Jump to content


Eismo įvykis


  • Please log in to reply
341 replies to this topic

#181 GeRieTiS

GeRieTiS
  • Senbuviai
  • posts 360
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Break Premium 2,0 16V 100kW, automac.

Posted 2008 February 26 - 10:25

Sukaliau peziu 406 2002m.

sulindo desine fara, linko kapotas ir biski sparnas, is bamperio sono skutai liko...

Kaip ten yra su tuo kasko, ar pinigus ismokes, ar ir apsiims uzmoketi taisyma?

Paprastai buna, kad reikia pasirasyti ant tuscios fakturos po remonto, o servisas su draudimu issiaiskina.
  • 0

#182 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 28 - 09:41

kreipiesi i kasko ir uzpildai ten blanka, kureme pazymi (arba ne) kad tvarkysi pasirinktame servize o tada su draudimo protokolu vaziuoji i norima serviza pvz. UAB "Garaziuks" (su Zibintu nelabai suderinsi nes jie nesutaria su draudimo bendrovem, nes uzlenke kainas labai dideles) nueini pas kebulu vadybininka ir sakai kaip yra paduodi protokola ir sakai kad sudarytu samata ir suderintu ja su draudimu ir kad man nesvabu noriu kad butu masina kaip buvus... taip kad viskas normalej man kai taip buvo taj jokiu parkiu. ir dar tik neimk grynais pinigais nes pasiulis daug maziau nei istikro kainuos remontas pvz. man i rankas siule ~600lt o kai pateikiau samata truputi pasispyriojo truputi numuse valandini ikaini tos firmos ir vistiek ismokejo uz remonta 1450lt.

taip kad buk budrus neapsizioplink ;)

Kas čia per nesąmonė, kad negali pas atstovą remontuotis? Keletą įvykių turėjau, tai niekada nebuvo klausimų iš draudikų pusės, kokiam servise mašiną remontuoti. Arba draudimo kompanijas keisti reikėtų.
  • 0

#183 Svečias_Liutas123_*

Svečias_Liutas123_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 03 - 16:05

Galima kitaip. Nueini i servisa (gerai jai pazistamu turi), prasai pasakyti, kiek kainuos remontas. Jie tau primeta ir pasako. Tada eini i draudima, prasai ivertinti zala ir pasakyti ismokos dydi. Jei tave tenkina - kerti rankom ir atiduodi masina remontuoti. Savaites begyje draudymas (bent jau LD) perves sutarta suma i tavo saskaita. As taip dariau, gavosi gerai, be remonto dar uzteko pinigu pompai pakeisti.

Na matai kaip gerai.
Linkejimai nuo LD ;)
  • 0

#184 Svečias_edga.,_*

Svečias_edga.,_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 06 - 15:18

o kiek galetu kainuot draudimas, 406 coupe 3l 1998m 18-meciui?
  • 0

#185 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Posted 2008 March 06 - 21:50

apie 1k
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#186 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 06 - 23:08

1k tai normaliai kaip tokiai masinai,ir tokiam vairuotojuj,
  • 0

#187 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • posts 2,250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Posted 2008 March 06 - 23:11

...ir tokiam vairuotojuj,

kodel taip nuvertini save? <_< ;]
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#188 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • posts 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Posted 2008 March 07 - 10:35

Kai reikejo 2003 padazyti buferi, LD atstovas paklause- darbus atlikinesi Peugeot centre? Atsakiau taip. Taugiau jokiu klausimu nebuvo. Uz darba susimokejau, po to pervede pinigus. Likau abiejais patenkintas.
  • 0

#189 blogutis

blogutis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 30
  • Automobilis:peugeot 607

Posted 2008 March 15 - 20:25

kreipiesi i kasko ir uzpildai ten blanka, kureme pazymi (arba ne) kad tvarkysi pasirinktame servize o tada su draudimo protokolu vaziuoji i norima serviza pvz. UAB "Garaziuks" (su Zibintu nelabai suderinsi nes jie nesutaria su draudimo bendrovem, nes uzlenke kainas labai dideles) nueini pas kebulu vadybininka ir sakai kaip yra paduodi protokola ir sakai kad sudarytu samata ir suderintu ja su draudimu ir kad man nesvabu noriu kad butu masina kaip buvus... taip kad viskas normalej man kai taip buvo taj jokiu parkiu. ir dar tik neimk grynais pinigais nes pasiulis daug maziau nei istikro kainuos remontas pvz. man i rankas siule ~600lt o kai pateikiau samata truputi pasispyriojo truputi numuse valandini ikaini tos firmos ir vistiek ismokejo uz remonta 1450lt.

