Jump to content


Photo

Racija


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#21 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 February 24 - 20:08

o tu su ta didele antena vazineji ar kaip ? :) nes man ta didziule antena kaizkaip iskart atbaido nuo noro isigyt racija :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#22 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • posts 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Posted 2008 February 24 - 20:15

o tu su ta didele antena vazineji ar kaip ? :) nes man ta didziule antena kaizkaip iskart atbaido nuo noro isigyt racija :)

nu maniske antena tai ~1m siaip pats norejau dar didesne deti bet pasitenkinau ir tokia gal ateiti..., o taip kai pamatai tokia antena tai iskart zinai jog jis su racija nes kiek matau tai gan jau daug ir lengvuju automobiliu jas naudoja nes gi nevazinesi ir nesukausi "ar kas girdit?" :) mano spindulis kazkur 17km
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#23 Sfinxas

Sfinxas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 183
  • Vieta:Kaunas-Vilnius
  • Automobilis:Ex Peugeot 406 coupe, vert lugano

Posted 2008 February 24 - 20:17

nu maniske antena tai ~1m siaip pats norejau dar didesne deti bet pasitenkinau ir tokia gal ateiti..., o taip kai pamatai tokia antena tai iskart zinai jog jis su racija nes kiek matau tai gan jau daug ir lengvuju automobiliu jas naudoja nes gi nevazinesi ir nesukausi "ar kas girdit?" :) mano spindulis kazkur 17km

o kur tokius zaislus parduoda?
  • 0
Nuotrauka
Visos filmavimo - fotografavimo paslaugos, visoms šventėms.
www.silverpicture.lt
Tel.:+37067007152
El. pastas: [email protected]

#24 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • posts 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Posted 2008 February 24 - 20:23

daug kur kad ir http://www.cbradio.lt/parduotuve arba Fedingas , bet jei ieskat pigiau tai reik ieskot servise kur taiso furas nes ten dazniausias ir montuoja racijos beje jos buna siek tiek pigesnes

Edited by christopher, 2008 February 24 - 20:23.

  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#25 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • posts 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Posted 2008 February 24 - 20:35

man reikia iki tukstančio litų ir kad butų nešiojama (racija)

Yra nešiojamos-automobilinės po 550lt(be antenos).Modelio pavadinimą pasakysiu rytoj. ;]
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#26 Svečias_pupsys_*

Svečias_pupsys_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 25 - 00:35

Yra nešiojamos-automobilinės po 550lt(be antenos).Modelio pavadinimą pasakysiu rytoj. ;]

o ta midland patikima alan 42? as ir glvoju tokia pasiimt, tik zinau nauja kur uz 300 galima paimt
  • 0

#27 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 February 25 - 12:47

Yra nešiojamos-automobilinės po 550lt(be antenos).Modelio pavadinimą pasakysiu rytoj. ;]

vo cia gal ir geras variantas butu jei norma ji veiktu :) nei ten antenas deliot reiktu ant stogo nei ka :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#28 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • posts 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Posted 2008 February 25 - 13:21

vo cia gal ir geras variantas butu jei norma ji veiktu :) nei ten antenas deliot reiktu ant stogo nei ka :)

:D :D :D Be antenos(jos komplekte nėra)Mašinoje be antenos nepanaudosi,nors ji ir nešiojama.Nebus efekto jei išgirsi,kad mentai stovi už 100-200m
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#29 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 February 25 - 13:47

o gerai tada ziurejau ten tas antenas kur atseit nedideles jos tik 35 cm... bet jos ir nieko tada beveik negaudytu? nors realiai kiek maciau ant tu tarkim nezymetu auto kur policija vazineja racijos antena ir nera didele... bent jau kur prie kauno golfas vazineja tai max kokia 50 cm...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#30 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • posts 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Posted 2008 February 25 - 17:25

o gerai tada ziurejau ten tas antenas kur atseit nedideles jos tik 35 cm... bet jos ir nieko tada beveik negaudytu? nors realiai kiek maciau ant tu tarkim nezymetu auto kur policija vazineja racijos antena ir nera didele... bent jau kur prie kauno golfas vazineja tai max kokia 50 cm...

nu policija turi tam tikslui paskirta rysi kuriame ji dirba taip kad jai nereikia kilometriniu antenu ;], jei imsi ta nesioja ir nedesi antenos tai ji beverte :D norit nesiojama racija tureti automobilyje tai reikia pirkti antena ir ja prijungti ;] taip kad niekur nepabegsiu nuo dideles antenos :D beto kuo mazesne antena tuo maziau trauks ;]
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#31 Svečias_pupsys_*

Svečias_pupsys_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 25 - 20:00

nu policija turi tam tikslui paskirta rysi kuriame ji dirba taip kad jai nereikia kilometriniu antenu ;], jei imsi ta nesioja ir nedesi antenos tai ji beverte :D norit nesiojama racija tureti automobilyje tai reikia pirkti antena ir ja prijungti ;] taip kad niekur nepabegsiu nuo dideles antenos :D beto kuo mazesne antena tuo maziau trauks ;]

na man kai pasakojo, ta alan 42 jei su masinine antena tai nesa apie 8 km, jei su nesiojama, ji nedidele, tai tada nesa apie 2 km, tai del mentu uztektu ir tos, tik jei per tuos du km nebus furu tai kukuot galesi per racija, tai geriau uzsidet antena ir saukt 8 km, bent jau saugiau bus
  • 0

