Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Vasarines padangos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 53

#21 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 vasario 25 - 22:46

Si tema tuoj ir man bus labai aktuali. blyn, tik nusipirkes masina supratau, kad pavasaris neuzkalnu ir kad turbut pirma investicija turi buti vasarinis apavas, o ne CD i masina. Tik dabar galva skauda (eilini karta) - pinigu tai ne marios nusimato. Suprantu, kad naujos padangos butu idealu, bet reikia joms ir kitu ratlankiu, bo montuoti man ir ant 205 jau uzkniso (kol kitu neisigijau). tik va - chebryte postringauja, kad iskart pirkciau lietnykus, o ne skardinius. Na tada ant geru padangu gali nelikti. Nzn... Beje, kur 405 geriausia butu ieskoti/pasiziureti lietnyku ir nuo kokiu auto dar jie gali tikti??? Ir dar - gal kas turit sveika orginalu R14 kalpoka? Prieki vienas suskilo, kol nuo tralo nuleido. Tai va... :blink:
  • 0
Roots to roots

#22 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 25 - 23:07

Na kolegos pafleiminkit dar apie shita va: chia rasho pvz acidal kad senos yra sux, bo bus plastmasines. Bet ant tu senu kartais buna naujas protektorius uzhdetas...
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#23 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 vasario 26 - 00:52

Pamenu ant golpelio buvau susimovęs naujas lenkiškas Dębica - kainavo palygint nedaug (kažkas apie 110 Lt 175/70R13, prieš porą metų), ir dūšiai ramiau, kad daiktas naujas. Padangos kaip padangos, kad būtų prastos nepasakyčiau, gal tik ant šlapio asfalto nebaisiai puikios. Atseit Lenkijoj pagal Good Year ar tai Michelin technologijas gaminamos. Jei kas taupot ir norit santykinai gero daikto - siūlau pasidomėt.
  • 0

#24 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 26 - 02:00

Debica tai trodo yra tas pats kaip Sava... ta prasme Sava - slovakijoj, o Debica - lenkijoj... Nu o uzh ju stovi GoodYear turedamas 80% Sava akciju. Dar pataisykit jei klystu - Nokian be to kad gamina padangas, dar gamina ir protektorius restauravimui???
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#25 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 vasario 26 - 09:55

Naujos padangos yra labai gerai, bet toli gražu ne viskas. Aš prieš tris metus papirkau naujas Nokian viskas labai buvo puiku, kol galutinai neišsikvėpė amortizatoriai. Va tada ir pamatai, kad geros padangos dar toli gražu ne viskas. :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#26 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 26 - 10:30

Beje, kur 405 geriausia butu ieskoti/pasiziureti lietnyku ir nuo kokiu auto dar jie gali tikti??? :blink:

Cr> 405-o ratams eina skylės 4x108, ET15-22. Tas pats tinka ir Citroenams. Taip pat tiktų ir nuo Ford ir Audi, bet jų jau daug mažesnis išnešimas ~ET37, be to skiriasi centrinės skylės diametras. Jei įdomu, žvilgterk apie ratus čia: Tyresave

Beje, pats prieš pora mėnesių ieškojau lietnykų, skirtų grynai Peugeotams.. Tai teko labai nusivilti, nes nei turguose, nei pagal skelbimus niekur niekas nieko neturi jiems. Mašinų turguj radau vienintelius originalius, prašė 600 Lt, bet jie nebuvo gražūs. Tai priėjau liepto galą ir pirkau naujus už 1000 Lt, žinau kad bus lygūs ir skirti spec. Peugeotui B)
  • 0

#27 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2003 vasario 26 - 11:21

Skausmingas klausimas čionai paliestas :wacko: Mano vasarinės FULDA 185x60 R14 82H jau galutinai sudrožtos, norėčiau pirkti tokias pačias, (ant Pežuko jos neblogai atrodo > vasaros foto), bet įtariu kad tai nepigiai kainuos. Ką tik pažiūrėjau www.padangos.lt : Carat Attiro -150Lt, bet paieška rodo, kad yra tik 2 ir tai Vilniuje - Dagryje. Šiaip kainos gal ir mažesnės nei tikėjaus - kai žiūrėjau rudenį, lyg ir didesnės buvo. Bet visvien skausminga 600 Lt išmesti, ir dar kažin ar pavyks rasti viasas keturias....
  • 0