taip kad buk budrus neapsizioplink  ;)

Kas čia per nesąmonė, kad negali pas atstovą remontuotis? Keletą įvykių turėjau, tai niekada nebuvo klausimų iš draudikų pusės, kokiam servise mašiną remontuoti. Arba draudimo kompanijas keisti reikėtų.

kaip gali nebuti skirtumo kur remontuoti?
juk kasko draudimas turi nusidevejima
ir jeigu Zibinte taisysies ir des naujas detales, tai teks nusidevejima paciam susimoketi
i zibinta siuncia garantines masinas, arba tas kurioms dar nera nusidevejimo pagal metus
  • 0

#190 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 17 - 08:39

kreipiesi i kasko ir uzpildai ten blanka, kureme pazymi (arba ne) kad tvarkysi pasirinktame servize o tada su draudimo protokolu vaziuoji i norima serviza pvz. UAB "Garaziuks" (su Zibintu nelabai suderinsi nes jie nesutaria su draudimo bendrovem, nes uzlenke kainas labai dideles) nueini pas kebulu vadybininka ir sakai kaip yra paduodi protokola ir sakai kad sudarytu samata ir suderintu ja su draudimu ir kad man nesvabu noriu kad butu masina kaip buvus... taip kad viskas normalej man kai taip buvo taj jokiu parkiu. ir dar tik neimk grynais pinigais nes pasiulis daug maziau nei istikro kainuos remontas pvz. man i rankas siule ~600lt o kai pateikiau samata truputi pasispyriojo truputi numuse valandini ikaini tos firmos ir vistiek ismokejo uz remonta 1450lt.

taip kad buk budrus neapsizioplink  ;)

Kas čia per nesąmonė, kad negali pas atstovą remontuotis? Keletą įvykių turėjau, tai niekada nebuvo klausimų iš draudikų pusės, kokiam servise mašiną remontuoti. Arba draudimo kompanijas keisti reikėtų.

kaip gali nebuti skirtumo kur remontuoti?
juk kasko draudimas turi nusidevejima
ir jeigu Zibinte taisysies ir des naujas detales, tai teks nusidevejima paciam susimoketi
i zibinta siuncia garantines masinas, arba tas kurioms dar nera nusidevejimo pagal metus

Nu jei tau sulankstytas sparnas ir jį reikia remontuoti, tai koks čia gali būti nusidėvėjimas.
  • 0

#191 Aurimas K.

Aurimas K.
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 63
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 HDI

