Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Vasarines padangos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 53

#1 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 24 - 14:35

Girdejau gandus kad lietuvoj jau i pavasari pradeda panasheti. Taigi, kolegos - kaip ten su tais vasariniais kalioshais? Kokie, ish kur, po kiek, ispudzhiai, rekomendacijos, ... huh :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#2 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 24 - 14:50

Geriausi pusiau vokiški, pusiau lenkiški kaliošai :-) iš ažupraitų metų mas mane asmeniškai...
  • 0

#3 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 24 - 15:22

Parduodu savo visus keturis vasarinius kaliošus.. Apynauji, daug mėsos, minkšta guma. 185/65 R15. Tik firma kažkokia neaiški. Kainos dar nesugalvojau B)
  • 0

#4 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 vasario 24 - 16:17

Gidzia - tu sugalvok ko tau konkreciai is tu padugniu reikia, kaip/kur su jom vazinesi, nes dabar uzvedineji tuscia fleima...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#5 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 24 - 16:39

As dar kazkaip padangomis nesirupinu, nors dvieju vasariniu reikes. Dar gal sakyciau ankstoka butu keisti- gamta megsta isdaigas. ;)
  • 0

#6 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 vasario 24 - 16:52

Pas mane mėtosi keturios žieminės, bet žiemai jau nelabai, nes guma kietoka, bet vasarai dar sueitų. Tik šipus išlupinėt reikia :P
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#7 Svečias_Robke_*

Svečias_Robke_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 24 - 17:29

shita gi... pas teva garazhuke metosi padangos TIGAR (!!) :) Made ir Europe :) Gal kam teko ka girdet, nes matmenys kaip tik man tinka, tik kad noname konkretus...
  • 0

#8 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 25 - 03:01

Gidzia - tu sugalvok ko tau konkreciai is tu padugniu reikia, kaip/kur su jom vazinesi, nes dabar uzvedineji tuscia fleima...

Na.. hm... pradejau ieshkoti (remotishkai :D) vasariniu padugniu, bo po slalomo nusprogo viena "ant dienu" :D ... Na kas mate kaip jos atrode tai manau nesistebi :blink:
Anyway - machiau Dagryje Sava Intensa akcija - gal kas turite nuomone susidare/girdeje apie jas? Vazhinesiu aishku gatveje. Zhiurausi 205 60R15.
P.S. ash ne vien del saves klausiu - visiems ateis tas dzhiaugsmas padangas keistis... - laimingie tie kurie nuo praeitu metu dar turi.. ;) Vat ir sakau patirtim kolegos pasidalytumete...
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#9 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 vasario 25 - 10:25

Mano rekomendacija - butinai naujos, kryptiniu lietaus protektoriumi bei kuo minkstesnes (ziureti treadweara). Pats uzinu Uniroyal Rallye 540, 195/50R15, minimalus nusiskundimai.
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#10 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 25 - 10:33

prie to pachio - gal kokiu link'u apie vasariniu padangu review'us turit? P.S. kazhkada @utosuose patiko vienas postas - mazhdaug "geriau senas 225(aishku ne slikus) ar pan., negu naujos 185" :D Make sence...
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#11 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 vasario 25 - 10:33

dėdė acidal'as teisus, BŪTINAI TIK NAUJOS! ir jokių če ple "geriau padėvėtas, bet geresnės firmos", kad negirdėčiau! :angry:
  • 0

#12 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 vasario 25 - 10:59

Vasarai, jei labai greit nelakstai, uztenka ir nenauju...
  • 0

#13 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 vasario 25 - 12:12

....ir jei bobutes nelaksto kaip patrakusios :angry:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#14 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 12:34

2>Falko a kokios ten pas tavi tos padunges,siaip vasarelei man reiktu permontuoti,tik reikalas tas kad protinga kaina butu ir kokio jos jau senumo? Siaip jau darosi iprotis man is taves kazka pirkti :D tai gal dar ir kaina palankstytume,ai tiesa svarbu tos padunges bet cia viena bicas uzsideges is manes nupirkti puga tai vat ir stoviu tokioj nezinomybeje.Esme ta kad ir + gaunasi,o pirkciau tikrai toki pati gal metu geresniu,tai vat kaip gaunasi,tai ka darom i Babilona minam? Jei pugo neparduosiu hm ka daryti gerai siulo nezinau,gal patartumete?? ;) <_<
  • 0

