Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Anekdotai, linksmi klipukai, bajeriai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5429

#4041 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.387
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2011 kovo 01 - 19:53

ka tokiam padarytumet?

per kiausus maza butu tokiam debilui
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#4042 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2011 kovo 01 - 20:13

kazkur apie sita buvo diskutuota,jau senai...Cia pridauzt reiktu ir filmuotoja..
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#4043 tomelis515

tomelis515
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 33
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:pezo 607 2.2 hdi 2003m

Parašyta 2011 kovo 01 - 20:40

no jo ziauru ten abiems gerai reikia i kresti,kiek turi zemai kristi kad pries moteri ranka gali pakelti ir filmuoti nieko nedarydamas
  • 0

#4044 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2011 kovo 01 - 22:21

Mygtuks
Antras Mygtuks
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#4045 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2011 kovo 01 - 22:49

Mygtuks

Bet tai kai kamikadzės... :ph34r: :doh: :clap: :clap: :clap:
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#4046 tiger_eye

tiger_eye
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406, 1.8, 81 kw, 1996;

Parašyta 2011 kovo 02 - 08:59

Miršta legendinis automobilio kūrejas Poršė. Danguje jį pasitinka Šventas Petras ir sako: - Ferdinandai Poršė, už nuopelnus automobilių pramonei aš išpildysiu bet kokį tavo norą. Poršė pagalvojo ir sako: - Leisk man pasikalbeti su Dievu. Šventas Petras linkteli galva ir nuveda jį pas Dievą. ...Poršė jo klausia: - Dieve, apie ką tu galvojai, kai tvėrei moterį? - Ką turi omenyje? - nesuprato kūrėjas. - Tavo kūrinys pilnas klaidų. Štai, žiūrėk: 1. Priekinės dalies aerodinamika galėtų būti geresnė. 2. Triukšmo lygis labai aukštas. 3. Kiekvieną mėnesį ji reikalauja penkių arba šešių dienų eksplotacinės pertraukos. 4. Užpakalinė dalis pakabint...a per daug laisvai. 5. Jai reikia nuolat atnaujinti stilių. 6. Išmetimo vamzdis per daug arti užpylimo angos. 7. Žibintai dažniausiai būna per dideli. 8. Amortizacinės išlaidos nepalyginimai didesnės už eksplotacijos metu gaunamą naudą. Dievas pamastė ir sako: - Ferdinandai, galbūt tavo žodžiuose daug tiesos, bet, remiantis statistika, mano išradimu vyrai naudojasi dažniau, negu tavo. :clap:
  • 0
Ex Peugeot 406, 1.8, 81 kw, 1996; Now Mitsubishi galant, 2.0, 100 kw, 1997;

#4047 liudelis

liudelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 61
  • Automobilis:peugeot 307sw

Parašyta 2011 kovo 02 - 11:50

Mygtuks

Bet tai kai kamikadzės... :ph34r: :doh: :clap: :clap: :clap:

Netikiu , nesamone kad kramtoske sukandimo vietoj islaikytu zmogu :fool:
  • 0

#4048 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2011 kovo 02 - 12:38

du šunys prasmuko į diskoteką, pažiūrėjo kaip jaunimas šoka tas viens ir sako: jei mano šeimininks pamatytų, kad aš taip krataus, iš karto maudytų šampūnu nuo blusų
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#4049 WessTaxX

WessTaxX
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 35
  • Vieta:Vilnius - Skuodas
  • Automobilis:Peugeot 206 GT

Parašyta 2011 kovo 02 - 15:00

Po rinkimų rezultatų paskelbimo, kaikas ir pagal šį gabaliuką tūsinosMYGT ^_^
  • 0

#4050 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2011 kovo 02 - 15:47

Po rinkimų rezultatų paskelbimo, kaikas ir pagal šį gabaliuką tūsinosMYGT ^_^

geras gabalas :)
  • 0

#4051 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.387
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2011 kovo 02 - 19:09

geras gabalas :)

Jooo, turbut ryt skambes is kiekvienos ubages ir panasiai,nors gal ir nea :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#4052 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2011 kovo 02 - 20:29

Jooo, turbut ryt skambes is kiekvienos ubages ir panasiai,nors gal ir nea :blush:

nzn ar skambes ar nea :) mes tik pasijuokem ir tiek ... ^_^
  • 0

#4053 Baghio

Baghio
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Volvo V40. WV Golf .

