Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Karas keliuose


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 662

#61 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2008 sausio 29 - 01:33

Jimmy - teisybė kartais įvyksta.
Nors ir Opelis, bet visgi :D

Cia kiek kitokia teisybe :wacko:

O dieve ...
pirmas tai .. ir juokinga ir kraupu ....
Bet antras... ohhh nepasiseke kazkam .... :D

Kur dar tokiu rast ? :D
  • 0

#62 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2008 sausio 29 - 01:40

Ka cia kai kurie nusisnekat. Ir bandotes gintis. As pats dar esu "pacanas" keli metai virs 20, visi draugai mano tokie ir zinau kaip viskas yra....

Perka bulkas arba bempsus. Kai as nusipirkau puga is manes zvenge. sako bl** tiek litu o tokia silpna masina. negali nei palakstyt, nei koki "lopa" pagaidyt (ala pasustravot) ir pan ir pan. Tai varem i tusa pamenu. jo blyn. tai specialiai tik lenkia tik lengia. vieni su kitais lenktyniauja. o salia manes sedintys ir peza. davai duog gazu. nors ir taip 110 ejau. krc...

Visi jie bl** narsto kaip nuo bb nutruke ir ju etalonas yra greitis, pigumas ir sustrumas.
Klausimas kodel BMW. todel kad kainuoja palyginus centus, gauni nesveikai galinga aparata ir gali pradet isipisinet. Va delko BMW yra atmorozu masina.
Nu as tai kazkaip kai mates kai prie mano akiu Airijoj kai kas uzsimuse. Ir "mazos desros" sindromas praejo ir sparnai nukrito.

Viskas teisybe.

Jai atskirai pamineti , kad sakyta apie tipishkus tu mashinu (pigiu sustru bmw ishsi***inejimui) vairuotojus, neminejant normaliu zmoniu , ir normaliu bmw

Nes kiek pastebejau diskusija i niekur rieda del to ,. kad vieni sako

" su bmw atmarozai varineja " ( minint tikrai dideli kiek atmarozu , kurie su tom pigiom "sustrom" bmw 20mecio senumo vazineja )

kiti sako

"pats durnius - as normalus zmogus , normalu bmw vairuoju - tai ka as dbr "atmarozas"?" Nesuprantant kad butent apie JI - atsakinga ir intelektualu vairuotoja pirmas zmogus nieko nesake.

Tiesiog siulau atriboti " Atmarozus-BMWshnikus" , nuo bendros BMW vairuotoju grupes
  • 0

#63 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2008 sausio 29 - 01:47

ė, domina. Galima plačiau: kur stovi, kaina, komplektacija, stovis? Kabrikas?

Gal šitas kartais? Jau beveik pusmetį autopliuse kabo...

bingo ... butent.
paziurejom ir nusprendem kad neverta.

Nors ir ne tik sita ziurejom aisq , kai pamacius ta kaune pagalvojom apie tokios mashinos pirkima , pliuse daug ju ....
  • 0

#64 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 29 - 09:22

Šioj "diskusijoj" aš 100% palaikau Laisvį. Ir pavyzdys, džigitas Laucius tikrai nevažinėja su bmw, ane?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#65 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 sausio 29 - 09:54


Tiesiog siulau atriboti " Atmarozus-BMWshnikus" , nuo bendros BMW vairuotoju grupes

o tarp ju dar normaliu buna :blink: Ar naujas X5 ar nauja septinke, man nepapuole sutikti ''normalaus'' BMW vairuotojo kelyje,todel tokia ir nuomone :P
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#66 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2008 sausio 29 - 13:06

džigitas Laucius

Skaudi tema? ^_^ Pasipasakok.. :)
  • 0
Variantas B

#67 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 29 - 14:00

Skaudi tema? ^_^ Pasipasakok.. :)

Man? Ne. Aš sėdžiu aukštai, o skauda būtų jam
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#68 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 29 - 14:21

man nepapuole sutikti ''normalaus'' BMW vairuotojo kelyje,todel tokia ir nuomone :P

o as turiu toki bendradarbi. v semje ne bez urodov. negalima taip visko suvesti i viena marke. milijona gyvuliu pezistu esu mates gatvese, bet apibendrint gi nebutina.

nors kiekviena taisykle turi isimciu... :rolleyes:

kai matau bimbala arba (ypac) cveka is paskos, vengiu staigaus stabdymo. kazkaip reakcija pas anuos veluojanti, o greitis taigi didelis...

bet dar nedarykite taikos, pasibarkite, man smagu :)
  • 0

#69 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 sausio 29 - 14:41

o as turiu toki bendradarbi. v semje ne bez urodov. negalima taip visko suvesti i viena marke. milijona gyvuliu pezistu esu mates gatvese, bet apibendrint gi nebutina

tai gal tik viens tox yr :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#70 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 29 - 15:53

ir daugiau pazistu
  • 0

#71 Laucius

Laucius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 45
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 1.4 Equinoxe

Parašyta 2008 sausio 29 - 15:58

Šioj "diskusijoj" aš 100% palaikau Laisvį. Ir pavyzdys, džigitas Laucius tikrai nevažinėja su bmw, ane?

taj ka kad kiaulishkai pasielgiau tam man dabar bmw pirkt <_<
  • 0
VAULT Crew

#72 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 29 - 16:22

taj ka kad kiaulishkai pasielgiau tam man dabar bmw pirkt <_<

Šiaip pigiau yr tiesiog nesielgt kiauliškai ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#73 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 sausio 30 - 23:32

