Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Anekdotai, linksmi klipukai, bajeriai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5429

#1161 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2009 vasario 09 - 13:21

Rašinelis "Kaip aš isivaizduoju krizę" Vakar mane barė. Mama. Mane barė, o aš džiaugiausi. Iki šiol apie tai, kad vaikus bara, skaičiau tik knygose. Žinojau, jog bara už šunybes, kiaulystes ir nepaklotas lovas. Pasiutusiai budavo įdomu, kaip jaučiasi baramas vaikas. Tačiau kad ir kiek stengiausi, nei mama, nei tėtis manęs nebardavo. Nenešioju šaliko ir pirštinių, tačiau niekam nerūpi, kaip rengiuosi. Nevalgau, tačiau niekas to nepastebi -¬ kasdien pusryciauju ir vakarieniauju vienas, o valgant savaitgaliais tėtis prie stalo skaito laikraščius, o mama pešiojasi antakius ir lakuojasi nagus. Tyčia gaunu blogus pažymius, tačiau nei mama, nei tėtis į pažymių knygelę nežiūri. Rytais jie skuba, vakarais grįžta vėlai ir beveik miegodami, savaitgaliais mama visą dieną kalba telefonu, o tėtis skaito žurnalą „Panelė". Man liepia netrukdyti. Vakar mama netiketai grįžo anksčiau. Pasakė, kad nuo šios dienos dirbs mažiau, todel vakarais grįš anksčiau. Paaiškino, jog tai dėl krizės, kad mes nebegalėsime per atostogas važiuoti i Afriką, o tėtis naują automobilį pirks tik kas penkeri metai. Sušukau: „Valio!" Už tai ir gavau barti. Mama kalbėjo piktai (iki šiol su manimi ji beveik nekalbėdavo, tik siųsdavo SMS žinutes, ką turiu padaryti), pasakė, kad esu kvailas, nejautrus ir nesuprantu, jog ateis diena, kai valgysime juodą duoną, agurkus ir gersime pieną. „Valio" ¬ norejau šaukti dar kartą, taciau taip gražiai barančios mamos nutraukti nesinorėjo. Kaip sakiau, manęs niekada nebarė, tad dabar galėjau pasijausti kaip žmogus. Kaip gerokai paaugęs vaikas. Kaip vaikas, kuriam bus ne gėda pažiureti į akis katinams ir tulpėms. Kodel šaukiau „Valio"? Todėl, kad atostogos Afrikoje mane mirtinai užkniso. Ten karšta, mama su tėčiu pykstasi, tėtis geria, mamai skauda galvą, o per Naujuosius metus kaip klounas svečiams turiu vaidinti Afrikos dramblius, kurių niekada nemačiau. Nauji tėčio automobiliai bjauriai atrodo, jų vidus šlykščiai dvokia. Nespėju savo vietelėje ant sedynės išsėdėti mano užpakaliui tinkancią duobutę, o sedynės odą iškvepinti mėgstamu jogurtu, kai turiu lįsti į naują automobilį, neprijaukintą, dvokiantį plastmasėmis ir pernai padvėsusiu šunimi. Del juodos duonos, agurkų ir pieno dar paprasčiau. Mama kažkodėl mano, kad šiuolaikiniai žmonės turi valgyti suvytusias picas, išpampusius mėsainius ir bulves fri, o juoda duona ir agurkai ant stalo daro gėdą pasiturinčiai šeimai. O aš prisimenu, kaip seneliai mane vaišindavo juoda duona ir pienu... Mama pasake, jog darbo tuoj sumažes ir teciui. Pagalvojau, kad tada jis galėtu padėti suklijuoti laivo modeli, kurį jie man padovanojo per gimtadienį. Prieš tris mėnesius bandžiau tėcio paklausti, kaip pritvirtinti stiebus ir kaminus, taciau jis į mane pažiūrėjo nesuprantančiu žvilgsniu ir įsijunge vieną iš šešių mūsų televizorių. Klausiate, kodėl šeši televizoriai trims žmonėms? Kartais tėtis žiūri tris televizorius iš karto. Jis sako, kad visi užsiėmę žmonės taip daro, o jo firmoje yra žmogus, kuris vienu metu vairuoja, kalba mobiliuoju telefonu, naršo internetą, mezga pirštinę ir skalbia kojines. Girdejau apie tą krizę. Kaimynė skundėsi, kad negalės kas menesį pirkti naujo kilimo. Ji nemėgsta siurbti dulkių. Ir mokykloje kalbėjo. Atseit tie, kas mokyklos valgyklos kotletais žaidžia tenisą, nebegaus nemokamų pietų. O aš nuo vakar vakaro tyliai svajoju, kad tėvai iš neturėjimo ką veikti pamatys, jog esu ir aš. Kad mama pamatys tėtį, o tėtis pastebės mamą. Kad mama kuo nors pasiskųs ar tėtis paprašys mano pagalbos. Gal apsirinku, taciau vakar man pasirode, kad mama į mane žiūri liūdnomis akimis. Jeigu taip bus ir toliau, gal kada nors ji man leis ją ir paguosti. Gal net pasakys: „Man liūdna." Man vienam pasakys. Pašnibždomis. Dar noriu, kad vakarais mane vadintų mažybiniu vardu. Dabar mažybiškai vadina tik vieną dalyką -¬ pinigelius. Nuo ryto iki vakaro. O kartais net miegodami. Tikiuosi, kad šeštadieniais pasivaikščioti eisime ne į prekybos centrą, dažniau važiuosime pas senelius, vakarais skaitysime knygas ir suges vaizdo grotuvas. Kodel vaizdo grotuvas? Kai gulėjau ligoninėje, mama su tėčiu pasikeisdami mane slaugė, tačiau visą laiką jie kažkam skambindavo, o prieš mano lovą pastatydavo nuolat veikiantį vaizdo grotuvą su šlykščiais, šlykščiais, šlykščiais animaciniais filmais. Dėl to vieną vakarą aš net norėjau numirti. Noriu, kad mes neturėtume pinigų naujam vaizdo grotuvui. Dar noriu, kad krizę išgyventume visi: aš, mama, tėtis, pažįstami ir nepažįstami žmones.
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#1162 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2009 vasario 09 - 13:27

