Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Greitejant pradeda drebeti


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 52

#21 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 vasario 21 - 18:04

ratu geometrija? :unsure:
  • 0
kažkaip.....

#22 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Parašyta 2008 vasario 21 - 18:09

ratu geometrija? :unsure:

ka tuo norejai pasakyt? siaip pas mane suvedimas neseniai darytas. gale stovi ''rastafkes'' ir truputi ties pasukiais galas plaukioja. daugiau nieko
  • 0

#23 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 21 - 18:27

ka tuo norejai pasakyt?

praktiskai beleka.
jeigu stovint nedreba, itarimu mazeja iki transmisijos. sankaba, pusasiai, pakabinamas guolis (vat tas tai megsta tokius fyntus)
  • 0

#24 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 vasario 21 - 18:46

Mano Xantijai vibracija prasidėdavo nuo 90km/h ir dingdavo ties120km/h,kol neilindau i greičių dėžę, ten pakeičiau diskatorių, diferencialą ir diskeli, kaip ranka nuėmė. Gal tiek ir nereikia keist, bet pas mane jau reikalas buvo pribrendęs visoms išvardytoms dalims. ratų suvedimas čia reikšmės neturi, nebent padangos guzuotos :lol:
  • 0

#25 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 vasario 21 - 19:05

pas mane po pakabos tvarkimo suvedimas nusimuse ir vaziuojant garsas buvo lyg pagalys ratuose. Prasidedavo nuo 40-50 km/h. Suvedima padariau ir garsai dingo.
  • 0
kažkaip.....

#26 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 21 - 19:23

Mano Xantijai vibracija prasidėdavo nuo 90km/h ir dingdavo ties120km/h,kol neilindau i greičių dėžę, ten pakeičiau diskatorių, diferencialą ir diskeli, kaip ranka nuėmė.

cia ne apie tai kalba. Gali varyti kad ir ant 200 km/h, bet niekas nedreba. Esme tame, kad dreba, kai dragini! Mano pvz. zmonai neiskilo problemu nei karto. O man vat iskyla, bo siknoj pastoviai lauzas kurenasi ir amziais niekur nespeju ;]

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 vasario 21 - 19:24

  • 0
Roots to roots

#27 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 21 - 21:12

Klausykit, "burtininkai", ar sunku montiruotę nusitvėrus tas paduškas patikrint? Nemoki pats, tai duok meistrams červoncą uždirbt... Jei nors viena paduška gerai paplyšus, vibracija ištampo sveikąsias, o tada (kai gerai paduodi gazo) net kaminas dugnan baladoja... Pradžioj pasitikrint reiktų paprasčiausią variantą, tik vėliau mastyt apie sankabą.
  • 0
... labai piktas diedas...

#28 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 21 - 21:30

Klausykit, "burtininkai", ar sunku montiruotę nusitvėrus tas paduškas patikrint? Nemoki pats, tai duok meistrams červoncą uždirbt...
Jei nors viena paduška gerai paplyšus, vibracija ištampo sveikąsias, o tada (kai gerai paduodi gazo) net kaminas dugnan baladoja...
Pradžioj pasitikrint reiktų paprasčiausią variantą, tik vėliau mastyt apie sankabą.

tikrino ir neburtininkai - pagalves sveikos ir duodant gazo variklis nesivarto tikrai. ka dar siulai? gal su montiruote tam paciam burtininkui kuris nepasake, kad paduska plysus? ;]
  • 0
Roots to roots

#29 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 21 - 22:04

tikrino ir neburtininkai - pagalves sveikos ir duodant gazo variklis nesivarto tikrai. ka dar siulai? gal su montiruote tam paciam burtininkui kuris nepasake, kad paduska plysus? ;]

Žinai teko matyt tokį vaizdelį: atvažiavo žmogelis servisan, sako - tik vakar TA praėjau, bet man kažkas priekyje barška. Pakėlė jo mašiniuką, o gi iš sailenblokų - skutai. Va tau ir profesionalas TA mechanikas...
Daug tokių mačiau, kai nežino kurion vieton montiruotę įremt ir kurion pusėn paverst. Kas dabar servisuose dirba matėt? Vienas antras nusimanantis ir visa gauja atgrubnagių...
  • 0
... labai piktas diedas...

