Peršokti prie turinio


kaip pastebejau kad elektrikai nelabai myli pezus


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

#1 Svečias_peugeot 605:)_*

Svečias_peugeot 605:)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 20 - 20:58

teko paciam susidurt apvazinejau 4 elektrikus ir tik paklause kokia masina sakau pezas oi sako tikrai nea:::DDDD tai pas penkta nuvaziavau tai vos ne vos apsieme :lyzht: :lyzht: :)~
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 20 - 21:45

teko paciam susidurt apvazinejau 4 elektrikus ir tik paklause kokia masina sakau pezas oi sako tikrai nea:::DDDD tai pas penkta nuvaziavau tai vos ne vos apsieme :lyzht: :lyzht: :)~

Aišku, kur saugiklius golpukui pakrapštyt, o kur turėt kompą su pilna pežuko programa. Dar ir galvą turėt reik, kad suprastum, ką tas kompas rodo. Gal tų keturių visi įrankiai - "kontrolkė" ir testeris... <_<
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 20 - 22:01

Ai aš dėl to ir važinėju pas autorizuotus elektrikus. Bičui kuris visą gyvenimą golfų babynas izoliacija vyniojo gali ir nepatikti koks nors prancūziškas sprendimas. nu toks, kokio jis dar nematė. nieko keisto.
  • 0

#4 Svečias_peugeot 605:)_*

Svečias_peugeot 605:)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 20 - 22:15

nu siaip uzeidavau tai budavo visa iranga :lol: :lol: :D bet kazkodel lb visus juokas imdavo kai pasakydavau kokia fyrma masinos :D :D
  • 0

#5 Svečias_jarioma_*

Svečias_jarioma_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 20 - 22:16

Chebra, pezas dar nieko, jus geriau paminekit renault pavadinima, va tada tai tikrai suzinosit is kur kojos dygsta :D as kazkada laguna turejau ir buvo man biski elektra sugrybavus, tai net is tolo man jos visi neprisileido, isskyrus kauniecius - mechari, tie tai asai ant prancuzu :)
  • 0

#6 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 20 - 22:40

nu siaip uzeidavau tai budavo visa iranga :lol: :lol: :D bet kazkodel lb visus juokas imdavo kai pasakydavau kokia fyrma masinos :D :D

Na, čia tokia lochų veislė, kurie iš savo bukumo prunkščia. Kompas be pežo programos - tuščia vieta.
  • 0
... labai piktas diedas...

#7 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 20 - 23:55

Na, čia tokia lochų veislė, kurie iš savo bukumo prunkščia.

Odnoznačno
  • 0

#8 Sfinxas

Sfinxas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 183
  • Vieta:Kaunas-Vilnius
  • Automobilis:Ex Peugeot 406 coupe, vert lugano

Parašyta 2008 vasario 21 - 00:43

Vistiek geriause kai pareina orginalios dujos nors pats tapk protingu ir susiremontuok :unsure:
  • 0
Nuotrauka
Visos filmavimo - fotografavimo paslaugos, visoms šventėms.
www.silverpicture.lt
Tel.:+37067007152
El. pastas: [email protected]

#9 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 21 - 21:04

Vistiek geriause kai pareina orginalios dujos nors pats tapk protingu ir susiremontuok :unsure:

Ką reiškia "orginalios dujos"? Tipo, jau iš dilerio pirkta dujofikuota?
  • 0
... labai piktas diedas...

#10 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 vasario 21 - 21:11

Ką reiškia "orginalios dujos"? Tipo, jau iš dilerio pirkta dujofikuota?

kai is gamyklos taip pareina :)

sako tokia duju iranga geresne, bet jei pagriuna, tai gali uzsiknisti ieskodamas daliu :wacko:
  • 0

#11 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 21 - 21:14

yra fabrikeliai, i kuriuos atvaziuoja naujos masinos is gamyklos ir naturaliu konvejeriu kisa dujas. pvz., subarkems taip BRC italijoje deda. konvejeriu. tai gal pas BRC detalyciu jiems ir rastum?
  • 0

#12 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 21 - 21:21

yra fabrikeliai, i kuriuos atvaziuoja naujos masinos is gamyklos ir naturaliu konvejeriu kisa dujas. pvz., subarkems taip BRC italijoje deda. konvejeriu. tai gal pas BRC detalyciu jiems ir rastum?

Vo, teisingai mastai. Patys fabrikai dujų nededa. Veža autovežiais partijom į specializuotas firmas.
Tik jau ne iš vieno "pasikausčiusio" girdėjau, kad jei purškalinės dujos, tai jau ORGINALIOS :D ... Nepraleidžiu progos tokiam pasigirt, kad ir pas mane "orginalios"...
  • 0
... labai piktas diedas...

#13 Dombasas

Dombasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 190
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:VW Golf, GSi

Parašyta 2008 vasario 21 - 21:35

Aišku, kur saugiklius golpukui pakrapštyt, o kur turėt kompą su pilna pežuko programa. Dar ir galvą turėt reik, kad suprastum, ką tas kompas rodo. Gal tų keturių visi įrankiai - "kontrolkė" ir testeris... <_<

Neretai kontrolke ir testeris labiau padeda nei kompas. O ypac 605 ;)
  • 0

#14 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2008 vasario 21 - 21:50

su renault prie mano akiu buvo kad pasake elektriko nera pries mane buvusiam safrane myletojui, tas nusimines isejo paklausiau kada bus iskart buvau paklaustas apie marke. pasakiau p605 ir vienas is ju nusisjoves sako "varyk cia, aciu dievuj ne renault ir ne fiat" dar paskalde prikolu besikrapstydamas prie mano mages ir salono apsvietimo. kodel fiat vairuotojai per pietus nesisveikina? nes ryte jau matesi servise :D
  • 0

#15 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 21 - 22:12

Neretai kontrolke ir testeris labiau padeda nei kompas. O ypac 605 ;)

Sutinku, jei gedimas - nedeganti lemputė bagažinėje.
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0