Va katik rode Siauliu konfiskavimo auto aikstele, kurioje 205 ir 405 pugai. Laukiam priekaistu is BMW nariu. :D
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#74 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2008 sausio 31 - 18:14

nu blm sian vienas su pezo vos i barzda negavo. atvaziavo su savo 307 uzmete taip kad nuo mano dureliu tarpas max 40cm pasiliko nuo savo duru pusantro metro tarpa ir uzkalbintas dar sakojos. as kaip tik is bmw raktuka traukiaus klemas pezuj priverzt o tas man dureles uzstate islipo kai paklausiau rusisku zargonu ar ne per daug sau leidzia jis dar drasiai pasake savo reikalu ziuret ir uzsidaryk. bet nuejus iki pezo ir is bagazines "vamzdeli" issitraukus greit suprato minty. sakykit kad atmorozas as bet bl jei turi 2006 peugeot tai dar nereiskia kad tau viskas galima. gali ir pacaniokas su 94 pezo rankas palauzyt.
  • 0

#75 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2008 sausio 31 - 23:46

nu blm sian vienas su pezo vos i barzda negavo. atvaziavo su savo 307 uzmete taip kad nuo mano dureliu tarpas max 40cm pasiliko nuo savo duru pusantro metro tarpa ir uzkalbintas dar sakojos. as kaip tik is bmw raktuka traukiaus klemas pezuj priverzt o tas man dureles uzstate islipo kai paklausiau rusisku zargonu ar ne per daug sau leidzia jis dar drasiai pasake savo reikalu ziuret ir uzsidaryk. bet nuejus iki pezo ir is bagazines "vamzdeli" issitraukus greit suprato minty. sakykit kad atmorozas as bet bl jei turi 2006 peugeot tai dar nereiskia kad tau viskas galima. gali ir pacaniokas su 94 pezo rankas palauzyt.

Ne, protingas tu. Intelektualas. ^_^ Mašiną jam, matai, negražiai pastatė. Kiekvieną mielą rytą išsiropščiu per pusmetrinį tarpą (šventė, kai didesnis), tenka ir pro keleivio duris įlipt/išlipt - nematau tame tragedijos. Galima paburnoti, žinoma, numesti repliką prastam parkuotojui ar užkišti raštelį. Galimą dar į forumą nuotrauką su "papiktintu" postu įdėti, pasiputoti, išsilieti tsakant. Žodžiai žodžiais, o "vamzdelis" jau kas kita. Svetimo turto naikinimas ar kūno sužalojimas, Tamstos žiniai, užtraukia atsakomybę pagal atitinkamus ATPK ir BK straipsnius. Nelygu ant ko pataikysi, gali ir guminėm kulkom pavaišint (užpuoli žmogų - jis turi teisę į būtinąją gintį). Ir centimetrai tarp bortų toliau mažai kam įdomūs bus.
Savo kompleksus ir pyktį dėl nenusisekusio gyvenimo geriau aptarti su medikais - turėtų padėti. Ir kalbinti žmones gal vertėtų +-valstybine kalba, o ne penkiaaukščiais matais - žiūrėk dar ir susiprastų, perstatytų. :)
  • 0
Variantas B

#76 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 01 - 09:49

O cia teisybe, kad dabar miestuose greiciu nematuoja, o tik sviesoforus, dirzus ir pesciuju perejas stebi? O su radarais tik uzmiesti sklaidos? :huh:
  • 0

#77 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2008 vasario 01 - 10:21

... Savo kompleksus ir pyktį dėl nenusisekusio gyvenimo geriau aptarti su medikais - turėtų padėti...

Keistas benrdavimo stilius... Ka nors "nuleist" zemiau, nepilnavertiskumo kompleksas...
Nepadeda tau tie medikai... Ir vargu ar pades... Nebeeik pas juos daugiau...
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#78 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 vasario 01 - 10:46

Keistas benrdavimo stilius... Ka nors "nuleist" zemiau, nepilnavertiskumo kompleksas...
Nepadeda tau tie medikai... Ir vargu ar pades... Nebeeik pas juos daugiau...

Na pamastyk ka parasei, pagal tave tikras vyras malantis liezuviu, su ziurstu virtuveje galetu pastoveti uz save ir uz artima, klysti. Tokiam vyrui geriau jungtis prie vyru su vaivorykstes veliava. Vyras tam ir yra, kad demonstruotu jega tam tikrais atvejais.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#79 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 01 - 10:46

Ikisiu as savo trigrasi.....tegul "marozai" ar kaip ten tie kiauroidai vadinasi laksto su kuo nori, man asmeniskai BMW yra grazus automobilis ir is technines puses tikrai ne pats blogiausias...davedu SS GTi projekta iki galo, parduodu ir ruosiuos pirkti bmw 3 coupe 94m, sportui.....nu ir pavadinkit dabar mane kaip nors..... ^_^

nu jeigu su tuo bmw sportiniu :]]] sportuosi tam skirtose vietose, tai tik pagirt ir sirgt uz pergales. taciau jei sportuosi ten kur marozai sportuoja, tai manau pats supranti koki pavadinima gauni :]
  • 0

#80 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2008 vasario 01 - 10:55

Na pamastyk ka parasei...

Apie ka tu cia?
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0