Anatomijos pamokėlė (IT skyriuje) 1. Viena žmogaus ląstele savyje saugo apie 75Mb genetinės informacijos. 2. Vienas spermatozoidas saugo apie 37,5Mb genetinės informacijos. 3. Viename mililitre spermos yra 100mln spermatozoidų. 4. Vidutinė ejakuliacija trunka 5 sekundes ir išskiria 2,25 mililitro spermos. 5. Todėl vyriško organo bandwidth'as lygus: (37,5Mb x 100M x 2,25)/5 = (37500000 baitų/spermatozoidų x 100000000 spermatozoidų/mililitrų x 2,25 mililitrų) / 5 sekundės = 1 687 500 000 000 000 baitų/sekundę = 1687,5 terebaito/sekundę = 1687,5 TBps. Tai taip išeina, jog moteriška kiaušialąste atlaiko šią pusantro terabaito per sekundę DDoS ataką, praleisdama tik vienintelį pasirinktą duomenų paketą ir tuo pačiu ji yra pats geriausias hardware'inis firewall'as pasaulyje. Tačiau tas vienintelis duomenų paketas, kurį kiaušialąstė praleidžia, visiškai nulaužia sistemą devyniems mėnesiams.
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#1163 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2009 vasario 09 - 19:27

Atsiprašau, tingiu versti :) Apple announced today that it has developed a breast implant that can store and play music. The iTit will cost from $499 to $699, depending on cup and speaker size. This is considered a major social breakthrough, because women are always complaining about men staring at their breasts and not listening to them.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#1164 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2009 vasario 09 - 19:49

Atsiprašau, tingiu versti :)
Apple announced today that it has developed a breast implant that can store and play music. The iTit will cost from $499 to $699, depending on cup and speaker size. This is considered a major social breakthrough, because women are always complaining about men staring at their breasts and not listening to them.