#15 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 25 - 12:47

2>Falko a kokios ten pas tavi tos padunges,siaip vasarelei man reiktu permontuoti,tik reikalas tas kad protinga kaina butu ir kokio jos jau senumo?
Siaip jau darosi iprotis man is taves kazka pirkti :D tai gal dar ir kaina palankstytume,ai tiesa svarbu tos padunges bet cia viena bicas uzsideges is manes nupirkti puga tai vat ir stoviu tokioj nezinomybeje.Esme ta kad ir + gaunasi,o pirkciau tikrai toki pati gal metu geresniu,tai vat kaip gaunasi,tai ka darom i Babilona minam? Jei pugo neparduosiu hm ka daryti gerai siulo nezinau,gal patartumete?? ;) <_<

nezhinau kaip tavo pug'o stovis ir kiek tau siulo, bet shiaip kiek isitikinau - jie viska gerai sutvarkes, viskas CHYKY tai kam parduoti ir rizikuoti gauti ka nors su defektu ir pan? Juk galu gale metai tai ish principo nieko nesako.... Na nebent '00 vs '70 ar panashiai. Bet tai chia jau tau spresti...
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#16 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 25 - 13:20

žiogas> padangos apynaujės, metų nepasižiūrėjau, bet guma labai minkšta - aš pusę žiemos su jom pravažinėjau, nes sukibimas buvo geresnis nei senų žieminių :) Mėsos kažkur apie 5 mm, jei nedroši dar kelis metus laisvai važinėsi. Visų keturių protektoriaus gylis vienodas. Tik va firma lieva - kažkiokia Aurora. Kaina už visas.. gal kokia 150 Lt? Lietnikai 4 skyliu, ant tavo 605 kiek žinau eina 5-ios, tai matyt netiks. O dėl pugo pardavimo tai tu nedurniuok ir mąstyk blaiviai nesusižavėjęs pinigais. Pora-trys metai mašinai nieko nereiškia dėl jos būklės, jeigu taviškės labai nori ir daug duoda - vadinasi ji gera. Nusipirksi tą naujesnę ir pamatysi, kad jau sudrožta, bereikalingai kiši bapkes. O į Babiloną važiuosim, jei reikalai kokie nesutrukdys :)
  • 0

#17 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 vasario 25 - 13:39

Naujos gumos geriausia, uzdejai ir 3 metus ramu. Taciau mano 4stukos 16' kainuoja kaip kitu visas auto, todel eina nafik ir deduosi padevetas. Ir prasom be komentaru kad deciausi 15' diskus. :P Isbandyta viskas, ant mano auto su SV24 3L agregatu 15' disku neuzmausi - suportai neleidzia.
  • 0
chūinja

#18 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 vasario 25 - 15:10

Retorinis klausimas - kieno geresnios sukibimas, kas geriau stabdo (ypac ant slapio asfalto): 1) suplastmasejusios keliu mm protektoriaus GERO ir ZINOMO gamintojo padugnes 2) naujos economy klases brand name'o (rytu bloko ar korejos) padugnes, gamintos pagal motininio koncerno technologija mano manymu 1) variantu stabdymas gaunasi kompleksinis - is pradziu stabdoma ratais, bo to vardu (pvz michelinas - px kad senos naudotos bet MICHELINAS!!), po to prasideda stabdymas bamperiu, radiatoriumi bei varikliu :D
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#19 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 vasario 25 - 16:02

Nu as jau nesikartosiu, tiek jau tos... Gal Kursis dar neislaikys... ;)
  • 0

#20 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 vasario 25 - 16:17

... iš vairo padarai šturvalą ir dar po to lipi pro priekinį langą pažiūrėt koks stabdymo kelias gavosi :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0