Peršokti prie turinio


Eismo įvykis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 341

#61 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 13 - 11:10

pasidalinau savo problema su daugiau zmogeliuku.. isvados tokios: tyrimas gali vykti tol, kol isigalios senaties terminas.. :D o tu zmogau daryk ka nori.. ir neaisku kiek dar laiko vazinesiu su pamusta masinyte.. :wacko: teisine sistema tobula Lietuvoje B)
  • 0

#62 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2007 vasario 13 - 11:36

gali but kad cia ta situacija kai kylant narbuto g. dega zalia rodykle i desine ir tuo paciu zalias signalas vaziuojant laisves pr. Ten daug kas issiduria ir nepraleidineja laisves pr. vaziuojanciu
  • 0

#63 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 13 - 11:54

akurat ;) vaziavau laisves pr.. o moteriske is visos dusios man i galines dureles :blink:
  • 0

#64 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2007 vasario 13 - 12:12

gali but kad cia ta situacija kai kylant narbuto g. dega zalia rodykle i desine ir tuo paciu zalias signalas vaziuojant laisves pr. Ten daug kas issiduria ir nepraleidineja laisves pr. vaziuojanciu

tai cia, tipo, kartu dega zalia abiem? reiketu specialiai patikrinti:) jei tu vaziavai per raudona vadinasi ir ji vaziavo? :unsure:
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#65 Svečias_Armadillo_*

Svečias_Armadillo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 13 - 12:36

akurat ;) vaziavau laisves pr.. o moteriske is visos dusios man i galines dureles :blink:

Na ten is tikruju kartais zalia gali degti tiek atvaziuojantiem nuo narbuto, tiek nuo laisves pr. Kad tik nebutum kaip tik ant tokio momento uztaikes.. :/
  • 0

#66 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 13 - 12:47

ten vienu metu dega zalias laisves pr. vaziuojantiems ir zalia papildoma sekcija sukantiems desinen is narbuto g. i laisves pr.. taciau narbuto g. kabo zenklas kad turi praleisti.. zodziu ten pastoviai tokios avarijos ivyksta.. nes niekas neziuri zenklu - pamato kad zalia rodykle dega ir dumia.. :wacko:
  • 0

#67 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 13 - 12:54

yra toks budas liudininkams susirasti. pas mane panasi sutuacija senokai buvo, kai turejau liudininkus, liudijusius uz mane, kurie po to persigalvojo ir pranese nieko nemate. Duoti skelbima i laikrasti, aceit atsiliepkit liudininkai, kas mate toki ir toki autoiviki vykusi ten ir tada. Tada pagalskelbima atsiliepia pora pazystamu ir paliudija tavo naudai. as tiesa tuo nepasinaudojau. kalti likom abu eismo ivykio dalyviai, kas greiciausiai gresia ir tavo atveju.
  • 0

#68 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 vasario 13 - 12:56

Ta deganti zalia rodykle gyn del pesciuju yra ir tiek . Nes jei kabetu ten paprasta zalia rodykle prie raudonos ten niekas gyevenime ju nepraleistu. O taip ir buna kad uzsidega sekcija sukti i desine o is laisves prospekto dega zalia vaziuojantiem tiesiai. Reikia but budriam toje sankryzoje ne tik kukant i desine is narbuto bet ir vaziuojant tiesiai is laisves prospektu.
  • 0
Subaru Legacy

#69 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 13 - 13:02

yra toks budas liudininkams susirasti. pas mane panasi sutuacija senokai buvo, kai turejau liudininkus, liudijusius uz mane, kurie po to persigalvojo ir pranese nieko nemate. Duoti skelbima i laikrasti, aceit atsiliepkit liudininkai, kas mate toki ir toki autoiviki vykusi ten ir tada. Tada pagalskelbima atsiliepia pora pazystamu ir paliudija tavo naudai.
as tiesa tuo nepasinaudojau. kalti likom abu eismo ivykio dalyviai, kas greiciausiai gresia ir tavo atveju.

daviau skelbima i 15min, taciau jokiu rezultatu.. O "savu" liudininku nelabai noriu siusti.. snekejau su rimtais teisininkais, tai uz melagingu parodymu davima gresia netgi baudziamoji atsakomybe (iki 3 metu nelaisves :huh: )..
  • 0

#70 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 13 - 13:05

Ta deganti zalia rodykle gyn del pesciuju yra ir tiek . Nes jei kabetu ten paprasta zalia rodykle prie raudonos ten niekas gyevenime ju nepraleistu. O taip ir buna kad uzsidega sekcija sukti i desine o is laisves prospekto dega zalia vaziuojantiem tiesiai. Reikia but budriam toje sankryzoje ne tik kukant i desine is narbuto bet ir vaziuojant tiesiai is laisves prospektu.