Na jei kas nesupratot tai va:
Apple šiandien paskelbė , kad jie išrado krūties implantą, kuris gali kaupti ir leisti muziką. ITit kainuos nuo 499$ iki 699$, priklausomai nuo puodelio (greičiausiai cup bus krūties ar implanto atitikmuo nelabai įsivaizduoju) ir garsiakalbio dydžio. Tai laikoma pagrindiniu socialiniu prasiveržimu, todėl, kad moterys visada skundžiasi dėl vyrų, spoksančių į jų krūtinę ir neklausančių jų.
  • 0

#1165 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 vasario 09 - 20:27

Atsiprašau, tingiu versti :)
Apple announced today that it has developed a breast implant that can store and play music. The iTit will cost from $499 to $699, depending on cup and speaker size. This is considered a major social breakthrough, because women are always complaining about men staring at their breasts and not listening to them.

Na jei kas nesupratot tai va:
Apple šiandien paskelbė , kad jie išrado krūties implantą, kuris gali kaupti ir leisti muziką. ITit kainuos nuo 499$ iki 699$, priklausomai nuo puodelio (greičiausiai cup bus krūties ar implanto atitikmuo nelabai įsivaizduoju) ir garsiakalbio dydžio. Tai laikoma pagrindiniu socialiniu prasiveržimu, todėl, kad moterys visada skundžiasi dėl vyrų, spoksančių į jų krūtinę ir neklausančių jų.

Tai kad čia nieko naujo. Mūsų fifos popsinės jau senai papais dainuoja... :lol: Apple tik palengvino....
  • 0
... labai piktas diedas...

#1166 Gedis123

Gedis123
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 179
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI 80kw

Parašyta 2009 vasario 09 - 20:35

Kas yra kompiuterio viduje?
  • 0
Šeši iš dešimties lietuvių gyvena depresijoje, likę keturi Londone…

#1167 fishmanas

fishmanas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot406 2,2 HDi 16v universal

Parašyta 2009 vasario 09 - 21:47

http://lietuvele.blogas.lt/
  • 0

#1168 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2009 vasario 10 - 17:28



Tikiuos nebuvo... :unsure:
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#1169 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2009 vasario 10 - 20:03

Taikos balandis
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1170 Gedis123

Gedis123
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 179
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI 80kw

Parašyta 2009 vasario 10 - 20:44

Pokalbis lyg ir nebuvo :)
  • 0
Šeši iš dešimties lietuvių gyvena depresijoje, likę keturi Londone…

#1171 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2009 vasario 10 - 22:15

Vaziuoja zmogus keliu ir netiketai pakliuna i didziuli kamsti. Islipa pasizvalgyt ir paklausia praeiviu, kas cia darosi. Tie atsako : - Teroristai pagrobe Kubiliu ir Valinska. Reikalauja duoti milijona euru ispirkos. Kitaip apipils benzinu ir sudegins. Tai dabar renkam. - Kiek surinkot? - 500 litru benzino, 5 ziebtuvelius ir 18 degtuku dezuciu, jeigu ziebtuveliai neveiktu.
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#1172 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 10 - 23:57

Japonu modernus toletai tikiuos nebuvo :D
  • 0

#1173 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Parašyta 2009 vasario 11 - 01:02

Japonu modernus toletai tikiuos nebuvo :D

buvo kazkas panasaus :) tik gal kita laida,bet su toletais :P
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#1174 Svečias_driweris_*

Svečias_driweris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 11 - 22:52

Spiderman :D
  • 0

#1175 Svečias_vaziakas_*

Svečias_vaziakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 12 - 19:10

navarotlivas namukas  :lol:
Posted Image

cia vibro skambutis tai kai kazkas i duris skambija ir namas visas vibruoja? :lol: :lol: :lol:

Šį pranešimą redagavo vaziakas: 2009 vasario 12 - 19:10

  • 0

#1176 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2009 vasario 12 - 19:33

Posted Image
as irgi pardavinejau unikuma :D
  • 0

#1177 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2009 vasario 13 - 11:43

Posted Image
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#1178 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2009 vasario 13 - 12:01

:D :D mjooo :) cia vadinas "tau i burna"..
  • 0

#1179 miles

miles
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 124
  • Vieta:VILNIUS
  • Automobilis:PEUGEOT 205 1.4 XS PEUGEOT 205 1.9 GTI

Parašyta 2009 vasario 13 - 14:23

http://www.metacafe....lub_translator/
  • 0

#1180 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2009 vasario 13 - 15:47

Rukoriams
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0