasikeisti paprasta.Trys varzteliai ir nusimauna i apacia.
  • 0

#5 Svečias_pupsys_*

Svečias_pupsys_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 30 - 19:15

man ir streikavo, tai spyruokles buvo pareje, kur angliukus spaudzia, irgi skleide garsus visokius, po bardacioku sedano
  • 0

#6 Svečias_DAULS_*

Svečias_DAULS_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 01 - 22:15

karta cype ustrigo ir uzsidege pravotke su panele . atsargei!
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0