Parašyta 2011 kovo 02 - 20:53

Žygiuoja žmogelis dykuma. Nu jau ilgokai pėdina... karšta... trošku. Mintis viena: "GERTI". Staiga iš dangaus nukrenta kastuvas, ir pasigirsta balsas: "Kask!!!" Na žmogiukas vos vos rausia... BAC atkasa gaivaus gėralo gertuvė!!! LIUX! Iš dangaus balsas "Kastuvą grąžink!". Mestelėjo į viršų - dingo kastuvas. Pėdina toliau, galvoja: "neblogai būtų užvalgius". Ir vėl šast šalia kastuvas. "Kask!!!" Rausia žmogiukas net nesusimastęs, atkasa skrynią pilną maisto. Iš dangaus balsas "Kastuvą grąžink!". Grąžino. Pavalgęs eina toliau: "Kad taip pasidulkinus...". Nespėjo pagalvot, šast kastuvas šalia. "Kask!" Kasa žmogeliukas. Ir vis kasa.. jau valanda kaip kasa...dvi.. "Nu jau uzh3.14so!!!!" Iš dangaus - "Kastuvą grąžink!". Bankas, vidurys dienos, klientų daug, darbas tiesiog verda. Staiga į banką įsirauna kvadratinis bičas su kauke ir automatu rankoj: - VISIEM GULĖT!!!!! Visi paklusniai sugula ant žemės. Bičiukas mostelna iš baimės perbalusiai kasininkei: - O tu žertva eini čia ir čiulpi mano pifą. Mergina drebėdama klusniai vykdo nurodymus. Patenkintas plėšikas nusiima kaukę: - Nu va, o namuose "mes" negalim! Namuose "mus" pykina!.. Diedukas krapštosi garaže, tvarko motociklą. Ateina bobutė, žiūri, žiūri ir sako: — Nu žiūrėk, pridėtum du ratus, ir mašina! Senukas pakelia galvą ir atšauna: — Nu žiūrėk, pridėtum du papus ir karvė... Eina po darbo mergina namo per parką. Pribėga gauja banditų - mobilų atima, piniginę iškrato, sumuša, išprievartauja ir numeta pakrūmėj... Po kiek laiko atsipapaliojus atsikelia, išsitraukia iš kišenės kalendorių ir karštligiškai puola jį vartyti. Staiga sustingsta: - Ne nu tai aišku bled... Marsas Skorpiono ženkle!.. Raudonkepuraitė su raudonu dviratuku važiuoja per mišką pas senelę. Ją pasiveja vilkas, parverčia, sulaužo dviratį ir tuoj jau ės, bet čia iš krūmų išlenda būrys medžiotojų ir nutaikę į vilką savo šautuvus sako: - Nu ką čia darai, greit suremontuoji dviratį. Vilkas kažkur susiranda svarkę, suvirina dviratuką ir po kiek laiko raudonkepuraitė vėl važiuoja savo raudonu dviratuku per mišką. Kur buvęs kur nebuvęs ją vėl pasiveja vilkas, vėl parverčia, sulaužo dviratį ir pasiruošia ėsti. Tačiau čia kur buvę kur nebuvę prisistato tie patys medžiotojai ir vėl liepia vilkui remontuoti dviratį . Ir vėl raudonkepuraitė važiuoja per mišką su dviračiu ir vėl ją pasiveja vilkas, parverčia.... Galiausiai raudonkepuraitė pasiekia senelės namus. Įeina į vidų ir klausia senelės: - Senele, senele, o kodėl tavo tokios raudonos akys? - Nuo svarkės bled! Sulaikytas jaunuolis. Policininkas sako: - Viskas, ką pasakysite, bus panaudota prieš jus teisme. Jaunuolis: - Nuoga merga...
  • 0

