Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Anekdotai, linksmi klipukai, bajeriai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5429

#421 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 20:32

asilas ir tiek :angry: , gerai ,kad nepaženklintas
  • 0

#422 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 20:42

asilas ir tiek :angry: , gerai ,kad nepaženklintas

kad man atrodo su klubo remeliais ar suklydau?
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#423 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 20:59

kad man atrodo su klubo remeliais ar suklydau?

bent jau klubo užrašų neižiūrėjau
  • 0

#424 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 21:06

kad man atrodo su klubo remeliais ar suklydau?

Nesuklydai. Čia, rods, ORG'o pežas.
  • 0
205

#425 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 21:45

http://img.lrytas.lt...9849538&s=1&f=2

http://www.lrytas.lt...aus-perėjos.htm

lygiuojames i BMW kluba :P
  • 0
Roots to roots

#426 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 rugsėjo 04 - 22:34

pasireklamino ORG :blush: Gaila foto ne is sono. butu ne kluba o imone pareklamaves :rolleyes: Kasdien matau jo masina. Ir tik dabar pastebejau, kad ten ir pereja salia ...
  • 0
kažkaip.....

#427 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 07:05

pasireklamino ORG :blush: Gaila foto ne is sono. butu ne kluba o imone pareklamaves :rolleyes: Kasdien matau jo masina. Ir tik dabar pastebejau, kad ten ir pereja salia ...

nu tai ir kokias sankcijas dabar vilnieciai savo draugeliui taikys? :o ranka-ranka plauna??? :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#428 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 07:12

asilas ir tiek :angry: , gerai ,kad nepaženklintas

Na jei nera zenklo pesciuju pereja, tada viskas legalu ir nera ko pykti.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#429 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 08:07

visus kauniecius ir kitus nezinancius situacijos prasom UZSIKIST su savo komentarais kad i bmw kluba lygiuojas, niekam masina ten netrugdo o kad zebras nenaudojamas po apacia tai kazkaip man butu px nes vistiek nenaudojamas jis
  • 0

#430 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 08:29

visus kauniecius ir kitus nezinancius situacijos prasom UZSIKIST su savo komentarais kad i bmw kluba lygiuojas, niekam masina ten netrugdo o kad zebras nenaudojamas po apacia tai kazkaip man butu px nes vistiek nenaudojamas jis

Už bazarą tai respekts :ph34r: :huh:
Tiesa, situaciją mes žinom ne iki galo, bet jei jau stovėjo surakintais ratais, gal buvo už ką ?
Paaiškinkit, kaip ir kas...
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#431 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 08:37

visus kauniecius ir kitus nezinancius situacijos prasom UZSIKIST su savo komentarais kad i bmw kluba lygiuojas, niekam masina ten netrugdo o kad zebras nenaudojamas po apacia tai kazkaip man butu px nes vistiek nenaudojamas jis

nu labai issamiai cia viska mums paaiskinai!!! Respectas!!! :beer:
Buvo cia ko nekalta zmogu uzsipulti??? :unsure:
  • 0
Roots to roots

#432 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 08:49

Kad šiek tiek nuramint emocijas - galiu pareikšt, kad su ORG aš mielai pašnekėčiau ir pasiaiškinčiau situaciją, tačiau nei virtualioj nei realioj klubo veikloj jis jau senokai nedalyvauja, todėl vargu bau ar kažkokios sankcijos čia padės... -_-
  • 0

#433 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 09:32

Kad šiek tiek nuramint emocijas - galiu pareikšt, kad su ORG aš mielai pašnekėčiau ir pasiaiškinčiau situaciją, tačiau nei virtualioj nei realioj klubo veikloj jis jau senokai nedalyvauja, todėl vargu bau ar kažkokios sankcijos čia padės... -_-

tai remeli klubini jeigu galima nulauzkite ir tegul toliau ramiai sau stovi kur stovejes :beer:
  • 0
Roots to roots

#434 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 10:07

tai gal vyrai apsiraminkit. paskutinis postas primena laikus apie raganu deginima ant lauzo. siulyciau visiems pries rasant toki posta pagalvot kaip patys parkuojat masinas ir kiap patys vairuojat. ir ar patys laikotes visu zenklinimo taisykliu. o be to, nei vienas nezinom realios situacijos. kas is mano puses: nuo rugsejo iki liepos vazinejau i mokslus kaskaryt pro org masina. nei karto per ta laika nemaciau taip priparkuotos kaip nufotkinta. nors taip pastatytas kitas masinas esu maciusi. kaip yra dabar galetu pakuomentuoti org, monikele (nes netoli stato savo maisna ir kas ryta pro ta gatvele praeina), arba kas nors kas nuvaziuotu dabar ir realiai pamatytu situacija. kaip siuo momentu ten su zenklinimu ir visa kita nzn, bet paskutini karta zenklas nestovejo. pesciuju pereja galima sakyti i niekur, nes kitoj gatves pusej remontuojamas namas ir jis visas aptvertas. pestieji pereina gatve ir eina toliau gatve, nes tokio kaip anksciau kad buvo saligatvio kaip ir nera. papildayta: kaip daugelis zinote, vakar buvo Vilniaus dienos. kadangi teko pabuvoti prie mokytoju kiemelio, tai atkreipiau dar kart demesi i ta gatvele. namo restauracija jau baigesi, tai saligatvis kaip ir atgavo savo paskirti ir zenkali jau sustatyti.
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#435 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 10:25

