Peršokti prie turinio


Eismo įvykis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 341

#121 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2007 lapkričio 22 - 16:41

kiek draudimas ivertins tiek ir bus, ismokes 70 proc. nuo tos sumos.
  • 0

#122 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 lapkričio 22 - 16:52

na tai kas kad tokia kaina parduodama? jie vertina kazkaip neaisq kaip :wacko: mano baltuka pries metus vertino 700lt, aceit pagal viska tiek ans kainuoja, tipo rinkos verte tokia. o baltas buvo ledinis, be priekaistu,o autopliuse uz 700lt galejai pajimt su puse nunesto priekio uz tokia kaina. vaziuojancio niekaip. na ka ismokejo likutine verte, nes taisyt kainavo daugiau. tingiu kartotis visai nesenai vienoj temoj aiskinau. :( tai va. ma rods gavau pora simtu lt ir visa sudauzyta masina. jei kaina ismokos kuria gavau is draudimo suklydau tai aciprasau, tikrai nepamenu jau 100proc, bet tikrai gavau labai mazai. jei ne gautos dalys dovanu, prisiminti seni pazistami, kas kam skoloj, ti sakes, nieko neacipirktu minuse liktum i viskas. :unsure:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#123 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 lapkričio 22 - 17:29

5. patarimu reik visokiu.

pirma uzuojautos, kiek pamenu, jau nebe pirmas 405-tas netaisomai pas tau? :(

del pirmo punkto - jei remontas virsija 70% vertes, paskaiciuoja sudauzytos auto likutine verte, ja isminusuoja is sveikos auto kainos ir skirtuma atiduoda bapkemis bei palieka ta auto tau. issireikalauti jog remontuotu, nemanau, kad pavyktu. su savo 309-tu jau 3 kart ta procedura praejau... :rolleyes:

vienas pazistamas nesenai pasakojo, kad gincijosi su draudimo ekspertu ir jam irodinejo jog kai kurie pazeidimai ne nuo avarijos, o nuo seniau buve, kad sumazintu remonto verte ir remontuotu (lygtais pavyko isidereti, nes nedaug tuos 70% virsijo). bet pas tave, jei kebula suraite, tai, manau, nepavyks sitas variantas.
bendradarbiui nesenai supyle 93 benzinini 405-ta. panasiai kaip tau. nurase ir ~2kLt pasiule. primetem jog parduodamas panasiai but gaves kaip likutine + stumimas srotan. taip, kad dar nepergyvenk, gal ir nesesi i minusa.
pirma siulyciau palaukti kol paskaiciuos draudimas, biski pasidereti, jei suma netenkins, tik tada bandyti i nepriklausomus ekspertus kreiptis (anys irgi ne uz aciu samatas raso).
  • 0

#124 Martis

Martis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 158
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:306 2.0HDI, Toyota avensis d4d

Parašyta 2007 lapkričio 22 - 18:03

Uzuojauta del auto. Man taip pat nepataisomai supyle 406 (pyle i sikna o nuo smugio ismete pries eisma ir pyliau kaktomusa dar). Buvau apsidraudes BTA draudime, tai paskaiciavo uz masina 5800lt, nulekiau pas nepriklausomus ekspertus jie centas i centa tiek pat paskaiciavo. Masinos tvarkyma paskaiciavo virs 30000lt, tai savaime aisku jie neremontavo. Dave man tuos 5800lt ir paliko man masina. O si 406 nusipirkau uz 12000lt, taigi gavos minusas :(
  • 0

#125 Svečias_doffilee_*

Svečias_doffilee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 24 - 12:17

o jei butu kasko dradimas. kas tada? irgi duos tuos kelis tukst litu ir viso gero?
  • 0

#126 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 24 - 12:41

Jo man ir pasistojo toks klausimas. Bo turiu ir kasko ir paprasta draudima. Kaip tokiais atvejais gaunas jai tau sudrapalina aparata, arba pvz tu kitam sudrapalini. Irgi i minusus musa ar kaip ? :unsure:
  • 0

#127 Svečias_andriesas_*

Svečias_andriesas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 23:04

Sveiki, atsitiko tiap kad y mane ivaziavo is salutinio kelio pilietis. Pezo priekines ir galines keleivio dureles nepataisomos, slenkstis sudauzhytas ir stoike paejusi (tarp priekiniu ir galiniu dureliu stoike) vazhiuoja lyg ir gerai mashina,stogas sveikas liko, tai paejo tik pati apacia.. ka daryti patarkit ? kaip rytoj ir ka sakyti draudime ? kur geriau tvarky ? pezu centre ar kur ? ir ar sutvarkius geriau parduoti mashina ar nieko baisaus ? Kaltininko draudimo kompanija ergo. Aciu
  • 0

#128 pocuvijus

pocuvijus
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 25
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:volvo v40 (skandinavai galvoja apie žmogų) mondeo 97 parduota ir peugot 605 dalimis

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 23:20

siulau nusiraminti ir pradziai suzinok kiek tau draudimas paskaiciuos ir ar isvis masinos nenurasys(gausi atrodo 75% rinkos vertes, jei nuraso ieskok pazistamu, kurie gali tau isduot pazyma kad tavo masina utilizavo ir paleisk ant daliu cia blogiausias variantas). pasidomek kiek kokie darbai dalys kainuoja. mano draugui ir neseniai ikale i 605td 92m tai parejo kapotas, sparnas, buferis,lempa, halogenas if draudimas paskaiciavo 2250.38 lt. nedaug truko iki nurasymo praeita sest patys sutvarkem gavosi 515. :beer:
  • 0
peugeot 605 su cinkuotu kebulu nemirtingi, bet su vaikiskom ligom ford mondeo agregatai neuzmusami tik kad kebului amen volvo v40 kebulas liuks, o jei ka paremontavai tai 100 metu