sutinku - kelyje visada reikia buti budriam :rolleyes: bet vaziuojantiems laisves pr. pirmenybe bet kokiu atveju.. beje, daviau patarima pareigunams.. kadangi ten ivyksta nemazai autoivykiu, pasiuliau irengti vaizdo kameras sioje sankryzoje :)
  • 0

#71 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 vasario 13 - 13:32

Pasižiūrėkit KET ir nespėliokit "kam skirta žalia rodyklė ir kaip reikia elgtis" nes nusišnekat.
  • 0

#72 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 vasario 13 - 13:37

Šiandien vos nepasėmiau blondinės nepraleidusios manęs pagrindiniu Kęstučio/Sėlių sankryžoje. Laimei trečioji akis buvo atsivėrusi prie kairės ausies ir ja kažkaip pro priekinę stoikę pastebėjau, kad ji manęs nemato. Rankos dreba dar dabar nuo adrenalino ir įsiūčio.
  • 0

#73 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 13 - 13:40

trecioji akis tik blondinems pasitaikius atsiveria? ;)
  • 0

#74 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 vasario 13 - 13:41

trecioji akis tik blondinems pasitaikius atsiveria? ;)

Net susimąsčiau.... Reikės atlikti stebėjimus ir nustatysiu. ;)
  • 0

#75 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 13 - 13:42

yra toks budas liudininkams susirasti. pas mane panasi sutuacija senokai buvo, kai turejau liudininkus, liudijusius uz mane, kurie po to persigalvojo ir pranese nieko nemate. Duoti skelbima i laikrasti, aceit atsiliepkit liudininkai, kas mate toki ir toki autoiviki vykusi ten ir tada. Tada pagalskelbima atsiliepia pora pazystamu ir paliudija tavo naudai.
as tiesa tuo nepasinaudojau. kalti likom abu eismo ivykio dalyviai, kas greiciausiai gresia ir tavo atveju.

daviau skelbima i 15min, taciau jokiu rezultatu.. O "savu" liudininku nelabai noriu siusti.. snekejau su rimtais teisininkais, tai uz melagingu parodymu davima gresia netgi baudziamoji atsakomybe (iki 3 metu nelaisves :huh: )..

kodel melagingi, jei tu nekaltas. buvau, maciau. kas kokiu budu sugebes irodyti, kad tavo draugo (kaimyno, dedes, tetos) ten nebuvo????? Juolab, kad keturiems menesiams praejus, galima ir kai kokias smulkmenas pamirsti, nieks nesikabines
  • 0

#76 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 13 - 15:00

yra toks budas liudininkams susirasti. pas mane panasi sutuacija senokai buvo, kai turejau liudininkus, liudijusius uz mane, kurie po to persigalvojo ir pranese nieko nemate. Duoti skelbima i laikrasti, aceit atsiliepkit liudininkai, kas mate toki ir toki autoiviki vykusi ten ir tada. Tada pagalskelbima atsiliepia pora pazystamu ir paliudija tavo naudai.
as tiesa tuo nepasinaudojau. kalti likom abu eismo ivykio dalyviai, kas greiciausiai gresia ir tavo atveju.

daviau skelbima i 15min, taciau jokiu rezultatu.. O "savu" liudininku nelabai noriu siusti.. snekejau su rimtais teisininkais, tai uz melagingu parodymu davima gresia netgi baudziamoji atsakomybe (iki 3 metu nelaisves :huh: )..

kodel melagingi, jei tu nekaltas. buvau, maciau. kas kokiu budu sugebes irodyti, kad tavo draugo (kaimyno, dedes, tetos) ten nebuvo????? Juolab, kad keturiems menesiams praejus, galima ir kai kokias smulkmenas pamirsti, nieks nesikabines

na taip.. is dalies nemelagingi :) blogiausiu atveju galima imtis sio ivykiu posukio :lol:
  • 0

#77 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 vasario 13 - 15:06

na taip.. is dalies nemelagingi :) blogiausiu atveju galima imtis sio ivykiu posukio :lol:

O ka jei ta bobulka atsives visa savo cecha (30-40 karingu babciu), kurios "kaip tik tada ejo is ekskursijos"?
  • 0

#78 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2007 vasario 13 - 15:08

Jei sukai dešinėn degant tik žaliai rodyklei - tu vienareikšmiškai kaltas.
  • 0

#79 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 13 - 15:09

na bobulka jau apklausta ir jos parodymai, arba tiksliau ju nebuvimas, uzregistruoti :mellow: jeigu zaisti ta zaidima, tai jau geriau, kai atsiranda liudininkai per laikrasti.. :wacko:
  • 0

#80 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 13 - 15:10

Jei sukai dešinėn degant tik žaliai rodyklei - tu vienareikšmiškai kaltas.

pataisau.. JI suko.. JI kalta :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0