Posted 2008 September 09 - 14:58

http://www.flickr.co...s/30402817@N08/


Atsitiko toks neitin malonus ivykis. Vakar Vilniuje, vaziuojant Pylimo gatve ir sukant link Pamenkalnio gatves ivyko eismo ivykis. Incidentas praktiskai ivyko Pylimo, Pamenkalnio, Jogailos bei Islandijos gatviu sankirtoje. Sukant is antros eismo juostos link minetosios gatves, salimais vaziaves BMW X3 is treciosios juostos sankryzoje persimete i manaja ir neatlikes 'saugaus' lenkimo veiksmo sustojo. Ne pristabde, o sustojo. Dar bandziau automobili islaviruoti, bet desine mano masinos dalis kabino jo kairini bamperio kampa. Rezultatas matot koks, o ponuliui praktiskai nieko. Bamperis siek tiek iskiles ar net tik subraizytas ir deformuotas duslintuvas. Greitis manojo automobilio buvo minimalus, gal 30 km/h, bet ir kaip norejau,-susidurimo isvengti nepavyko... Na po to ir prasidejo idomumai... Vyrukas ne ka vyresnis uz mane, su kostiumu, 'A la naujais lietuvelis' auksais nusidabines. Islipes nieko nesake, galva nuleides tik vaikstinejo ir skambinejo. Atvaziavus policijai, mieli policininkai iskart apkaltino mane...Nors vyrukas is BMW niekaip, po keliu meginimu, nesugebejo paaiskinti kas ir kaip ivyko. Ir vis kaskart kitokia savo pozicija deste. Kagi, siaip netaip ITIKINAU policajus surasyti protokola, bei kaip priklauso pagal taisykles aprasyti situacija. Padare! Po to paprasiau, jog abu 'papustumem' i alkotesterius! O mielieji tvarkos sergetojai paklause kam to reikia! Po ilgu itikinejimu,kad reikia, man pareiske, jog neturi alkotesterio :rolleyes: . O vaikinas is BMW X3 tuo metu tyliai snekuciavosi su savo draugais, kurie atvaziavo jo 'palaikyti'. Ka gi, toliau veiksmas vyko Giraitej, Mekoj! Ten vyrai vel pareiske, jog ir cia neturi alkotesterio, tada pareikalavau, kad paprasciausiai butume vezami i narkologini centra ar dar kur. Na vyrai pradejo spausti mane, kas ir balsa pakelinejo, kas ir dar visokiu palaike. Cia vyrus turiu omeny policininkus, bei kazkokius vietinius serifus. Anot ju, policininkai geriau zino. Nu okay, nepriestarauju, jog policininkai zino uz mus geriau, bet siaip ne taip atnese kazkoki alkotesteri, kuris nebuvo tinkamas naudoti. Anot ju, sitas nesertifikuotas, reikia ji patikron isvezti. Tai visi ipute 0.00 sedom toliau rasyti pasiaiskinimu. Tada vel prasidejo idomumai. Vaikinas berods ar tris, ar keturis kartus pakeitinejo savo pasiaiskinima ir vis priestaraudamas savo pirminems pasakytoms mintims. Jau ir patys policininkai sukluso, bet tik trumpam. Nes tokie paaiskinimai, jog manes nepastebejo, nors ir neturejo manes pastebet gi jis vaziavo priesais mane, toliau... jis neva nestabde, nors iskart policininkams pareiske, jog norejo sustoti, nes telefonu kalbejo, o veliau pareiske, jog jis net nesustojo, jis vaziavo stabdydamas , mat gi didelis kampas posukio, nors tik ka tik buvo uzsidegus zalia sviesoforo sviesa. Kad ir kiek cia berasyciau...Reziume: As kaltas! Nepasirinkau saugaus greicio, saugaus atstumo ir dar kazko... Protokola kardinaliai atsisakiau pasirasyti. 4dieni bus sprendziamasis posedis. Gal kas galit patart. Kokios pozicijos laikytis. Sioje situacijoje, turiu savo keleivi liudininka, nors jis, kaip policininkai nurode, yra suinteresuotoji puse... Zodziu..



Beje, kas galit ka pasakyt del remontu? Pranesiau, LD, nes sioje bendroveje turiu kasko draudima. Siaip motorui lyg ir nieko, bet va ir vaira kazko jau meta viena puse, lyg landzeronai paeje i vidu. Apie kitus padarinius matote jau foto...

Edited by Aurimas K., 2008 September 09 - 14:58.

  • 0

#192 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • posts 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Posted 2008 September 09 - 15:09

situacija vienas prie vieno kaip mano, tik as kirtau vairuotojo kampu. autostradoj :wacko:
beja ir kapotas taip pat linkes kaip mano...na bet mano 205 buvo, tai ner ka lygint.
o savo masinos netvarkiau... linko lanzeronas, biski truko arka ir ant stogo guzas atsirado... :blush:
kadangi ta staiga islindusi auto vairavo kitas mentas. tai liepe jam pust, o man nereikejo.

as gavau bauda, mentas nekaltas.

itariu taves laukia ta pati situacija.
o ti kaip protokole liko? jis kalbejo telefonu ar ne? tai dar uz tai galima bauda pripaisyt.
as tai gincijaus, siulau ir tau tai padaryti ;)
nepatingeti ir toliau jei prireiks kreiptis.

prisiminus sena istorija :blush:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#193 Aurimas K.

