Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 307


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 950

#1 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2006 lapkričio 13 - 18:49

zodz. mama nusprende pakeist aptomobili ir bais nusiziurejo 307 peza. pati zino kad 406 geresnis, bet 307 jai labiau patinka ir viskas.ka jus galit patart, papilstyt. kokiais varikliais kuriuos ziuret ir tt. aisku labiausiai laukiu juos vairuojanciuju komentaru :D
  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#2 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 13 - 18:53

ne pirmu dvieju gamybos metu - bugu per daug. o geriausia - porestailingini :)
  • 0

#3 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 14 - 15:23

ne pirmu dvieju gamybos metu - bugu per daug. o geriausia - porestailingini :)

Oi klysti, net labai klysti.
  • 0

#4 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 lapkričio 14 - 16:13

Oi klysti, net labai klysti.

Plačiau galima?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#5 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2006 lapkričio 14 - 20:16

ne pirmu dvieju gamybos metu - bugu per daug. o geriausia - porestailingini :)

primink nuo kuriu metu porestailinginiai eit pradejo?
  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#6 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 lapkričio 15 - 08:09

primink nuo kuriu metu porestailinginiai eit pradejo?

Gal nuo pernai :unsure:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#7 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 15 - 08:57

Apie P307 rusiškų straipsnių va čia daug prirašyta, galėsi skaityti iki savaitgalio:
http://www.autolook....ot/presapre.php
  • 0

#8 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 lapkričio 15 - 13:58

Aaa... matai kaip ten yr. O aš galvojau, kad jis turėjo omeny, kad ir po restailo tie bugai niekur nedingo ir tik dar daugiau ir įvairių atsirado :) O šiaip tai panašu, kad klausimas buvo retorinis ir liks be atsakymo. O gaila.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#9 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 15 - 16:09

aha, ir man.

Seip pats vazinejau kelis menesius su 307, o dabar zmona drasko ir jokiu bugu ar tai kitu velniu nepastebejau. Seip zinoma ir sakoma, kad zmogus neisbandes ar neturintis tai ko negali isigyti, nuomone pateikia ne pacia geriausia.
  • 0

#10 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 16 - 07:04

Seip pats vazinejau kelis menesius su 307, o dabar zmona drasko ir jokiu bugu ar tai kitu velniu nepastebejau. Seip zinoma ir sakoma, kad zmogus neisbandes ar neturintis tai ko negali isigyti, nuomone pateikia ne pacia geriausia.

na zinok, as paskaites nuomoniu siam forume apie 307 pagalvojau, kad pagalvosiu is naujo :) ir pirkau kupa. Kolkas patenkintas, nes buciau neipirkes tos pacios komplektacijos 307... Net nekalbant, kad sedesi kaip kamaze (nuomone grynai asmenine, paremta pojuciais :D )
  • 0

#11 Svečias_prancius_*

Svečias_prancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 19 - 23:01

Sveiki, uzvedziau sia tema su viltim suzinoti daugiau apie savo masina bei pasidalinti savo mintim. Jau keleta savaiciu turiu peugeot 307 2.0l HDI. Turiu ivairiu klausimy, tai gal kas ras laiko parasyti sioje temoje. Norejau paklausti zmoniu turinciu toki pat automobili 1. Kiek dyzlelio ima jusu masina 2. Ar ilgai sildote kad nepypsetu "TOP UP ENGINE" 3. Ar Jum uzsiveda be jokiu bedu. Maniske speju ima per daug kuro tai gali buti apie 8l, tai labai itartina. Del automobilio pasildymo tai neuztenka kantrybes :), pastebejau kai rodykle siek tiek pakyla tada nebepypsi. Su uzsivedimu labai idomiai,uzkuri, tada uzgesta beveik is karto. Po to vel uzkuri ir jei laikai truputi ekseleratoriu tada dirba kokia minute nelabai tolygiai biski apsyla tada gerai. Turejau golfa dyzelini tai su juo nebuvo bedu,tad manyciau pas mane naujajame masiniuke kazkas taip pat negerai. Filtrai ir zvakes pakeistos prie kelias dienas :) Tai vat butu smagu sulaukti komentaru.
  • 0

#12 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 lapkričio 20 - 06:20

yra du 2,0 dyzeliu variantai, kuris pas tave? Mano 306 HDI vedasi be jokiu problemu ir be gazo pagalbos, tiesiog uzvedi ir iskart vaziuoji, jokiu problemu. Mieste vasara apie 6, ziema apie 7 ima dyzeliaus :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#13 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 20 - 08:03

norejau siulyt zvakes pasikeist, bet kad rasei jog pasikeitei tai nzn.. vezk i servisa apziuret :)
  • 0