#4054 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2011 kovo 03 - 08:42

Du verslininkai iš Vokietijos nusprendžia aplankyti kokios nors valstybės sostinę. Pradėjo google skaitinėtis apie visokias sostines. Ir į akis užkliūna Lietuva. Verslininkai pradėjo skaityti forumą apie Vilnių, kuriame rašoma, kad Vilnius ...priklauso lenkams. Naršė internete po visokiausias svetaines, forumus.. ir užklydo puslapį, kuris nėra toks jau labai gražiai išpuoštas kaip praeitas, o jame rašo, kad Vilnius priklauso rusams. Taip jie kankindami google nukeliavo iki 58 puslapio, kuriame 8 šrifto didumu parašyta, kad Vilnius priklauso Lietuvai. Tai juos išvis suintrigavo ir pirmu lėktuvu nuskrido į Vilniu. Eina per Vilnių ir žiūri stovi lenkų grupelė, prieina prie jų ir klausia: - Guten tag. Aš su draugu norim sužinoti kam priklauso Vilnius? Lenkai ilgai negalvoję atrėžė, kad Vilnius priklauso jiem. Vokiečiai padėkojo jiems ir toliau nukeliavo tiesos ieškot. Eina per rotušę ir girdi kaip grupelė rusų rėkauja, įsidrąsinę išdrįso prie jų prieiti ir vokiečiai klausia rusų: - Guten tag. Aš su draugu norim sužinoti kam priklauso Vilnius? Rusai juos gražiai išvadinę pasakė, kad Vilnius yra jų ir tik jų. Nepilnai supratę jų atsakymą toliau keliauja. Ir prie Šnekučio baro stovi žemaitis su tokia didele vešlia barzdele. Prieina vokiečiai prie žemaicio ir sako: - Guten tag. Aš su draugu norim sužinoti kam priklauso Vilnius? Lenkai sako, kad Vilnius jų. Rusai šiaip kažką pavebleno, bet kiek supratom tai irgi sakė, kad jų. Tai kaip yra iš tikrųjų? Žemaitis pasikasė barzdą, išgėrė porą gurkšnių skanaus Šnekucio alaus ir sako: - Nu jūs dabar pagalvokit patys. Jei pas mane barzdoje atsirastų mandavoškių, tai kieno barzda būtų? Mano ar mandavoškiu?
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#4055 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2011 kovo 03 - 09:55

Du verslininkai iš Vokietijos nusprendžia aplankyti kokios nors valstybės sostinę. Pradėjo google skaitinėtis apie visokias sostines. Ir į akis užkliūna Lietuva. Verslininkai pradėjo skaityti forumą apie Vilnių, kuriame rašoma, kad Vilnius ...priklauso lenkams. Naršė internete po visokiausias svetaines, forumus.. ir užklydo puslapį, kuris nėra toks jau labai gražiai išpuoštas kaip praeitas, o jame rašo, kad Vilnius priklauso rusams. Taip jie kankindami google nukeliavo iki 58 puslapio, kuriame 8 šrifto didumu parašyta, kad Vilnius priklauso Lietuvai.

Tai juos išvis suintrigavo ir pirmu lėktuvu nuskrido į Vilniu. Eina per Vilnių ir žiūri stovi lenkų grupelė, prieina prie jų ir klausia:
- Guten tag. Aš su draugu norim sužinoti kam priklauso Vilnius?
Lenkai ilgai negalvoję atrėžė, kad Vilnius priklauso jiem.
Vokiečiai padėkojo jiems ir toliau nukeliavo tiesos ieškot.
Eina per rotušę ir girdi kaip grupelė rusų rėkauja, įsidrąsinę išdrįso prie jų prieiti ir vokiečiai klausia rusų:
- Guten tag. Aš su draugu norim sužinoti kam priklauso Vilnius?
Rusai juos gražiai išvadinę pasakė, kad Vilnius yra jų ir tik jų.
Nepilnai supratę jų atsakymą toliau keliauja. Ir prie Šnekučio baro stovi žemaitis su tokia didele vešlia barzdele. Prieina vokiečiai prie žemaicio ir sako:
- Guten tag. Aš su draugu norim sužinoti kam priklauso Vilnius? Lenkai sako, kad Vilnius jų. Rusai šiaip kažką pavebleno, bet kiek supratom tai irgi sakė, kad jų. Tai kaip yra iš tikrųjų?
Žemaitis pasikasė barzdą, išgėrė porą gurkšnių skanaus Šnekucio alaus ir sako:
- Nu jūs dabar pagalvokit patys. Jei pas mane barzdoje atsirastų mandavoškių, tai kieno barzda būtų? Mano ar mandavoškiu?