#129 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 07:59

gausi atrodo 75% rinkos vertes

negausi. jau kazkur forume kazkas (berods NerijusV) buvo aprases "gavimo" procedura.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#130 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 lapkričio 28 - 10:48

sutvarkai uz gauta ismoka ir parduodi....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#131 Wycka

Wycka
  • Nariai
  • Pranešimai: 88
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 307 SW

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 23:55

tai va netyciom pasventinau savo pezukui galine lempa... puse stikla nuskila, o toliau kaip ir viskas sveika... lepikes dega kaip priklausa... tai norejau pasidometi gal kas zinot kiek 406 pezui 96 metu kainuotu galines kaires lempos stiklas?
  • 0

#132 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 01 - 13:41

ir radai tu cia beda :D . Nuvaziuoji parda ir nusiperki
  • 0

#133 Styra

Styra
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 490
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:XC70 D5 136kW

Parašyta 2007 gruodžio 01 - 17:02

Jap, reikalai tokie: LD pasiule 3000Lt likutine verte, rinkos verte 4200Lt. Uz likusia auto koleikas gaunu 1500Lt, tikiuos kazkas daugioau pasiulys. Technikine dar iki kovo vidurio, draudimas - dar ilgiau, koleikas vazineju, kaip niekur nieko - tik subine nekaip atrodo, kai nulupau ir ismeciau galini buferi - vaizdas pagerejo :))) Pamazu ieskau kitos auto, kazkaip akis kliuvo uz Renualt Scenic, aisku dyzelio. Bet gali but kaip ir praeita karta - einant per turge ir ieskant OOOO ar VW, siris neaatylaike ir Peugeot gausis... Styra
  • 0
Dr.Styra Volga XC70 136kW 400kN/m Ex BMW320d touring, 100kW Ex P405break 1.8TD, 92' 66kW Ex P405 1.8TD, 90' 66kW Ex P205 1.8 XRD 86' 44kW Kaunas

#134 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Parašyta 2007 gruodžio 03 - 17:34

Geriausiai, atiduodi ju servisui tvarkyt ir galvos neskauda. Nes vistiek kiek paskaiciuos tai sunkiai rasi kas uz tiek sutiktu remontuot :ph34r: . Tada kai sutvarkys ziurek ar vejai nesvilpia vaziuojant ir spresk. Man buvo nubreze buferi galini: paskaiciavo 300 (Lietuvos draudimas), o remontuot neradau pigiau kaip 500. Tai atidaviau viena diena ju parinktam servisui, o kita pasiemiau kaip nauja :) (aisku nuemimas ir uzdejimas irgi man nieko nekainavo).
  • 0

#135 Svečias_Agniusg_*

Svečias_Agniusg_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 04 - 00:00

Pritariu auksciau issakytai minciau, nueini i ergo pasiemi ju servisu sarasa ir pasirenki ir susitari kada priims, net neminek Zibinto :) , zinau kuo gali baigtis... atduok i servisa ir ramiai lauk.... sakys kad padarys per 3 savaites, nusiteik ne maziau kaip 2 menesius be masinos buti, bet gali pabandyti nuomotis kita bet cia daug niuansu...
  • 0

#136 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 gruodžio 04 - 00:24

Pritariu auksciau issakytai minciau, nueini i ergo pasiemi ju servisu sarasa ir pasirenki ir susitari kada priims, net neminek Zibinto :) , zinau kuo gali baigtis... atduok i servisa ir ramiai lauk.... sakys kad padarys per 3 savaites, nusiteik ne maziau kaip 2 menesius be masinos buti, bet gali pabandyti nuomotis kita bet cia daug niuansu...

Kodel teigi nemineti Zibinta, na dar priklauso nuo masinos metu. Tarkim man PZU uz veidrodeli atidave 1200lt vien del to kad nevaryciau i Zibinta, nes is ten saskaitele atsiunte kiek galetu kainuoti remontas tiksliai nepamenu netoli 2k vien uz vairuotojo puses veidrodeli su visais darbais ir detalem bei dazymu. Na bande jie mane pagazdinti, kad tipo as turesiu padengti kazkur apie 15% sumos, as sutikau, nes zinojau kad man reikes dengti tik uz detales. Tai PZU nusprende geriau padengti 60% grynais i mano kisene.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#137 Svečias_Agniusg_*

Svečias_Agniusg_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 04 - 11:04

Paprasciausiai jei automobilis negarantinis gali nesutikti dengti visa suma, ir bus skaiciuojamas detaliu nuvertejimas kuri turesi dengti is savo kisenes, bet cia priklauso nuo sugadinimu ir masinos amziaus, ir dar vienas dalykas, Zibinte gali sudaryti tokia samata kad pagal ju ikainius automobili visai nurasys... Sunku ka nors tiksliau pakomentuoti nezinant daugiau detaliu...
  • 0

#138 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 11:18

as lygiai taip pat pasventinau.. bet kazko negavau nuvaziaves to stiklo.. :blink: signedoj(klaipeda) paaiskino kad jie atskirai neparsidavineja
  • 0

#139 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 14:13

ot beda faros stikliukas :D perki visa lempa is sroto ir nusiki galvos ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#140 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 15:01

Jei labai baisiai nesutrupejo i gabaliukus, tai galima ir sutvarkyti.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0