#14 Svečias_prancius_*

Svečias_prancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 20 - 08:29

Mano 307 HDI 2.0l (66kw). Na reiks nuvezt nes tikrai labai itartinai dirba. Kol neuzkaista iki 70laipsniu tol jauciasi nesvarus variklio darbas. Aciu kad dalinates savo nuomone Pranas
  • 0

#15 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 lapkričio 20 - 09:28

"top up engine"? man atrodo 307 ir 406 turi vienodus praneshimus, tai gal tada visgi rasho "top up engine cooled level" t.y. dapilti antifrizo o ne pashildyti?
  • 0
Nuotrauka

#16 Svečias_KSM_*

Svečias_KSM_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 20 - 10:17

"top up engine"? man atrodo 307 ir 406 turi vienodus praneshimus, tai gal tada visgi rasho "top up engine cooled level" t.y. dapilti antifrizo o ne pashildyti?

Labai gerai pastebeta. Mano nuomone, neturi buti jokiu pranesimu, pypsejimu ar pan, bent jau pas mane nera. O procesas ryte vyksta labai paprastai - atsisedi, prie tokios temperaturos net nesuveikia pakaitinimo zvakes, pasuki, brukst ir kaip bendzinas ir poros apsisukimu uzsiveda. ir jokiu nelygumu, uzgesimu, garsu ar vaizdu neturi buti. Vaziuoji ir nesuki galvos. Bent jau taip elgiasi mano dyzelis, kuris tikiuosi yra tvarkingas :) Del kuro sanaudu, tai jei vazineji trumpais atstumais beigi praleidi laiko kamsciuose - 8L normalios sanaudos. Kas kita, jei triniesi po miesta visa diena su puikiai isilusiu varikliu - tada 7 neturetum perkopti, taciau zinoma tai priklauso ir nuo daugelio kitu dalyku.
  • 0

#17 Sigis6

Sigis6
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Automobilis:peugeot 206 1.9d

Parašyta 2006 lapkričio 20 - 12:10

Labai gerai pastebeta. Mano nuomone, neturi buti jokiu pranesimu, pypsejimu ar pan, bent jau pas mane nera. O procesas ryte vyksta labai paprastai - atsisedi, prie tokios temperaturos net nesuveikia pakaitinimo zvakes, pasuki, brukst ir kaip bendzinas ir poros apsisukimu uzsiveda. ir jokiu nelygumu, uzgesimu, garsu ar vaizdu neturi buti. Vaziuoji ir nesuki galvos. Bent jau taip elgiasi mano dyzelis, kuris tikiuosi yra tvarkingas :) Del kuro sanaudu, tai jei vazineji trumpais atstumais beigi praleidi laiko kamsciuose - 8L normalios sanaudos. Kas kita, jei triniesi po miesta visa diena su puikiai isilusiu varikliu - tada 7 neturetum perkopti, taciau zinoma tai priklauso ir nuo daugelio kitu dalyku.

Pas mane 406 HDI 2.2L varikliukas,mieste valgo irgi apie 8 litrus,o uzmiestyje apie 6.4-6.8l
  • 0
Peugeot 206 1.9d 2002m.

#18 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 lapkričio 20 - 15:50

"top up engine"? man atrodo 307 ir 406 turi vienodus praneshimus, tai gal tada visgi rasho "top up engine cooled level" t.y. dapilti antifrizo o ne pashildyti?

Manding nepilnas tekstas parasytas. Pranesimas "top up engine" gali baigtis ir "oil level" zodelyciais :unsure:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#19 Svečias_prancius_*

Svečias_prancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 20 - 16:04

Sveiki, Taip Jus teisus neparasiau viso pranesimo, galvojau coolant level tai reiskia kad lauke salta :). Okay ipilsiu antifrizo paziuresim kas geresnio bus :) Del kuro sanaudu jau pravaziavau 680 tai liko viena padala sunkiai iki 800 datemsiu. Jei datemciau gautuos 60/8=7.5 kas pagal jus mieste normalu. Siaip del kuro sunerimau del to kad vazinejau su golfu ~5l, o 307 rodykle ant akiu krenta :). Tai zodziu dvi bedos kaip ir atkrito, dabar dar su uzsikurimu idomu kas ten jai yra :) Dekui uz pareikstas nuomones
  • 0

#20 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 20 - 22:31

pas mane 2.0 HDI 80kW, kai dar nebuvo salciu 50/50 mieste uzmiesty isvazinejau 1200km su 70l baku. Grubiai gaunasi ~6l, dar biski maziau. Jei vazinet per salcius vien mieste trumpais atstumais, manau 8l visai normalu
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0