http://img.lrytas.lt...9849538&s=1&f=2

http://www.lrytas.lt...aus-perėjos.htm

daro reklama klubui :D

Oi plia del TOOOKIO pazheidimo tiek emociju. :D
Lrytas turbut nebeturi ish ko turini generuoti, kad tokius niekus krauna.
Eismas, kiek suprantu, ten vienpusis ir palei eisma jis stovi uzh perejos.
Pamatyti pestiesiems netrukdo. Praeiti manau irgi. Kur problemos?
Kad 10 cm linijos uzhstoja? Kad tik tokie pazheidymai butu, kai su parkingu tokia zhopa.

P.S. Galit ir mane prie geodos stulpo prikalti. Vienu metu mano pezhiukas beveik metus prie darbo kasdien stovedavo tiesiai po zhenklu sustoti drauzhiama. Tiesa dabar tas zhenklas jau pakeistas i "mokamo stovejimo" :D
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#436 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 10:26

tai gal vyrai apsiraminkit.
paskutinis postas primena laikus apie raganu deginima ant lauzo.

na po pietu, tai jau apsiraminau ;]

o del deginimo ant lauzo - visada pritariu siai idejei, nes matyt praeitam gyvenime pats buvau ant jo sudegintas :lol:

ok - aiskykites, ieskokite, moralizuokite, bet faktas tas, kas nemokama reklama klubui per sy laikrasti nebloga isejo. Man darbe sendien sako - o ple, tai tu irgi is to klubo? ;]

vienzo - visiems gero savaitgalio :beer:

pabaigai, kad nenukrypti nuo esamos temos (ankdetai ir t.t.)

Nueina tevas su suneliu i zoologijos soda. Priena prie vieno narvo.
Sunelis ir sako:
- Tete, paziurek kokia baisi sena bezdzione!
- A, gerai kad priminei. Tavo mociute prase pieno nupirkti..

  • 0
Roots to roots

#437 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 12:17

Gincikas negraziai uzvaziavo ant Kauno, bet laimei tokiu Vilniuje mazuma.O Kaunieciu ant Vilniaus vaziuojanciu is vis nepazistu ;) Lietuvos rytas neturi ka rasyti, tai randa prie ko prisikabinti...
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#438 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 12:52

Pagal susidariusius komentarus sprendžiant, aš jau turėčiau būti senų senovėje išmestas ir apšmeižtas Mamuto, nes darbo aikštelėje beveik visada statydavau mašina po ženklu kur negalima neinvalidams...
  • 0

#439 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 15:38

neuzvaziavau as ant to kauno. tiesiog drasiausi kaunieciu postai buvo ir tai suerzino. 12metu ta gatvele atkursaves buvau mokykla namai, parkeli prie jos per langus sededavau, yra ir postu keletas (temoje maciau klubieti), kad org masina ten matyta. tai va situacija tokia: ten po banku krizes (prasyciau jimmy patikslint metus, nes jis turetu zinot) lyg ir prasidejo statybos, pastato renovacija ir uzsitvere saligatvis, realiai visos tos statybos vel atgijo gal pries1.5-2metus, saligatvis uzgoztas pastoliu ir ta pereja gali but naudojama tik jei nori nosim i siena atsimust. Nemegstu zmoniu kurie daro isvadas nezinodami aplinkybiu, todel ir uzsiputojau biski. posta parasyt visada spesit tai pirma gal apsiziurekit kas ir kaip, paklausykit komentaru kurie mato ta situacija.

Šį pranešimą redagavo Gincikas: 2008 rugsėjo 05 - 15:42

  • 0

#440 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 16:07

neuzvaziavau as ant to kauno. tiesiog drasiausi kaunieciu postai buvo ir tai suerzino.

jeigu ka tai as ne kaunietis, tai prasom ant ju ir nevaryti ;]

taip, kad visiems gero savaitgalio!!!! skuodziu jau :beer:

P.S. Beje L.Rytas pats megiamiausias yra vilnieciu dienrastis, tai kaip tai negalejau suabejoti ju kompetencija... :unsure: Na, bet sorry uz nezinojima!!!! :rolleyes:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 rugsėjo 05 - 16:09

  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0