Aurimas K.
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 63
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 HDI

Posted 2008 September 09 - 15:22

Mano judejimo trajektorija buvo teisinga. Situacija yra ta, jog man niekaip nepavyksta irodyti, jog jis startavo is treciosios eismo juostos...Paprasciausiai dar pacioje sankryzoje staiga metesi i manaja juosta, uzkisdamas man savo gala. Jis savo pasiaiskinime isdestete, jog vaziavo 2 juosta. Nors kaip ir minejau, pats pradzioje nesugebejo nurodyti net kaip ir is kurios juostos isvaziavo... Sioje vietoje susikerta mano bei mano keleivio paaiskinimai su jo isdestytomis mintimis..Po ivykio jo masinos trajektorija buvo teisinga. Tai ir salygoja mano neteisuma.. Nu zodziu pasaka kazkokia. 'Pasiduoti' nezadu, nes po velniu zinau,kad as nekaltas. Dar vakar policijams atsoviau i ju teigini apie nesilaikyma saugaus atstumo.Kaip as galejau laikytis saugumo, jei net jis nevaziavo pries mane, o kitoje juostoje.

Edited by Aurimas K., 2008 September 09 - 15:28.

  • 0

#194 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2008 September 09 - 15:26

Kaip as galejau laikytis saugumo, jeis net nevaziavau pries mane, o kitoje juostoje.

Jei jis atsidure tavo juostoje "teisingoje trajektorijoje", tai jau atstumo privalejai laikytis.
Kaip suprantu ivazhiavai i gala, o ne i shona?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#195 Aurimas K.

Aurimas K.
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 63
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 HDI

Posted 2008 September 09 - 15:31

Jei jis atsidure tavo juostoje "teisingoje trajektorijoje", tai jau atstumo privalejai laikytis.
Kaip suprantu ivazhiavai i gala, o ne i shona?

Paaiskinsiu kitaip: jis isvaziavo is trecios juostos, turejo ivaziuoti i antra juosta. Vietoj to, posukyje metesi i mano 1-a juosta ir kirto ant stabdziu.

Dabar gal aiskiau. ..

Taip i gala. Kaip matai mano desinysis kampas mustas, o jam panasioje vietoje i kaires puses gala.

Edited by Aurimas K., 2008 September 09 - 15:45.

  • 0

#196 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Posted 2008 September 09 - 15:57

Galiu palinketi sekmes kariaujant.Turejau panasia situacija.Nors ir jeigu apkaltins, visada gali paduoti i teisma ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#197 Aurimas K.

Aurimas K.
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 63
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 HDI

Posted 2008 September 09 - 16:08

Paduoti i teisma galima! Bet sitoje situacijoje turiu tik savo liudininka ir jo nekonkretu paaiskinima. Daugiau koziriu neturiu. O pries mane: masinu issidestymas-mano skersa, o jo 'teisingai' stovintis automobilis.
  • 0

#198 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 09 - 17:25

Manau šioje situacija, bet kokiu atveju liksi kaltas, mentai mano taip - įdūrei į galą esi kaltas. Sekmės.
  • 0

#199 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • posts 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Posted 2008 September 09 - 19:43

butum idures jam siknon, kai jis dar nebuvo spejas pilnai visais keturiais ratais ivaziuot i pirma juosta tu butum teisus, bet jei jis visas stovejo pirmoj juostoj nei kiek nelipdamas ant baltos juostos - tu kaltas. nebent rasi nesaliska liudininka paliudisianty jo "chuliganiska" vairavima. del tos pacios priezasties tarp juostu persirikiuot stengiuos kuo greiciau. buvo pusbroliui panasi situacija su truliku, tiksliai nepamenu kas kaip, bet trulikas liko kaltas nes viena puse jo buvo ant baltos juostos, nors realiai buvo nesilaikytas atstumas.
  • 0

#200 2step

2step
  • Senbuviai
  • posts 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Posted 2008 September 09 - 19:59

ieskok advokato ir gal pavyks pasiekti abipusi kaltuma. jei advokatas labai geras ir patyres irodys kad esi nekaltas. manau viska galima ziureti per prizme "karas keliuose", o ne per baltas linijas ir kitokius POST FACTUM. teisejai nekvailiai ir tikrai zino, mate ir patys kartais sudalyvauja tokiose eismo nutikimuose. ir jei kaltininkas yra "keliu kareivis" juk is karto matosi...o jei ir nesimatys, vistiek jis "kareivis" jei padare tokia avarija. advokatas ir isklotines telefono surastu ir panasiai, manau daug budu apginti tiesa ir irodyt del ko ivyko avarija. na as optimistas :) sekmes
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users