Labai tikslus pasakymas! :good:
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#4056 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2011 kovo 03 - 11:53

sakyciau lenkai tik apie vilniu pasakytu taip:) kad jis ju.. o apie Lt jau pariebinta :P
  • 0

#4057 Baghio

Baghio
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Volvo V40. WV Golf .

Parašyta 2011 kovo 03 - 12:03

Susiginceje trys vaikai kieno senelis aukstesnis. Kaziukas sako: -Mano senelis kaip 10 aukstu namas... Jonukas sako: -O mano kaip 20aukstu namas O Petriukas pagalvojas sako: -Jonuk, o tas tavo senelis kuris kaip 20 aukstu namas, jis kai ishtese ranka i dangu, uzcuope virsui kanors apvalaus??? -jo.atcako jonukas. Petriukas: -Tai ten mano senelio kairysis kiausis... Bičas su pana sėdi kabake, geria vyną. Mergina sako: - Viskas, daugiau nebegersiu - kojos... - Ką, skauda? linksta? - Ne, .. skečiasi... Žydas pagauna auksinę žuvelę. Ta taip įtariai pasižiūri: - Žydas? - Taip. - Tada gali kepti iš karto! Verslininkas siuncia laiska savo zmonai : "Mano mielai zmonai: Tu, be abejo, supranti, kad as, kaip ir Tu, turiu tam tikru poreikiu,o kadangi tau jau 54, Tu manes nebegali patenkinti. Tikiuosi, kad nesuprasi manes klaidingai, kai gavusi si laiska suzinosi, kad as su Vanesa, mano 18-mete sekretore, busiu "Comfort" viesbutyje. Bet gali buti rami, - pries vidurnakti as grisiu namo.“ Grizes namo, vyras randa svetainėje ant stalo toki laiska: “Mano mielas vyre, Gavau Tavo laiska ir dėkoju uz Tavo atviruma ir sazininguma. Ta proga noriuTau priminti, kad Tau jau irgi sukako 54. Kartu norėciau informuoti Tave, kad tuo metu, kai skaitysi si laiska, as busiu kartu su savo teniso mokytoju Benu, kuriam, kaip ir Tavo sekretorei, irgi 18, "Fiesta" viesbutyje. Kaip sėkmingas verslininkas, ir dar tokiu puikiu matematiniu sugebėjimu vyras, Tu, zinoma, suprasi, kad mes esame atsidure tokioje pacioje situacijoje, taciau yra sioks-toks skirtumėlis: 18 daugiau kartu ieina i 54, nei 54 i 18... todėl, kaip supranti, visiskai logiska, kad manes be rytojaus ryto galima nelaukti. Svelnus buckis nuo Tavo zmonos, kuri tikrai puikiai tave supranta... Nuvarė 2 draugeliai pažvejoti. Prisilupo kaip reikiant. Ryte žiūri - tinklai pievoje stovi. -Tu kur, asile, tinklus pastatei???? -Pac tu asilas. Kur valtį irklavai - ten ir stačiau! Ateina naujasis rusas į kelionių agentūrą ir sako: - Noriu ko nors nepaprasto, egzotiško. Agentūros darbuotoja neriasi iš kailio, siūlo egzotiškiausias keliones, o rusas vis murma: - Buvau, žinau, nieko ten įdomaus. Galop moteriškei kantrybė baigėsi ir ji sako: - O! Kaip tik jums! Turiu spec. pasiūlymą - seksualinė kelionė pėsčiomis! - Seksualinė kelionė pėsčiomis? O, čia tikrai idomu, pasakokit! - PAŠOL n***ui!!!
  • 0

#4058 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2011 kovo 03 - 16:06

http://www.betabu.lt/video/4y3vpn
  • 0

#4059 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2011 kovo 03 - 16:16

http://www.betabu.lt/video/4y3vpn

nu nx :doh:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#4060 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2011 kovo 03 - 17:35

Pritariu :ph34r:
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0