#28 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 vasario 26 - 15:19

2Falko> o kur tu pirkai tuo ratlankius? Beje, o gal ten yra kokia issimokejimo sistema - tada tikrai butu geriau negu turguj. Ir paskutinis klausimas - ne tu dar senam forume pardavinejai lietnykus (tik kazkas ten su isnesimu buvo ne taip?)? ;)
  • 0
Roots to roots

#29 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 vasario 26 - 15:43

2 Darka - pasižiūrėk ko viršuj prirašei :lol: 2 Cr - Gerai pamenu, kad kažkas neperseniausiai pardavinėjo otrodo originalius seno designo lietnykus nuo kažkurio pug'o... ar tik ne moonas..? :wacko:
  • 0

#30 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 vasario 26 - 15:56

2 Cr - Radau:
http://peugeot.dot.l...ead.php?id=1595
:beer:
  • 0

#31 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 vasario 26 - 15:59

Nia, šitie ratai jau nebeparduodami, jie dabar dėvi žiemines padugnes ir labai patenkinti sėdi ant mano pugo :wub: Parduodami yra skardiniai 14" diskai :)
  • 0

#32 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 vasario 26 - 16:28

2 Snatch - žinau ką prirašiau, jos pas many jau seniai stovi, važinėju su naujom good year žieminėm, taip kad nereikia lialia :P
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#33 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 26 - 16:33

snatch - marsh dirpti! ir nekankink zmoniu sunkiais klausimais apie juros keules :ph34r:
  • 0

#34 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 vasario 26 - 18:23

2moonas> o kiek nori uz skardinius. tureciau uomeni, nes menesio kito begyje tures issipresti ar lemta bus man vazineti su lietnykais. pavasaris ne uz kalnu, o zieminiu gadinti nesinores.
  • 0
Roots to roots

#35 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 vasario 26 - 20:16

viskas labai buvo puiku, kol galutinai neišsikvėpė amortizatoriai. Va tada ir pamatai, kad geros padangos dar toli gražu ne viskas.


2 Darka - turėjau minty amortikus... Jei jų nebelieka, o spausti reikia, jokios padangos negelbėja, nei geros nei blogos. :huh:
  • 0

#36 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 vasario 26 - 20:19

2 ato - nu sori, bet tai tas pats, kas nežinoti, kad per paks-guraciją skraidys tautiniai lėktuvėliai. :P
  • 0

#37 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 26 - 20:24

nu as nezinojau kad keula pagavo :unsure: vadinasi as luzeris.. ple pasimatysim uz toki izeidima ka nors blogo sugalvosiu :ph34r: :D
  • 0

#38 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 26 - 20:25

2Falko> o kur tu pirkai tuo ratlankius? Beje, o gal ten yra kokia issimokejimo sistema - tada tikrai butu geriau negu turguj. Ir paskutinis klausimas - ne tu dar senam forume pardavinejai lietnykus (tik kazkas ten su isnesimu buvo ne taip?)? ;)

2Cr> pirkau is www.tire.lt. Rašiau daug e-mailų klausinėdamas visko ką tik sugalvojau ^_^, o kadangi labai maloniai ir greitai man atsakinėjo, dar ir į mobilų skambino viską paaiškinti, paskui dar ir nuolaidą kaip studentui padarė, tai jau vien dėl to ir pirkau, kad padoriai elgiasi Yra pas juos ir išsimokėjimo galimybė, taigi siūlau daug nevargti ir pirkti. Prašyk nuolaidų - gausi.
O senus ratus tai jo, vis dar pardavinėju ;) nes jie nuo bulkos. Bet važinėju uždėjęs ant pežiaus, tai gal kas ir susigundys :) O šiaip siūlysiu juos Audi klube kai ateis pavasaris.
  • 0

#39 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 27 - 00:32

2Falko> o chia tai gera naujiena apie www.tire.lt :D Kazhkaip uzhtikau pas juos kazhkokias GT Radial Champiro GTX padangas - nu patiko! Sakai nuolaidas daro... :rolleyes:
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#40 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 27 - 10:23

Skubėkit skubėkit - nuolaidos tik iki rytojaus. Beje, kai aš pirkau, tai man sakė jei dar pirksiu pas juos ką nors - padarys gerą nuolaidą. Jeigu kas nors ko nors norit, aš galiu sukontaktuoti, gal man duos didesnę nuolaidą nei jums, užsakyčiau.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0