#32 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • posts 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Posted 2008 February 25 - 20:44

nu tie 2km didesniam mieste tikrai mazai :) mano nuomone tarp namu dar sumazetu, kai pats pirkau tai man papasake kad ko jau ko bent ant antenos taupyt nereikt
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#33 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • posts 2,250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Posted 2008 February 25 - 20:49

ko jau ko bent ant antenos taupyt nereikt

Butent!!! Bet asmeniskai man juokinga, kai ant stogo metrine antena ;] :D
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#34 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • posts 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Posted 2008 February 25 - 20:54

Butent!!! Bet asmeniskai man juokinga, kai ant stogo metrine antena ;] :D

nz kas cia juokingo :) kazkaip gerai pvz kazkada kely nebuvo nie vienos furikes, poto ziuriu mersiukas praleke su tokia pat antenike iskart pasaukiau :) gal as jau priprates tai man kitaip ziurisi :)
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#35 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Posted 2008 February 25 - 21:00

O man tai toks tik klausimas. Kaip mentai į tai reaguoja? Jug jie nėra durni, tikrai pastebi, kas ant stogo. Stabdo dažniau? Nebando kabinėtis? Apskritai ar tai legalu (neuždrausta), nereikia slėpti stotelės kaip kokio antiradaro? :lol: Nuo kitų metų reiks dažnai po užmiestį maltis, pradedu galvoti apie tokį dalyką :wub: P.S. christopheri, praveši kada prie progos mane su įjungta racija :beer:

Edited by AllFOLK, 2008 February 25 - 21:01.

  • 0

#36 Svečias_pupsys_*

Svečias_pupsys_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 25 - 21:05

tai tu manai furistai jas slapsto, nusipirk racija, isidek gesintuva trikampi zenkla ir vaistinele ir mentus tolyn galesi siust, nieko neprisikabins, tikrai, bet tik reiktu turbut turet dokumentus racijos, nes gali prasyt, ar nebus vogta, as tai pjaut pradesiu juos, nes uzkniso jau, jie naglai kalbedavo, ir as pradesiu su jais, nes baudzia uz bet koki nusizengima, zmogiskumo nulis, griztu prie raciju, del skonio kaip tik ok, visi galvos kad komunikabilus jaunuolis :D
  • 0

#37 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • posts 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Posted 2008 February 25 - 21:17

tos racijos kurios veikia daznyje kaip ir spec tarnybu tai uz jas kiek zinau gali bausti ir gan gerai, nes uz jas reikia pirkti leidimus ir pan. :) o del tu taip vadinamu 'megejisku' tai tikrai nea :) nes jos veikia tik megeju daznyje t.y. visos tokios yra pas furiukus, beje kas del patriuku tai kol turius racija tai kazkaip dar nebuvo sustabde mat nebuvo uz ka bet visalaik palydi ta antena ant stogo tokiu zvilgsniu :blink: , beje viena kart buvau pakliuves i rytini reikda tai pacio nuostabai praleido net nestabde :ph34r: o del pravezimo ALLFolk tai visada :beer: :rolleyes:
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#38 Sfinxas

Sfinxas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 183
  • Vieta:Kaunas-Vilnius
  • Automobilis:Ex Peugeot 406 coupe, vert lugano

Posted 2008 February 25 - 21:21

christopher o tau magnetas stogo nebraizo nes as kazkada buvau uzsimetes ant pasato radijos antena tai surudijo stogas toje vietoje? :blink:
  • 0
Nuotrauka
Visos filmavimo - fotografavimo paslaugos, visoms šventėms.
www.silverpicture.lt
Tel.:+37067007152
El. pastas: [email protected]

#39 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • posts 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Posted 2008 February 25 - 21:31

christopher o tau magnetas stogo nebraizo nes as kazkada buvau uzsimetes ant pasato radijos antena tai surudijo stogas toje vietoje? :blink:

nu cia mane gasdini su to stogu :wacko: nu magnetas tai su guna aptrauktas nemanau kad turetu braizyt :) bet buvo toks ivykis kai su ta pacia antena subraiziau bagazine nes pirma ja dedavau ten, tai vat prie jos dugno prikibo mazas varstelis ir to pasekme subraiziau bagazine gerai kad nedaug, bet pavasari manau gera chemina istaisys viska ^_^
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#40 Svečias_bjoras_*

Svečias_bjoras_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 29 - 13:26

Butent!!! Bet asmeniskai man juokinga, kai ant stogo metrine antena  ;]  :D


Yra antenu ir 30-40cm ilgio, yra ir iki dvieju metru. Priklauso ko uzsakovas nori, ta galima ir pasiulyti. O kas nori pigios kilnojamos stoteles, galiu pasiulyti stotele kainuojancia 219lt su PVM , ja pajungi nuo prikurkes, antena galima nusipirkti padoria uz simta su kapeikom - tokiu atveju turesite tikrai geresni rysi ;)

Kas cia jau rimtesnius gaminius, siulyciau President stoteles kurios gamintojas duoda garantija net 5 metus :D

Zodziu galima cia daug pasakoti, taciau apie prekes kas nores ras cia: http://www.skelbiu.lt/3476822.html
Rimtiems ir pastoviems pirkejams is sio klubo pritaikysim ir nuolaidas. Visos kainos su PVM, galima pirkti UKIO banko lizingu ir t.t. zodziu palieku konktakus kas domesis: 8655 52655, [email protected] Kaunas, Draugystes 19. ;)

Edited by bjoras, 2008 February 29 - 13:26.

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users