#30 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 vasario 21 - 22:15


tikrino ir neburtininkai - pagalves sveikos ir duodant gazo variklis nesivarto tikrai. ka dar siulai? gal su montiruote tam paciam burtininkui kuris nepasake, kad paduska plysus?  ;]

Žinai teko matyt tokį vaizdelį: atvažiavo žmogelis servisan, sako - tik vakar TA praėjau, bet man kažkas priekyje barška. Pakėlė jo mašiniuką, o gi iš sailenblokų - skutai. Va tau ir profesionalas TA mechanikas...
Daug tokių mačiau, kai nežino kurion vieton montiruotę įremt ir kurion pusėn paverst. Kas dabar servisuose dirba matėt? Vienas antras nusimanantis ir visa gauja atgrubnagių...

man TA taip buvo :) visas ratas vaiksciojo, o TA ne snypst nepasake :)

del problemos tai pakabinamas bus :D ziurek kad kardanas nenulektu, kaip mums praeita kelione :D :D :D :D
  • 0

#31 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Parašyta 2008 vasario 21 - 23:17

na uzsirasiau pas viena toki ''geradari'' del greiciu dezes, tai matysim ka pasakys.
  • 0

#32 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 vasario 21 - 23:54

man TA taip buvo :) visas ratas vaiksciojo, o TA ne snypst nepasake :)

del problemos tai pakabinamas bus :D ziurek kad kardanas nenulektu, kaip mums praeita kelione :D :D :D :D

o mano tai matyt feisas nepatinka, tad visada taip iskrato, kad nu ir nx. Masina pries tai pravarau servize, o TA is pirmo karto niekad nepraeinu :)

Gal galetum placiau apie ta pakabinama guoli (kur randasi ir kas buvo nutike?) B)
  • 0
Roots to roots

#33 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 vasario 22 - 00:36


man TA taip buvo :) visas ratas vaiksciojo, o TA ne snypst nepasake :)

del problemos tai pakabinamas bus :D ziurek kad kardanas nenulektu, kaip mums praeita kelione :D :D :D :D

o mano tai matyt feisas nepatinka, tad visada taip iskrato, kad nu ir nx. Masina pries tai pravarau servize, o TA is pirmo karto niekad nepraeinu :)

Gal galetum placiau apie ta pakabinama guoli (kur randasi ir kas buvo nutike?) B)

nezinau ar toks daiktas isvis yra pas priekiu varomus auto, bet va pas traliuka buvo du pakabinami.. vienas is ju issitryne ir kardanas pradejo musti per kebula.. jei ne fakin ZOLL'iai tai butumem "datrauke" iki danijos, bet deja po paskutinio sustojimo patikrinimui, bame isibegejant luzo kardano ausis ir visas kardanas issoko pasivaiksciojimui :) zodziu nusikrovem aude ir su ja tempem traliuka iki pirmo parkingo :wacko: ot zj#s kelione turejom :unsure:
  • 0

#34 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2008 vasario 22 - 08:26

sankabos diskas. nuo drozimu spyruokles patrukinejo, o to pasekoje centras disko isluzo ir neisicentruoja. yspausk sankaba ir staigiai kelk apsukas.
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#35 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Parašyta 2008 vasario 22 - 13:53

idomu kiek kainuoja tas sankabos diskas? ir siaip ji is karto pakeicia ar reik laukt kelias dienas?
  • 0

#36 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 vasario 22 - 14:02

stovint nedreba. truputi spustelejus pradeda drebeti. atrodo net isibegeti normaliai negali

O gal koks cilindras nelabai nori dirbti? Kaip ten reikalai su zhvakem, laidais, purkshtukais?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#37 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Parašyta 2008 vasario 22 - 14:08

O gal koks cilindras nelabai nori dirbti? Kaip ten reikalai su zhvakem, laidais, purkshtukais?

neseniai dariau varyklio diagnoze,tai viskas ciki buvo. o siaip tikrai pajausciau jei nedirbtu koks cilindras. zvakes taip pat keistos

Šį pranešimą redagavo BadBoy: 2008 vasario 22 - 14:09

  • 0

#38 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Parašyta 2008 vasario 22 - 14:16

siaip gr. dezej jau nuo pat pirkimo nekeisti tepalai, o lakstau jau antrus metus. sakau mazum gal ''pamacijo'' :blush: . tai reiks daba laukt savo eiles pas viena zmogeliuka, tai pamatys kas ten negerai. tik va idomu kiek tas diskas sankabos kainuoja?
  • 0

#39 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 22 - 15:00

Gal galetum placiau apie ta pakabinama guoli (kur randasi ir kas buvo nutike?)  B)

guolis yra ilgajame pusasyje. anas laikosi i reduktoriu, tada kabo ant pakabinamo guolio, tada ateina i granata. kai pakabinamas issimala, prie apkrovos atsiranda vibracija. lengva patikrinti is apacios.

P.S. del tepalo dezese - sv. tiesa. nebent papildyti, jei varva.

Šį pranešimą redagavo Kursis: 2008 vasario 22 - 15:07

  • 0

#40 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2008 vasario 22 - 15:01

Kaip rašo instrukcijoje - greičių dėžėje tepalo keisti nereikia. Nejaukiai skamba. :rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0